Těhotenství?

valy1
23. bře 2022

Ahoj vsem, s manzelem se snazime uz cca 2 roky, driv jsem to hrotila ale posledni dobou je tolik prace, ze uz jen co dokazu sledovat tak ovulaci..nijal se na to posledni dobou neupinam. Ale minule utery 15teho byla ovulace, v noci z nedele na pondeli mi zacly brutalni krece v podbrisku, ze me to i budilo kdyz jsem se otocila. To trvalo do vcera do utery, jeste ted citim natazene svaly kdyz jsem se tem bolestem branila, ted uz je to lepsi (uvidim v noci), vsimla jsem si toho protoze jsem nikdy nic takovyho nemela..tyden pred ms me max boli v krizi, to je u me normal..na test je jeste brzo, ten jsem si nedelala uz tak pul roku, jelikoz jsme to neresili posledni dobou, jak pisu vys..nekdo podobny zkusenosti? + Od soboty ryma a nachlazeni, takze ty bolesti mozna muzou byt i oslabenou imunitou

goovana
23. bře 2022

@valy1 nemohlo se přeci jen jednat o uhnizdeni vajíčka ?

ilema
23. bře 2022

@valy1 bez testu těžko říct, mohlo jít o uhnízdění, ale i o zánět močových cest 🤷

valy1
autor
23. bře 2022

Myslim si ze na test je brzo, MS by mela prijit 30.3 tak uvidim, jen me to zaskocilo, protoze takovy polesti trideni jsem nikdy nemela, ted uz se to zlepsilo, obcas citim jen kriz a trochu pnuti v podbrisku, ale to muze byt i PMS, takze nevim 😁 mocak to nebude, zadny paleni, nic, to bych poznala

veroniqess
23. bře 2022

Já jsem uhnízdění cítila jako bolesti v podbřišku a k tomu střevní potíže. Poprvé, i podruhé 😊
Ale může to být samozřejmě i cokoliv jiného. Držím palce

valy1
autor
23. bře 2022

@veroniqess tak k tem strevnim potizim, vcera vecer velky s prominutim prujem😁 zeptam se jak dlouho to bylo po ovu, budes vedet?

anickaaa28
23. bře 2022

Píšeš že to neřešíš ale ptáš se na těhotenství?A takhle brzo ještě k tomu?Moc tě v tom případě nechápu :D Jinak takhle brzo je to věštění z koule. Počkej jestli dorazí MS a pak testuj,podle toho budeš vědět a drzim palce.

valy1
autor
23. bře 2022

@anickaaa28 dekuju za nazor, do ted sem to vazne neresila, protoze jsem nemela takove bolesti🙂 a ptam se na podobne zkusenosti, nikoliv na to, jestli jsem tehotna, kdyztak upravim nazev at to neni zavadejici🙂

anickaaa28
23. bře 2022

@valy1 Nejlepší bude když fakt pockas na ms jestli dorazi a nebo ne.Je to pak jedno velké zklamání,moc dobre to znam když to nejde......nebo jde a neudrží se,jako jsme to měli my s přítelem. Neuvazovali jste nad nějakým vyšetřením když je to 2 roky?

valy1
autor
23. bře 2022

@anickaaa28 my prave na vysetreni byli a vse je v poradku, hodne jsme se na to rok a pul upinali, ale ted jsme to nejak prestali resit..hodne prace, barak atd, proto me prave prekvapily ty sileny bolesti co jsem mela, protoze vim jak jinak u me vypada PMS..jinak ted uz krece nemam ale porad citim takovy tah v brise a guma u teplaku mi dela zle😂jinak vim ze je to brzo, proto zatim ani netestuju

anickaaa28
23. bře 2022

@valy1 Dej tu pak vedet jak to dopadlo :D Ja jsem sice uz 18+4tt ale taky to byla šílená cesta......Na to ze starší 2 deti co mam sli bez problemu,tak jsme pak prisli 3x o miminko.Ale taky to připisují ze jiny partner a chyběl ki vitamin D :D Ale to je na jiné povídání. Držím ti palce

valy1
autor
30. bře 2022

@anickaaa28 tak jak to dopadlo, MS opet na den presne jako hodinky

anickaaa28
30. bře 2022

@valy1 To mě mrzí ale jednou se povede uvidíš. Me spatne výpočetli tydny v nemocnici n pohotovosti Takze po včerejší poradne jsem dnes 18+5tt a vychází to přesně podle termínu porodu ze screeningu. A cekame holčičku. Zkuste dovolenou to taky hodně pomaha nějaké výlety a podobne,uvidis pak tu napíšeš ze mas pozitivni test.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru