Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lenulinka10
19. zář 2016

@lucky22 no prave ze je to jeste daleko a uz se mi ukazal pekny duch nazivo je to fakt pekne videt. Hlavne pritel je z dvojcat 😀 tak doufam,ze to nebudou dvojcatka jestli to vyjde,kdyz uz mi to ukazalo ducha takhle brzo.

lucky22
19. zář 2016

@lenulinka10 To je mozne, kdyz ti ta carka vylezla takhle brzy, ale pravidlem to byt nemusi, jen mas treba v moci dost hcg uz od zacatku. Drzim palce at carky sili a doufam ze se tady bzdes chlubit 🙂

lenulinka10
19. zář 2016

@lucky22 no doufam,ze to nebudou dvojacatka 😀 ale kdyz tam budou,tak tam budou no... 😉 dekuji jsimoc hodna 😘 urcite budu davat vedet 🙂

laura1972
19. zář 2016

@ms.neomagic ahojky ještě pořád není nic ztraceno. Je to pár dní, vo tu jedna mamina měla slabou čárku až 16 DPO.tak držím palce🙂 moc ti přeji, ať už se dockas 🙂

laura1972
19. zář 2016

@lenulinka10 kolik jsi DPO ?

lenulinka10
19. zář 2016

@laura1972 8-9 DPO.... 😉 procpak?

laura1972
19. zář 2016

@lenulinka10 no tak to máš hodně brzy ducha. Já zkoušela prvni test až po 10DPOa už tam.byla slabá čárka, ne duch a holky mi tu taky psaly, aby to nebyly dvojcatka. Takže nevím jak by to vypadalo, kdybych bývalá testovala dřív 8-9 DPO.Přítel maji v rodině také dvojčata, tak jsem taky trochu v tu chvíli přemýšlela 🙂 No bohuzel to nakonec nevyšlo, bylo tam jen jedno, ale v 9. TT zamlk.těhu ☹ ale zřejmě prostě náhoda. Mám tři děti, sice už dospělé a z toho nejmladší 12 let, tak snad se nám brzy znovu zadaří.A tobě moc, moc přeji, ať ti to mimco roste a vše je v pořádku. Posilam srdíčko.🙂

lenulinka10
19. zář 2016

@laura1972 dekuji moc 😍 sama jsem na to koukala. Vubec jsem s tim nepocitala. A kdyz jsem to videla,tak jsem mela uplne slzy v ocich. Ja tobe preji take moc moc stesticka at se brzy zadari a je to vsechno v poradku 😘

laura1972
19. zář 2016

@lenulinka10 Děkuji 🙂 budu doufat. Za týden jdu na kontrolu po revizi, dnes je to přesně týden, zrovna v tuhle dobu mě přivezli ze sálu.Můj dr.říkal, ze se budeme moc snažit po první ms, tak snad se hned chytnu.🙂

lenulinka10
19. zář 2016

@laura1972 moc ti to preju 😘 nam to (vyslo) jeste to nechci zakriknout. 2 cyklus snazeni. Tak snad mohu doufat a verit ze carka bude silit 🙂

laura1972
19. zář 2016

@lenulinka10 bude, držím.moc palce🙂🍀🍀

lenulinka10
19. zář 2016

@laura1972 jsi moc hodna😘 a preji aby se na vas take brzo usmalo stesti a ten malinkej broucek se povedl🍀 take bych ti poslala srdicko,ale nevim jak se posila ☹

lenulinka10
19. zář 2016

@laura1972💓 poslane

juliia
19. zář 2016

Dnes den příchodu MS, snazime se rok a půl, zkusila jsem test a po te hromade předešlých negativních testu se potřebuji se svými pocity s někým podělit!

lucky22
19. zář 2016

@juliia krásná čárka, určitě bude sílit, moc gratuluji a drzim pesticky 🙂

laura1972
19. zář 2016

@lenulinka10 také moc děkuji 🙂

slunickova
19. zář 2016

Tak holky to je nase mimi 12ttjsme moc stastni,furt sivas tu procitam a drzim vsem moc palce a hlavne dve carky😘

kaculik007
19. zář 2016

@juliia gratuluji, at sílí

laura1972
19. zář 2016

@slunickova moc ti to přeji 🙂 at je mimco zdravé a roste 💜

slunickova
19. zář 2016

@laura1972 dekuji moc,verim ze i tobe se brzy zadari a bude vse v poradku

juliia
19. zář 2016

@ lucki a kaculik: moc děkuju, věřím, že bude sílit!

@slunickova: Je to krásný, moc gratuluji 🙂

katiex
19. zář 2016

Holky moc gratuluju, ať je vše v pořádku až do konce =). U mě bohužel další pokus, mrcha dorazila v plné síle, jsem ráda, že aspoň bez zpoždění a planých nadějí...příští měsíc zkusím vypozorovat ovu i z testů, ne jen podle čípku a bolestí, objednala jsem si Gynex na podporu cyklu a ovu...doporučily byste ještě něco k tomu?

simi1510
19. zář 2016

@slunickova to je super! A preji hlavne to zdravi!!!!

simi1510
19. zář 2016

@katiex hodne se doporučuje nosifol, co jsem tu cetla, ze dost holek po tom hned otehotnelo

tornadolu
19. zář 2016

Ahojky všem gratuluji k Mimi ja haem volala dneska na gindu a pruští týden jdem objednaná MS stále nikde.

ms.neomagic
19. zář 2016

Taky vsem gratuluju...tak u me ms taky nikde....takze si myslim,ze prijde ne po 26,ale po 28dc,diky gynexu..ale to mi pak zase nesedi ta ovulace....tak ja nevim :-\

tornadolu
19. zář 2016

Nedalo me to a udála jsem si ho a nic

laura1972
19. zář 2016

@slunickova moc bychom si to přáli. Je to takový pocit prázdnoty teď. Snad se brzy zadaří.

laura1972
19. zář 2016

@juliia gratuluji a hodně štěstí 🙂🍀

bsvet
19. zář 2016

@lenulinka10 Jéé prosím dej mi vědět, jestli se Vám zadařila ta dvojčátka. Já měla minulý týden nález dvě dutinky 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru