Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

katiex
19. říj 2016

Holky měla jste některá delší cyklus po gynexu nebo pití kontryhelu? Mám 2 dny zpoždění, test s citl.25 (jiný doma nebyl) mega, dnes 14dpo....včera absolutní mini špinění, dneska zatím nic....jsem zmatená...

katiex
19. říj 2016

Test NEGA...přepsal mi to mobil

lucienelka
19. říj 2016

@ssaskiaa a ty uz mam za sebou blbou zkusenost,nebo proc tak stresujes?

katuskad1
19. říj 2016

@ssaskiaa vydrž ještě, osobně já měla teď v červenci mimoděložní, a také mě v noci probudila ukrutná bolest v břiše, asi pul hodiny, nemohla jsem se hybat. Pak v pohodě do práce, a za dva dny nafouklé břicho, pocit zaražených prdů, za tři dny od bolest jsem nemohla chodit, ale dalo se. Jinak jsem vůůůůbec nekrávela. Ale nestresuj, opravdu jen zmiňuji. Vyčkej..🙂

pet_8
19. říj 2016

@svobodka86 Vymyslim 😀 Pak dam vedet... Ale letadlo s bannerem CAUES TATINKU to nebude 😀

kstablova
19. říj 2016

@ssaskiaa nebude strašit. Asi musí vyslovit, že tam i tato možnost je, jen pro pořádek, ale podle mě řekne, že zopakujete UTZ za týden, kdyby tam opravdu nebylo nic vidět.

ssaskiaa
19. říj 2016

@lucienelka nemam, jen jsem asi uz blbec 🙂 ☹

ssaskiaa
19. říj 2016

@kstablova dekuju dekuju :-* a tobe hodne stesti a drzim palce, aby ti vse dobre dopadlo 🙂

ssaskiaa
19. říj 2016

@katuskad1 noo to mi moc nepomohlo 😀 teda, tak snad to bude jine :-/ ale jen si rikam, jestli kdyz to byla paliva bolest jakoby pod trojuhelnikem, jestli to nebyla zaha.. Kdyz se mi vracely stavy nahoru :-/ no, doufam, ze opravdu jen plasim 🙂

kstablova
19. říj 2016

@ssaskiaa děkuji moc. Když ne teď, tak dopadne příště 😎 😎 😎

ssaskiaa
19. říj 2016

@katuskad1 a testy normal silily jak meli? 🙂

ssaskiaa
19. říj 2016

@kstablova beres to s rezervou koukam 🙂 ja doma miminko jeste nemam, a prejeme si ho 🙂 tak mozna se moc i upinam ☹

kstablova
19. říj 2016

@ssaskiaa no mi ani moc nic jiného nezbývá. mě to vzalo hodně, ale vzhledem k tomu, že je tam něco divně už od samého počátku, tak prostě se to snažím brát z té lepší stránky. Že bych totiž asi celou dobu těhu nebyla v klidu a pořád bych byla ve stresu z toho, co když je tam doopravdy něco špatně, co když se na to nepřijde včas, co když o to miminko přijdu mnohem později, kdy už to nebudu schopná ustát........ prostě tím, jak divně to začalo, tak by se to asi se mnou vezlo.... prostě uvidím v pondělí, ale vnitřně jsem smířená s oběma možnostmi. Ale je jasný, že si to ještě pěkně obrečím...

ssaskiaa
19. říj 2016

@kstablova to mas pravdu, je potreba to brat i z te druhe stranky. Ja porad u sebe doufam, ze to byla zaha, kdyz to bylo v horni casti bricha a stavy sly do krku u toho.. Kazdopadne at se ba utz ukaze cokoliv, z te horsi varianty bych byla velmi zklamana ale zase bych ýa rada ze ae na to prislo takhle brzo. Mas pravdu, 🙂

katuskad1
19. říj 2016

@ssaskiaa mě Dr. Max skoro nesílil...a ClearBlue digital jsem po tydnu a něco měla stále 1-2 tt. Takže u Tebe to vypadá nadějně. 🙂

ssaskiaa
19. říj 2016

@katuskad1 ja to zvladnu 🙂 porad rikam, ze ten mrnous je to nejlepsi a nejsilnejsi z nas 😀 a tak se takova silna jednotka musi ukazat 😀 jinak dostane na holou 😀

lenulinka10
19. říj 2016

@ssaskiaa urcite bude vse v poradku 😉 testy ti sili krasne 🙂 nemysli na nic spatneho 😉

katuskad1
19. říj 2016

@ssaskiaa Určitě, budu držel palušky 🙂 a který den DPO si měla pozitivní TT, jestli se mohu zeptat? 🙂

ka6ka
19. říj 2016

@katiex Ahoj, já jsem měla minulý měsíc vyjímečně 35 dní. Normálně mám 29-30. Takže si myslím, že za to asi mohl gynex a kontryhel dohromady. Teď to bylo 2 cyklus, co jsem to brala a asi se mi již zadařilo! Držím pěsti! 😉

ssaskiaa
19. říj 2016

@lenulinka10 dekuju ! 🙂 testy sily i clear blue ukazal jak mel 🙂

ssaskiaa
19. říj 2016

@katuskad1 noo, ja mela jen 8 dni lut. Fazi.. 10dpo byl pozitivni 🙂 posledni MS 9.9, cyklus 30 dni, 33 DC jsem zkusila test a byl pozitivni 🙂

katuskad1
19. říj 2016

@ssaskiaa aha☺hlavně se šetři a věřimam, že toho 3.11.bude VŠE v naprostém pořádku. Já mela poslední MS 29.9.,ovu 10.10.a nevím kdy dělat tt. Dnes jsem 9DPO, vím, že nejlepší čekat jestli přijde MS,ale jsem nedockavec.

ssaskiaa
19. říj 2016

@katuskad1 noo, snazim se setrit, ale s moji praci to moc nejde, takze doufam ze budu moct co nejdriv na PN 🙂 ja testovala az po terminu MS, ale pro me to nebylo tezky, to bylo 10dpo, ale merila jsem si BT a sla nahoru, tak jsem tak nejak tajne doufala 🙂 a musim zacit myslet pozitivne, testiky jsou krasny, tak budu doufat 🙂)

lucienelka
19. říj 2016

@ssaskiaa vzdyt ti testy krasne sili, neboj se vse bude v poradku uvidis. Ted na UTZ stejne nic neuvidi,max te bude plasit, pockej jeste. Ja mam za sebou bohuzel 3xspatnou zkusenost,ted jsem tehotna po 4, miminko jeste nemame a na prvni kontrolu jdu zitra, to budu 7+5tt. Chci te jen namotivovat,ze se to da vydrzet 🙂.

ssaskiaa
19. říj 2016

@lucienelka holky jste zlaty dekuju !! :-* posilam srdicko 🙂 a hodne stesti, dej vedet jak to dopadlo. Verim ze jinak to nebude ani :-*

luj89
19. říj 2016

Ahoj holky, přidávám test z dnešního rána (12 DPO = den očekávané MS). Tohle je po 5 minutách od testování. Je tam, že? 🙂 Mám strach, že se něco pokazí a já to dostanu... Taky jste se toho bály nebo tomu stále nemohly uvěřit?

europa00
19. říj 2016

@ssaskiaa ahoj určit nemůže...mimoděl jde strašně šptně dohledat v tom vejcovodu potřebuje fakt dobrej ultra a dobrý oko..ale určitě né tak malý plod...neplaš, zatím nemáš důvod...normálně jde těhu kolem 5 týdne...hcg by jim tky napovědlo..mělo by nižší hodnoty

dashenka1
19. říj 2016

@luj89 vypada to slibnee 😉 pockej 3dny at jsou duveryhodne //...drziiim.pesti! Doufam ze na tom budu za par dni stejne

ssaskiaa
19. říj 2016

@europa00 dekuju za rady, zacinam myslet pozotivne. Holky mi moc pomohly 🙂

luj89
19. říj 2016

@dashenka1 Určitě budeš! Přidej pak fotku. V pátek ráno zkusím digitální Clearblue test s indikátorem početí ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru