Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

miky00
12. říj 2016

@jesterova ty taky dej vědět 🙂 a kdy jdeš na další kontrolu? asi už jsi to psala, ale já to nějak nezaregistrovala 😀

andyad
12. říj 2016

Jasně pozitivní oba ... když si uděláte test ob den, druhý proužek bude tmavší a tmavší 😉

katiex
12. říj 2016

Tak se zase po měsíci přidávám, dnes 7DPO, na testu (haha, ty magore a co bys tam jako chtěla vidět =D ) samozřejmě bílo jak v hlavě slabomyslného...vymyslela jsem zlepšovák a dala test uschnout na topení, tak se mi povedlo ,,upéct" testovací rysku, že vylezla druhá čárka...hnědá 😀

lucienelka
12. říj 2016

@katiex 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

europa00
12. říj 2016

@katiex 🙂 ha haa tady vazne vsichni magorime..abych tvuj magorismus teda podporila udelej si ovulační test ten pry tady ukazuje tehu o nekolik dní dříve nwez tehotensky .-) ha haaa

ms.neomagic
12. říj 2016

Caukyyy buchty,jak se mate? 😀 uz jste tehule? 😀 ja nejak nestiham..mam new job,tak byli honky...a jinak cekam na sobotni mrchu..ale pms priznaky nemam,tehu taky ne,tak jsem asi mrtva 😀

katiex
12. říj 2016

@europa00 tenmám nachystanej na zítra =D...je poslední, tenhle cyklus ho už nevyužiju, tak ať je sranda =)

zuzikuzlik
12. říj 2016

@ms.neomagic taktéž čekám dneska zkouška a nic tak uvidíme 🙂 hezký den 🙂

bsvet
12. říj 2016

@katiex 😀 😀 😀 teda ty jsi mě tak od srdce rozesmála

bsvet
12. říj 2016

@simi1510 @kstablova Moc děkuju! No upřímně sama se divím, že se ještě drží, musí to být bojovník - při tahání 9,5měs mimča (teď ještě rostou zuby) a s plným kojením si to všechno už začíná na mě vybírat daň. Teploty a kolapsy jsou skoro na denním pořádku 😖 Ale furt si říkám, že snad příroda raději vezme mě než upírat něco malým. Hlavně přečkat ten první trimestr ☹

ms.neomagic
12. říj 2016

@zuzikuzlik to ja na test prdim..bud prijde v sobotu nebo budu v nedeli testovat..doufam ze ted to vyslo,kdyz jsme meli sex jen jednou a jeste mam novou praci..to by me asi kleplo 😀

zuzikuzlik
12. říj 2016

@ms.neomagic takhle mě vyšlo první 🙂 tak jak píšete....a pozitivní 3 dny před...tak uvidíme....

ms.neomagic
12. říj 2016

@zuzikuzlik no tak to me v praci zabijou 😀 a tykej mi 😉

zuzikuzlik
12. říj 2016

@ms.neomagic tak to nevadí ne?? 🙂

terezkappp
12. říj 2016

@ms.neomagic Přesně jako u mě. Přestěhovali jsme se, nová práce, sexovali dvakrát a hned prásk 🙂 předtim jsme se snažili několik měsíců a nic, pak změna prostředí a hned to šlo🙂

hanulka90
13. říj 2016

@lenulinka10 ahoj tak jak se držíte? Zatím vse v pořádku? U me zatím ano ale zhoršují se příznaky 😀

samsara123
13. říj 2016

Ahoj holky, potrebovala bych prosim poradit. Meskam ted cca. 5.den, dneska rano jsem si delala test a nic. Priznaky na sobe nepozoruji asi zadne. Co si o tom myslite? Ma cenu jit na krev a pripadne kdy? Jeste pockat? :(

zuuzzkkaaa
13. říj 2016

@samsara123 já bych si k doktoru skočila třeba až v pondělí, může být nízká hladina hormonů nebo se to jen opozdilo taky se mi to stalo, že jsem to dostala o týden dýl, než to mělo být

samsara123
13. říj 2016

@zuuzzkkaaa dekuji moc za zkusenost, pokusim se byt tedy jeste trpeliva pres vikend. Taky jsem si myslela, ze bych zasla pondeli/utery. Doufam, ze nedorazi. 🙂

zuuzzkkaaa
13. říj 2016

@samsara123 ono kolikrát stresem se dějou všelijaký věci 😀 držím palce 😀

samsara123
13. říj 2016

@zuuzzkkaaa dekuji, dam vedet po vikendu, udelam si v pondeli dalsi test. Pokud zase nic nebo a nedostavi se, tak pujdu na krev. Jsi moc hodna, diky. 🙂

lenulinka10
13. říj 2016

@hanulka90 ahojky,jojo jsem v poradku 🙂 akorat ty priznaky,presne jak pises ty 😀 uz nejsou jen ranni,ale celodenni 😀 davala jsem sem i fotecku mrnouska 🙂 nwm jestli jsi videla 🙂

kstablova
13. říj 2016

Ahoj, tak jsem to tady chvíli nespamovala..... no jsem trochu naštvaná. Byla jsem ráno na krvi jako samoplátce. Doufala jsem, že kdy v pondělí bylo něco málo přes 170, tak že dnes po třech dnech bude minimálně 340 a ono je dnes jen 283 🙄 🙄 🙄 . Takže to asi nebude o.k. 🙄 🙄 🙄 🙄

samsara123
13. říj 2016

@kstablova kdyz to roste, tak je to stale dobry ne?

simi1510
13. říj 2016

@kstablova to je divný ☹ kdy ze to jdes k te doktorce?

kstablova
13. říj 2016

@simi1510 v úterý. 😖

kstablova
13. říj 2016

@simi1510 Asi ano, prý hlavně že to roste a že důležitějším ukazatel než růst HCG je ultrazvuk. No ale když budu mít tak nízké HCG, tak na ultrazvuku stejně nebude nic vidět, když na UTZ je něco vidět až kolem 1.000. no nic. Nějak to do úterý přežiju 😀

samsara123
13. říj 2016

@kstablova nic jineho ti nezbyva nez cekat a byt co nejvic v pohode 🙂

simi1510
13. říj 2016

@kstablova tak muzes zkusit pohotovost, s tim ze se ti udělalo spatne...

europa00
13. říj 2016

holkyyyy...jsem 2 nebo 3 dny po ovulaci..takže nevím jestlise zadařilo aleee dnes se mi rozjel zánět kvasinkový..rano jsem zkoušela jogurt ale bez výsledku takže jsem to ted mázla clotrimazolem ale jen venku dovnitr jsem nic nedavala....nazory na to se strašně liší..může to myslíte uškodit když vlastně ještě ani nemohlo dojit k nidaci?..jinak BAZALNI TELOTA TED MERENA 37..to ale nevbim co znamena asi rust progesteronu ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru