Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lulinenka16
4. zář 2016

nějaký čásek už tyhle konverzace sleduju a koukám, že se to tu tento týden rozjíždí s těma čárkama :D

terezkappp
4. zář 2016

@laura1972 Dekuju dekuju, ještě to stále zpracovávám, je to úplně poprvé 🙂

dyslovka
4. zář 2016

@lulinenka16 : nejaky plodny mesic, co? 😀

Vsem pozitivnim // blahopreji 🙂 a at sili 🙂

laura1972
4. zář 2016

@terezkappp neni za co 🙂 a to je tvoje první?

lucky22
4. zář 2016

@terezkappp Tak presne to stejne mam ja uz 4.den kdy mi carky na testu sili. Porad se na ne divam a nemuzu tomu uverit. Asi to jen tak neprejde. Pro me je to taky po prve, nikdy ani zadny duch. Po 2 a pul letech to vypada, ze nam to konecne vyslo 🙂

lucky22
4. zář 2016

Srpen mel pry byt nejaky karmicky, vsem ppdle zasluhy. Takze nam hodnym to dopadlo takto // 🙂

lulinenka16
4. zář 2016

@dyslovka jj přesně :D

terezkappp
4. zář 2016

@laura1972 Ano, první. Už se snažíme několik měsíců. Ještě mám dva dny do termínu ms, tak snad to vyjde..

laura1972
4. zář 2016

@terezkappp to je jako u mě. My jsme se snažili od února a od května jsem brala clostylbegyt a pořád nic. A v červenci když jsme zase testovali jako každý měsíc, tak jdme koukali jak zjara když se na testu 10DPO začala rýsovat čárka.🙂 Pořad jsme na ni chodili koukat jestli nezmizela jestli tam je 😀

lulinenka16
4. zář 2016

pro mě je to taky poprvé :D

terezkappp
4. zář 2016

@lucky22 Já jsem dřív duchy lovila a vždycky jsem si naštvaná říkala, pane bože stane se mi někdy, ze ten pitomej test počůrám a proste tam ta druha čárka půjde bez naklaneni a na jakýmkoliv světle poradně vidět? A najednou je to tady 😀

laura1972
4. zář 2016

@terezkappp já myslím, ze to vyjde. 🙂 držím moc palce 🙂 budeš testit i další dny nebo budeš čekat jestli ms přijde? I když určitě už nepřijde, čárku máš pěknou, neni to žádný duch. 😊

lucky22
4. zář 2016

@terezkappp mela jsem to naprosto stejne 😀 Ani jsem si ty dve carky neumela u me vubec predstavit a najednou jsou tam a snad zustanou 🙂

laura1972
4. zář 2016

@dyslovka jo pěkně se to tady rozjíždí s těma tehulema 🙂 jen tak dál holky 🙂 mám radost za vsechny 🙂 ještě jednou gratuluji všem novým těhulkám 🙂 🍀🍀

terezkappp
4. zář 2016

@laura1972 Budu testit ještě v úterý v den termínu ms. Tak sem pak vložím foto. Člověk plánuje, představuje si, těší se, promýšlí, cítí se byt připraven, ale když to pak přijde, je to tak nový druh pocitu, ze mi to asi bude chvíli trvat než tomu vůbec uvěřím.

06lienocka
4. zář 2016

@lucky22 gratulujem

06lienocka
4. zář 2016

@terezkappp gratulujem

dyslovka
4. zář 2016

@lucky22 : jestli karmickej a hodnym to ma vyjit, tak by se na me taky mohlo usmat stesti 😀 ja jsem hodna snad celej zivot a zatim se mi to moc nevyplaci ☹ naopak ☹ ja jsem zatim 6dpo, tak musim jeste pockat, nez se ukaze, jak teda funguje karma 🙂

ssaskiaa
4. zář 2016

@dyslovka taky by se na mě mohlo usmát štěstí, jsem fakt taky hodná 😀 jsem zvědavá.. :-/

ssaskiaa
4. zář 2016

@dyslovka jinak jsme asi na stejno.. Já jsem 7 DPO jenže to mám za 3 dny cca dostat.. Mám asi moc krátkou luteální fázi ☹ to se nechytne ☹

lucky22
4. zář 2016

@dyslovka treba se taky usmeje, budu drzet palecky 🙂 to cekani je nejhorsi, ale proste to k tomu patri.

dyslovka
4. zář 2016

@ssaskiaa : ja jsem 6 dpo a taky mi to pise, ze to mam dostat za 5 dni :-/ ale mam 4 menstruacni kalendare a vsechny ukazuji ms na 9.9 a fertility ukazuje ms az 13.9 , tak nevim :-/ ale taky jsem hodna, fakt moc, tak jsem zvedava, ale vicemene jsem to uz vzdala, takze vim, ze to neklapne :-/ ale aspon se lepe vyznam ve svem cyklu, merim bt, tak aspon uz vim, co se ve mne delo pred ovu a zjistim, co se bude dit pred ms 🙂 toje drzim pesti pro stesti 🙂 at to vyjde 🙂 meris teplotu? 🙂

dyslovka
4. zář 2016

@lucky22 : ja uz tomu meverim ☹ jeden mesic jsem mela pozitivni mama test, ale ukazalo se, ze je falesny, dalsi mesic jsem mela priznaky a zpozdeni, par dnu na to silenou krec v brise a pak se mrcha rozjela, byla jina nez vzdycky, sileny kusy a smrdela silene zelezem, ale diky bohu nebolela jak vzdycky a po par dnech odesla, ale to zpozdeni a ty priznaky, takovou nadeji jsem mela a pritom prd....ja uz tomu neverim, uz se snazime od unora, zacinam verit, ze jsem asi vazne neplodna - to mi rekla doktorka v jedne nemocnici, tyden na to mi rekli v jine nemocnici, ze muzu mit deti, tak nevim :-/

ssaskiaa
4. zář 2016

@dyslovka já si dělala ovulační testy, je to 1.měsíc od vysazení antikoncepce.. Moje tělesná teplota sama o sobě je strašně nízká.. Tak 35,7 max 36 ale to už mi je blbě 😀 a po ovu jsem si začala měřit bt- vím že pozdě ale spíš pro tajímavost a mám celou dobu 36,8, jednou 36,7... Ale to o ničem nevypovídá. Já měla Ms pravidelnou s antikoncepcí 28 dní, teď ale vlastně nevím, za kolik dní to čekat.. Za tři pokud by to bylo pravidelné, ale jsem z toho jelen, ani nevím kdy si mám udělat test..☹ ty más kolik teď bt? 🙂 já jsem pravě taky moc hodná celej život a jsem na tom všude bita ☹( teď jsme na zahradě koupili jsme pozemek tak shrabávám 1,60 m vysokou narodtlou trávu, až bych řekla spíš obilí 😀 tak aspoň jsem myšlenkama trochu mimo, i když v každý volný chvíli na to myslím .. ☹ tomu neporučíš a i když jsem si řekla že na to prdím, tam podvědomí je mrcha.. Naposledy jsem MS dostala 10.8 a měla jsem ji 9 dní :-/ jsem myslela že mi šlehne 😀

ssaskiaa
4. zář 2016

@dyslovka na to ani nemysli, doktořu jsou ... A předto, že mají ve škole psychologii se absolutně neumí chovat k lidem! Vím to z vlastní zkušenosti.. Dělám ve zdravotnictví. Držím palečky :-*

lulinenka16
4. zář 2016

mě doktor řekl,že díky mým nepravidelným cyklům, to vypadá na nějaký syndrom a prý bych mohla mít problémy s otěhotněním a bum za měsíc // 🙂 určitě vám to holky brzo vyjde,když ste byly tak hodné 🙂 držím pěsti 🙂

dyslovka
4. zář 2016

@ssaskiaa : dekuji 🙂

Ja mam ted teplotu po ovu 37-37.1, ale nedavno jsem mela skok na 36.7 ale jen jeden den, ale i tak mi to prislo divny, protote to bylo tri dny po ovu, ale je i mozny, ze mi blbnul teplomer 😀 nedavno jsem kupovala novej, pro jistotu 😀 s manzelem ted jedeme do Prahy, jsme z Ostravy, mensi vylet pro zahradni nabytek 😀 je po sezone a je levnejsi o polovinu 😀 no nekup to 😀 tak na to taky moc nemyslim, ale i tak je to tezky si lazdy den hlidat, at na to nemyslim 🙂 kolikatej den po ovu jsi mela ten pokles? 🙂 ono od cca 5 dne muze pokles znamenat i uhnizdeni 🙂 ja byt tebou zacnu pomalu testovat v den, kdy ti ,, ma teoreticky prijit ms,, 🙂 drzim pesticky 🙂 jinak, co mate v planu s pozemkem? 🙂 budete stavet? 🙂

dyslovka
4. zář 2016

@ssaskiaa : presne jak to mas ty, ja jsem porad hodna, ke vsem se chovam hezky, pro druhe bych se rozkrajela, ale jsem za to jen bita ☹ tak by se na mne mohlo usmat stesti 🙂

ssaskiaa
4. zář 2016

@dyslovka já měla skok 5. Den po ovu, ale to jsem zapomněla si to změřit a nejdřív jsem byla na wc, pak se válela v posteli..😀 a pak až si vzpomněla, že mám měřit. Ale u tebe to vypadá nadějně, me nikdy přes 37 neskočí :-/ člověče, abyste tu polovinu neprojeli 😀 dělám si srandu 🙂) jó, usmysleli jsme si zahradu a domeček, tak se bude stavět. Máme prjska co potřebuje výběh, tak jen dobře i pro ní. 🙂 občas mám tlaky v podbřišku jak kdybych to měla dostat :-/ ☹ testovaní se bojím, že bude sněhobílo a budu zklamaná.. Vlastně.. My MOŽNÁ budeme testovat tak nějak spolu viď 🙂 mě to píše začátek 7.9, tak uvidím. Jo, i já bych se rozkrájela, a jsem na tom akorát bita. ☹ ale jednou se na nás štěstí musí usmát tak jako tak. Asi na to fakt přestanu úplně myslet a řeknu si, že mi to je jedno 😀

dyslovka
4. zář 2016

@ssaskiaa : aha, tak to ten pokles mozna je z te chuze, cetla jsem, ze to ma na to vliv ☹ ale myslim, ze jsem cetla, ze ta teplota tim pohybem se ma zvednout :-O to ja mam pokles v den, kdy jsem obvinila stary teplomer, ze meri blbe 😀 takze nadeje neni 😀 a nad 37 to pry moc neznamena, tehotenstvi muze byt i u teplot 36.7 a tak 🙂 .... nene, polovinu neprojedeme 🙂 nabytek stal puvodne 27 tisic a ted ho maj za 13 🙂 to je porad dobry ta jedna nadrz 🙂 to se pejsek ma 🙂 taky bych chtela pejska 🙂 ale toho mit asi nikdy nebudu ☹ nakonec, jednoho mam u rodicu a to me musi stacit 🙂 ....presne tak, clovek se muze snazit jak chce a stejne ma za to jen smulu ☹ i kdyz je pravda, ze ja loni ,,dostala,, hodneho muze 🙂 ale nerikam hop, dokud nepreskocim, treba jeste vytahne ruzky a budu ho mit spis za trest 😀 😀 ... ja to mam dostat 9.9, takze ja muzu zacit testovat klidne s tebou 7.9 🙂 pokud bys chtela 🙂 i kdyz vim, ze budu mit snehobilo, ale muzu to zkusit 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru