Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

alusa6
1. dub 2016

kusanagi87 děkuji moc :-* Já doufám také, snažíme se vlastně o druhé od září, tak by mě to potěšilo, kdyby se to konečně povedlo ;)

lusesita25
1. dub 2016

Holky je mozne mit pozitivni test, ale pritom to byt cysta?

estel22
1. dub 2016

@alusa6 kolko mas rokou neboj podari mi sa ties snažíme od septembra a podarilo sa

alusa6
1. dub 2016

Mám 26 ;) som tiež slovenka, žijem v čechách 5rokov 🙂 Inak gratulujem 😵

estel22
1. dub 2016

@alusa6 no ale obavy mam mam uz po40 tke

alusa6
1. dub 2016

No verím ti, ale neboj sa,musíš veriť,že všetko dobre dopadne ;) Ja ti držím palce a prajem veľa veľa zdravíčka

estel22
1. dub 2016

@alusa6 ďakujem na podobné aby sa ti to podarilo

alusa6
1. dub 2016

Tiež ti ďakujem a silno dúfam :*

monichka
1. dub 2016

holky dotaz.. ponděli uterý středa jsme měli sex... dnes je mi nějak špatně od žaludku, je to asi kravina aby bylo člověku tak brzy špatně né? je to spíše shoda náhod a spíš jsem něco špatného snědla nebo viroza?

nikyninasi123
1. dub 2016

ahoj olky tak falesn epozitivni testy sakra nevadi no na obou testech jsem mela dve slabe carky a od ginekolozky potvrzeno ze nejsem nechapu to nevadi jdu dal necham tomu volny prubech sice sem utratila dost penez za ty vsechny testy taky ze uz nic testovat nebudu jsem z toho sklamana no nevadi snad nekdy priste se to povede ☹

norae
2. dub 2016

@nikyninasi123 no mne by zajimalo kolik jsem za svuj zivot uz tech penez za testy dala :D minule jsme se snazili rok, nez tovyslo a testovala jsem jao blazen :D

Jinak holky, ja uz jsem z toho jelen. Dnes rano jsem se probudila, krece v brise, kdyz jsem si kontrolovala cipek, vsimla jsem si, ze spinim, tak si rimam, no je to jasny. Vza jsem si i iballgin, bo me to bricho fakt hodne bolelo. No a ted nic. Krece zadne, ms se nerozjela, spineni taky, jen proste barva hoenu je takova nahnedla. Furt jsme unavena a od vcera navic ma pocit beham kazdou pulhodku na malou :D proste mam fakt uplne vsechny priznaky tehotenstvi, jake clovek muze mit, ale test jsem delala naposledy ve ctvrek, bo doma auz zadne nemam, a uprimne receno nevim jestli si dalsi kupovat, protoze jestli tam zase nic nebude, tak mne definitivne klepne :D

deli_lah
2. dub 2016

Co myslíte? Je to test z Dr.max... Dělaný odpoledne

nikyninasi123
2. dub 2016

@norae ja jsem z toho taky uz vyslovene DEBIL fakt mela jsem falesne pozitivni testy to se mi jeste nestalo jnak jsem unavena vse co k tomu patri ale tehu nejsem lituju jen toho ze jsem utracela penize za ty testy ktery me jeste k tomu podvedli priste zadne testy necham to uz tak uvydim no snat to nekdy vyjde 🙂

nikyninasi123
2. dub 2016

@deli_lah to je stoprocentni ze jsi gratuluji ti k tehu 🙂

hanickatoma
2. dub 2016

@deli_lah tak podle me je to vic, nez jasne 😉 drzim palce pohodovemu prubehu 🙂

radusik
2. dub 2016

Holky, je tam neco?

mary28
2. dub 2016

@radusik Já tam nic nevidím, ale ta fotka není zrovna v dobré kvalitě 😒

nikyninasi123
2. dub 2016

@radusik chtelo by to znova vyfotit je to rozmazane a nerozpoznavatelny jinak nic tez nevydim

radusik
2. dub 2016

Tak snad je to lepsi......

alfousina
2. dub 2016

@radusik vypadá to, ze se tam něco rýsuje. 😉 👍 Tak přeji hodně štěstí.

barbarosi94
2. dub 2016

3 den meskani a nic 😞😞

barbarosi94
2. dub 2016
lusesita25
2. dub 2016

Tak ja zas takto. Jdu k doktorce v utery tak jsem zvedava. Aby to nebyla jen faleska nebo cysta.

paulittav
3. dub 2016

Holky, přidávám svoje foto 🙂 poslední je dnešní, 12DPO a první den vynechané MS 🙂

estel22
3. dub 2016

@lusesita25 to je jasne

snazimese2015
3. dub 2016

Ahoj benu 10 ,kdy byla ovulace nevím ,jen jsem měla jednodenní špinění spíš růžový výtok ,a můj budoucí manžel mi celý víkend říkal že jsem divná ,nechápu ,připadám si stejná ,naděje si nedělám ,to ne ,ale na živo vidím ducha

evse
3. dub 2016

@snazimese2015 já nic nevidím ☹ kolikátý jsi DC?

paulittav
3. dub 2016

@snazimese2015 když sklopím obrazovku, tak tam něco vidět je.... zkus buď zítra nebo další den, měl by být viditelnější 🙂

snazimese2015
3. dub 2016

@evse místo MS jsem měla jen narůžovělý výtok ,nejsem blázen jinak bych si test nedělala ,zrovna v době kdy chystám svatbu

snazimese2015
3. dub 2016

@evse a to jen jeden den :-/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru