Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

laura1972
2. říj 2016

@miky00 to bude dobré, uvidis 🙂 já ted už taky až otěhotním, budu mít strach než dojdu do prvního trimestru, ale takhle nesmíš přemýšlet, vím stává se to, ale ty zrovna nemusis být ten případ.Příroda si někdy s námi hraje, ale buď v klidu, to je to co ted potrebujes aby bylo i mimco v pohodě 🙂

miky00
2. říj 2016

@laura1972 tak já se snažím. Já si to už i připouštím, že jsem v tom, ale manžel je na tohle docela pověrčivej a nechce nic zakřiknout, takže dělá skoro jakoby nic, což mě trochu znervozňuje... Ale po takovým čekání se není čemu divit. Tk snad mě doktor objedná co nejdřív. Minule se synem jsem byla u dr v 5 týdnu (druhý den potom, co mi vyšel test, kterej byl ale krásně jasně pozitivní) a už mi dala i fotečku. Od ní jsem ale odešla a teď právě nevím, co od nového doktora čekat ... Snad mě nenechá čekat 14dní...

miky00
2. říj 2016

@laura1972 a ty se taky snažíš otěhotnět ? 🙂

laura1972
2. říj 2016

@miky00 snad to bude v pohodě, moc držím palce 🙂 Budeš volat dr. zítra ?

klarks12
2. říj 2016

Ahoj holky, mam na vas prosbu. Jsem dneska 34 DC, testy negativni, zpozdeni 8 dni a nic :( prsa me boli, v podbrisku taky. Kdybyste volali doktorce?

miky00
2. říj 2016

@laura1972 jojo, zítra dopoledne, když to zvedne 🙂 snad mě vezme do konce týdne :D ale nevím, jestli tam něco už uvidí?

miky00
2. říj 2016

@klarks12 já jsem tohle měla asi před půl rokem a volala jsem jí asi 6den po očekávané a ona řekla, že to je normální - údajně a že pokud nepřijdou do týdne, tak mi dá vyvolávačku, no a ms se dostalili asi za další 3dny.

laura1972
2. říj 2016

@miky00 no já už jsem o něco starší děti mám už dospělé, kromě dcery, té bylo ted 12 a jinak mám ještě syna 22 a dceru 23 a ta už má taky 5 letou dcerku, takže mám už vnučku 🙂 Ale jsem už 6 let rozvedená a mám o něco mladšího přítele a přáli bysme si společné 🙂 užívala jsem 3 měsíce clostilbegyt , 3 měsíc se zadařilo, ale bohužel v 9. tt. se přestalo vyvíjet a nebylo vyvinuto sní srdíčko, takže ZT a revize☹ hodně nás to sebralo, říkali jsme si proč zrovna my? Ted jsem 3 týdny po revizi a můžeme se prý snažit po první ms, tak už přemýšlíme, že snad to byla jen náhoda a příště to už bude v pohodě.

laura1972
2. říj 2016

@miky00 něco určitě, i když třeba jen zvětšenou děl. sliznici nebo něco malinkého, třeba nějaká tečka už tam bude 🙂 já tam.byla když mě ms nepřišla 5 dní a už tam.něco malinko viděl, to jsem.byla podle ovulace a utz tak necelé 3 týdny.

klarks12
2. říj 2016

@miky00 a jaké testy jsi si dělala? Je přemýšlím, že si koupím jiné. Měla jsem lady max a bílé jako sníh :(

klarks12
2. říj 2016

já bych tedy už nebyla prvorodička, mám už jednu holčičku, ale stejně si přijdu jako, že nic nevím. Předtím jsem to nedostala, otestovala a čárka tam byla slabá,ale byla :(

miky00
2. říj 2016

@laura1972 no tak to bych vám moc přála. 🙂 Já mám v tvém věku mamku (teda pokud ten letopočet v nicku je rok narození) a její spolužačka má teď taky asi půlročního synka. 🙂 Určitě se zadaří a budete šťastní. Ale někdy je dobrý si říkat to, že osud máme napsanej a nezměníme ho. Tohle mě drželo nad vodou celé dva roky snažení o prvního syna a i teď... Co se má stát, to se stane. Mě dost pomohla kartářka. Já vím, že to je asi nesmysl, ale docela jsem se potom uvolnila, věděla jsem že někdy mimčo přijde a ono za měsíc pozitivní testíky :D Ale samozřejmě ještě není nic jistého, takže nic nechci zakřiknout. Před zhruba 3 roky mi řekla, že děláme něco velkého a až to doděláme, že sem mimi povede, v tu dobu jsme předělávali starý barák a za dva měsíce po nastěhování už jsme měli na nové lednici fotečku 🙂 a řekla mi, že do 3let od prvního syna otěhotním znovu. A letos mi kartářka řekla, ať neodkládám změnu gyndaře, že se u něj necítím dobře a že do práce se chystat za rok nebudu. Takže kéééžby měla zase pravdu a bylo to tam. Jinak nevěš hlavu, když se povedlo jednou, povede se další a snad bude vše dobré a vnučka si pochová tetu nebo strejdu 🙂 (kamarádka to tak taky měla, že byla starší než její teta a mají spolu do dneška (25let) nádherný vztah) 🙂

miky00
2. říj 2016

@klarks12 dělala jsem z lékárny dr max tu jejich značku, tam jsem hned viděla pidi ducha který docela hezky sílí (i když asi ne úplně tak moc jak bych chtěla :D ) a pa jsem měla ten s tím + nebo - od clearblue a ten mi docela dodal jistotu 🙂 Není to ten digitální, ale levnější asi za 120Kč a ukáže víc jak 99% správný výsledek už i 5den před očekávanou. Mě tam hned vyjelo +ko i když na ostatních mám pořád jen takové silnější duchy, nebo slabší čárky, to je jedno jak to nazvu :D ale ještě nevím jestli je to ok, teprve zítra budu volat dr. a já s prvním synem testovala pořád, celé 2 roky a nic... jednou jedinkrát jsem měla nějaký jiný tets než ten z maxe a ten mi udělal ducha, ale jinak všechny byly čisté a až když jsme měli jít na IVF tak se nám měsíc před zadařilo :D A jak už jsem to nevnímala, těšila se na umělé, tak jsem testovala nějaký 35den (u mě byly cykly 28-31dní) a to už jsem měla krásnou čáru. Teď jsem testovala nějaké 3dny před očekávanou a pididuchové sílí. 🙂 Tak hodně štěstí i tobě 🙂 a jak dlouho se snažíte a už jsi nějaký test dělala?

miky00
2. říj 2016

@laura1972 já mám dneska den očekávané ms - 31den. Ale měsíc předtím jsem to dostala 28den, takže sama nevím kdy přesně, ovulku jsem nehlídala.

klarks12
2. říj 2016

@miky00 snažíme se tak s přestávkami, měli jsme úmrtí v rodině, takže pak na to nebyly myšlenky a ted tomu necháváme volný průběh (říká muž, ale já na to samozřejmě myslím) :D jen u prvního dítěte to vyšlo na poprvé a ted to je třeba 3 měsíce a nic :(

miky00
2. říj 2016

@klarks12 tak to já tě úplně chápu, já na to taky pořád myslela, krom tohohle měsíce, protože jsem se dala do výroby domácích mýdel a svíček, takže při sexu byly myšlenky v kuchyni v hrnci s roztaveným voskem :D a 3 měsíce ještě jdou, já byla první půlro docela v klidu, ale potom to bylo hrozný :( celý 2 roky a 4měsíce jsme to vydrželi... pak když mi řekli že mi nic nefunguje a musím na umělé, tak se zadařilo. asi je to fakt v hlavě. A my jsme to ted měli asi jen 3x a vůbec nevím, kdy k tomu mohlo dojít :D neboj, vše má svůj čas! 🙂 určitě to přijde a o to víc budeš mile překvapená 🙂

klarks12
2. říj 2016

@miky00 a jak staré máš to první?

laura1972
2. říj 2016

@miky00 a ta kartarka je tady z koníka nebo odjinud? Tady jsem.psala taky jedné a prý mám nějaký blok, proto nemůžu otěhotnět. Jenže já otěhotněla docela rychle po tech hormonech, jenže ty jsem brala abyc mi dozravalo víc vajíček, protože věkem a zvlášť po cryricitce už ubývají. Jinak dřív s otěhotněním jsem.problém nikdy neměla, spíš naopak.Musela jsem brát HA. Ta kartarka mi psala, že me nějak na dálku odblokuje, ale zatím mi ještě neodepsala.

miky00
3. říj 2016

@klarks12 prvnímu synovi jsou 2roky a 3měsíce.

miky00
3. říj 2016

@laura1972 Nene, měla jsem nějakou pani kartářku Evu Spikovou (mám pocit a byla přes email podle data narození.

miky00
3. říj 2016

Holky, tak dneska zase o něco silnější 🙂 Ale nejní divné, že během 4 dnů zesílel jen o tak málo?

miky00
3. říj 2016

Tak příští pondělí jedu ke gyn. 🙂

adelaine91
3. říj 2016

Holky, tak MS už 8 den nikde.. Nejde mi to do hlavy..:(

miky00
3. říj 2016

@adelaine91 a testy?

lucky22
3. říj 2016

@miky00 nezesilel malo. Ob ten den ti zesila carka uplne perfektne, takhle by to melo byt, podivej se na me testiky 🙂

lucky22
3. říj 2016

@adelaine91 Ja jsem mela jednou zpozdeni 10 dni a nic, byl to hormonalni vykyv, se proste obcas stava bohuzel ☹

miky00
3. říj 2016

@lucky22 tak to jo 🙂 Krásné čáry, snad nám ten týden budou sílet 🙂 dnes mám 1 den zpoždění, takže snad to vydrží. 🙂 ale ten týden než pojedu k dr bude krutej :D ale aspoň pak bude třeba mimísek větší a bude to lepší 🙂 Dneska si asi zajedu pro ten digitální, ale zase si říkám, jestli si nemám místo toho koupit raději 2 ty clearblue plus za těch 120Kč...

lucky22
3. říj 2016

@miky00 Ja jsem si delala testy kazdy den nez byla na ultrazvuku videt tecka, akorat tam kde je hcg z krve jsem lezela v nemocnici tak to jsem netestila. Taky jsem se potrebovala porad uklidnovat, ze je vse v poradku 🙂 Tak u toho digitalniho je blbe to, ze se pak vypne a uz se nemas cim kochat, ale zase zjistis cca tydny tehu, to je take dobre 🙂

miky00
3. říj 2016

@lucky22 no právě :D to já raději vezmu ty s tím + a budu se ochat :D ale možná vezmu oba :D za to to přeci stojí !!! 🙂

lucky22
3. říj 2016

@miky00 Vezmi jeden a jeden ne? St vis kolikaty si tyden, kdyz presne nevis kdy si otehotnila... Udelej fotkuba budes se kochat foteckou 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru