Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

jluciy
30. srp 2016

@ssaskiaa já ten měsíc moc nevím, ale podle bolesti byla už cca 11-12dc, a test byl první pozitivní 22dc 😉

laura1972
30. srp 2016

Já tady taky sleduji a vždycky mám radost když se tady někomu zadari 🙂

ssaskiaa
30. srp 2016

Ahoj holky 🤗
Chtěla jsem se zeptat, jestli se některé z vás podařilo otěhotnět, když jste po sexu neležely s nohama nahoře, nedělali prstíkovou metodu, normálně jste spermie nechaly vytéct, a šli jste třeba do vany? Dekuju

jluciy
30. srp 2016

@ssaskiaa já tohle nedělala a šlo to u se zakloněnou dělohou 😉

ssaskiaa
30. srp 2016

@jluciy já právě to taky nepraktikuju, mám hodně kamarádek, co hodně všemu pomáhali a pak potratily😒 Doktor řekl, že se tam natlačily i spermie, který by třeba samy neprošli. 😒 Ale nejsem gynekolog, jen se spíš ptám na radu. 😊😘 děkuju jsi hodná.

jluciy
30. srp 2016

@ssaskiaa pokud tam mají dorazit, tak dorazí 😉 jak by pak otěhotněly ty co někde ulítly - v baru určitě nohy nezvedaly 😀😀😀

ssaskiaa
30. srp 2016

@jluciy tak to je pěkně napsané 😂 A pravdivé 😂😂😂 tím se budu řídit 😂

ssaskiaa
30. srp 2016

@jluciy ne tím zvedáním nohou na baru...😂😂😂

crazys
30. srp 2016

@ssaskiaa já teda ležela co nejdéle a myslím, že mi pomohl nejvíc kontryhel. Mame ho hafo na zahradě, tak mam nasuseno 😊

sarivojvodova
30. srp 2016

Holky mimco už mám, ale tam byly dálnice v den ms která nesorazila. Tady něco vidím a ještě mám jeden kde je duch. Co myslíte?

monishkam
31. srp 2016

@sarivojvodova a test s duchem je taky tento fialovej? Jinak tady mi to neprijde jako duch tehotenskej ☹

laura1972
31. srp 2016

@sarivojvodova zkus jiný test, pokud máš. Včera tady ukazovali mamatesty 3 měsíce staré a měli tam skoro dálnice a nakonec tehu nebyly. Psali tady jak ukazují falešně. Zkus jinou značku, co ti ukáže, at pak nejsi zbytečně zklamaná.

rickym
31. srp 2016

@ssaskiaa Já šla normál po sexu na wc a stejně to šlo..takže nohy asi zvedat netřeba 🙂

straznovska
31. srp 2016

Tak ted sem si udelala test od jine znacky a potvrdil tvrzeni mamatestu II

jarmulka
31. srp 2016

@straznovska foto 🙂

straznovska
31. srp 2016

Tak dnesni testovani ....nebylo z ranni moci

straznovska
31. srp 2016

@jarmulka foto poslano

maky91
31. srp 2016

@katgatoo a jaké jsi to měla testy?

jarmulka
31. srp 2016

@straznovska to je taková nádhera!!!!! Hrozně moc gratuluji!!!! Tohle mě vždy dojme a nikdy neomrzí....

laura1972
31. srp 2016

@straznovska no tak to je nádhera !!!! velká gratulace 🙂 🙂

sarivojvodova
31. srp 2016

@laura1972 Tak vyšli další svá duchové od jiné značky ale figurální nevyšel jen papírky takže asi znova mimodelozni :(

laura1972
31. srp 2016

Můžeš dát foto? To bude dobré , to nebude mimoděložní😉

straznovska
31. srp 2016

Vsem dekuji

06lienocka
31. srp 2016

@straznovska gratulujem

petapal
31. srp 2016

Holky dnes druhy den spozdeni myslíte,že kdybych šla dnes na krev už něco zjistí Jj ak testy negativní a jen malinko spinim

laura1972
31. srp 2016

@petapal a co test? Zkouselas?? 🙂

petapal
31. srp 2016

@laura1972 právě ,že na testu nic😭

misula29
31. srp 2016

@sarivojvodova já teda nic nevidím ani na tom mamatestu,ale u mimo jsem měla normálně pozitivní test tak nevím proč se tím strašíš

sarivojvodova
31. srp 2016

@misula29 Ja to pravé takhle měla při prvním mimodeloznim a pak to prasklo a ja malém vykrvacela protože mi nikdo nevěřil ze jsem tehu ni hcg nerostlo víš.

misula29
31. srp 2016

@sarivojvodova aha, já měla mimo dvakrát a testy vždy normálně pozitivní . Tak bych si skočila na krev a viděla bys podle hodnoty hcg .Jak dlouho meškáš?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru