Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kstablova
11. říj 2016

Ženy psychohra pokračuje. ..🙂. No něco tam stále roste evidentně. Otázka je jestli dostatečně. ...

kstablova
11. říj 2016

@geryy zvýšenou horečku nebo myslíš bazální teplotu?

europa00
11. říj 2016

@kstablova A PREDTIM JSI MELA KOLIK..1-2?
TYY JO..musi to byt nervy na pochodu.

simi1510
11. říj 2016

@kstablova ty to tam doma vedeš 😀 a ještě uvnitř sebe 😀 hihi

baba93
11. říj 2016

@kstablova drzim ti moc moc palce 🙂

kstablova
11. říj 2016

@europa00 ano v patek bylo 1-2. To je tak trochu sebetrýznění -🙂

kstablova
11. říj 2016

@simi1510 já to pošéfuju všechno raz dva 🙂 🙂

kstablova
11. říj 2016

@baba93 děkuji

tornadolu
11. říj 2016

@kstablova ju držím palecky 😉

geryy
11. říj 2016

@kstablova pardon bazalni teplotu

kstablova
11. říj 2016

@geryy to by mohlo značit těhu. Když klesne, tak má přijít ms.... tedy většinou.

geryy
11. říj 2016

No uvidíme moc bych si přála aby už nepřišla ale nechám se překvapit

kstablova
11. říj 2016

@geryy nezkoušela jsi ovulační test? Pokud těhu, mohl by být výrazně pozitivní.

geryy
11. říj 2016

Nene to sem nekoušela ani tehu test ještě počkám do patku a pak uvidím no zatím ms nedorazila

lenisek36
11. říj 2016

@kstablova ja mela taky HCG uplne nizke, doktor mi rikal, ze nejspis mimodelozni tehu... sla jsem za tyden znova a HCG bylo vysoke potvrzeno, ze miminko je tam kde ma byt 🙂!! Drziiim Ti palecky, at je to prceek v briisku 🙂! A at roste a pekne se vyviji <3!

kstablova
11. říj 2016

@lenisek36 moc Ti děkuji, Takový příběh slyším moc ráda 🙂

miky00
11. říj 2016

@jesterova a jak ti vypadají testy? já dělala asi před týdnem ten clearblue digitál a tam mi vyšlo 1-2 týden. Ale dr na UTZ jen viděl černou tečku a mám přijít příští čtvrtek. Jinak žádné HCG mi nezjišťoval. Taky jsem z toho celá paf. a kdy jsi měla poslední ms? Já 2.9.

geryy
11. říj 2016

Tak BT se drží porad 37 tak uvidím jak to dopadne

yukonek
11. říj 2016

@kstablova moje první HCG bylo 116 🙂 a den před tím mi doktor říkala že jsem si to těhotenství vsugerovala a nic tam nevidí...pak se mi omlouval 🙂 clearblue dobrej, hlavu vzhůru a určitě si skoc na krev je divný že tě tam neposlali, z jedné hodnoty se posuzovat nedá je potřeba tam vidět zdvojnásobeni po 2-3dnech.

simi1510
11. říj 2016

@yukonek tak já měla jediný odběr krve - a to díky pohotovosti, kde jsem skončila. Pak už žádný. Ani tu hodnotu nechtěli řešit při tom, když řekli, že je to zamlklé, a stejně tak ani po tom zákroku.

Nedávno jsem se dozvěděla, že odběry krve - testy z ní - jsou údajně velmi drahé a proto se lékařům do nich nechce... Nevím, co je na tom nebo není pravdy... ale asi tak....

barbarosi94
11. říj 2016

@kstablova noo nekde pisou 3x denne 7-8 , jenze resim ted to, ze jsem vcera mela prvni den ms, dneska rano jsem si vyzvedla gynex a hned si vzala.. Jenze ms byla uplne spineni, pak trocha krve a dneska uz vubec nic, test neg.... Tak nevim 😐😐

europa00
12. říj 2016

holky měly jste některá tlak v podbříšku už den po ovulaCI??co neberu antikoncepci mam strasne citlivé tělo...citím svoje plodne dny..citím když se mi zvedne hladina progesteronu...začnou mě prsa bolet zvětší se..a to ikdyž těhu ejsem...zatím prsa ok..nebolí..ale tlak v podbříšku mám

lucienelka
12. říj 2016

@europa00 tak ja tlak v pobrisku nemam ani kdyz jsem tehotna a to prave jsem.Kazde telo je jine.

europa00
12. říj 2016

@lucienelka jj tk to ja u prvniho měla...ale vše jsem zacala pozorovt tak 3 dny pred menzes...ale jak říkam telo mi bez antikoncepce reaguj jako šílené...

lucienelka
12. říj 2016

tak ti nezbyva nic jineho nez vydrzet do MS a zkusit testovat 🙂.

europa00
12. říj 2016

@lucienelka jo joo..to ja nestresuji...jen jsem si rikala ze udelam takove pozorovani už od ovulace...co se všechno odehrava atd. .-) je to celkem zajimavé...🙂

jesterova
12. říj 2016

@miky00 no test jsem si dělala v pátek 7.10. a slaboučká čárka a druhý den o něco silnější,poslední MS byla 13.9. jsem na nervy co mi řekne příští týden. jinak mě kvůli práci hodila na PN..

lucienelka
12. říj 2016

@europa00 ja myslim,ze hodne veci je placebo, v dobe kdy jsem tehotna nebyla jsem mela pocit,ze mam od ovulace snad vsechny priznaky, pak jsem otehotnela doopravdy a naopak by me to ani nenapadlo,protoze jsem nemela zadny ani sebemensi naznak toho, ze bych doopravdy mohla byt tehotna 🙂.

miky00
12. říj 2016

@jesterova tak snad nám to dobře vyjde objema. je to hrozný to čekání,co? Už abych měla příští čtvrtek, snad už bude ve váčku něco vidět. já nevím kdy jsem měla ovu, takže je možné že mimi bude opožděnější. Protože u syna jsem byla na UTZ v 5 týdnu a už mi dala fotečku, bylo už vidět krásně i srdíčko. Tak jsem z tohoh znepoojená. ale je fakt, že bývalá dr měla hodně moderní utz a tenhle stvající dr má nějaký starší, takže je to taky možná tím. nepřiblížil to tak, jako kdysi ona.

jesterova
12. říj 2016

@miky00 musí nám to vyjít 🙂 musíme myslet pozitivně.... 🙂 držím palečky a dej určitě vědět 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru