Test Pepino pozitivní. Duch nebo začínající čárka?

hanarej
28. bře 2022

Ahoj holky, testy pepino? Mam ho prvně. Těhotná bych být měla dle ovulace, ale víte jak to chodí 😅 je tohle duch co ty testy normálně dělaj, nebo začínající regulerní čárka ? Diky 😊 vím, že čekat je nejlepší odpověď na moji otazku 😊

hanarej
autor
3. dub 2022

@katherine177 slunicko uz u nas v tete doslo, jo intime mi prijdou pekne na prd na tech to jde hodne pomalu, jestli maji malo barviva nebo nevim. Clearblue jsem delala v lednu pri biochemku a vysel 1-2 pozitivne tak ted s nim chci jeste pockat. Vy jste pri biochemku mela takhle vyrazne carky ? Ja vzdy šedé a ne vůbec výrazne ikdyz digi tehotenstvi potvrdil nikdy to neskoncilo dobre. Tak ted mam trochu lepsi pocit , tohle jsou fotky z ledna

katherine177
3. dub 2022

@hanarej taky myslím ,že ty Intime dělají slabší ,už mám doma jen zbytky ještě jeden to ani nevím značku a Clearblue ,ale ne digitální .Jinak u biochemických jsem neměla nikdy tak výrazné a sílící obden jak teď ,digitální byl negativní .
Před týdnem jsem dělala digitální a byl 2-3

katherine177
3. dub 2022

@hanarej já mám teda tak krásné čárky po 9 měs ,takhle bylo v červenci

katherine177
3. dub 2022

@katherine177 nedalo mi to dělala jsem ještě ten co nevím název,a myslím,že je to v pořádku

hanarej
autor
3. dub 2022

@katherine177 urcite 💞 moc nam drzim palecky jsem nadsena….

katherine177
3. dub 2022

@hanarej taky mám radost 💕🍀za nás obě

katherine177
4. dub 2022

@hanarej ještě jsem zkusila ten Clearblue a jinak už nemám žádný 😁

hanarej
autor
4. dub 2022

@katherine177 ja myslim, ze uz je to jasné, doma se mi smějou, že ještě testuju jak vyšinutá když už nemá moc co kam sílit 😂 ke konci týdne asi skočím na krev a když to tak pujde dál tak Cca 18.4 se budu chystat k dr

katherine177
4. dub 2022

@hanarej u nás to samé ,také už nebudu testovat 🍀💕

hanarej
autor
4. dub 2022

@katherine177 tak se pak ozvete budu na vás myslet 💞

katherine177
4. dub 2022

@hanarej ano dám vědět 😊💕🍀

katherine177
5. dub 2022

@hanarej byla jsem dnes u doktorky,zatím je vše jak má být a kde být ,viděla žloutkový váček a další kontrola za týden.

hanarej
autor
6. dub 2022

@katherine177 supeeer❣️ Parada jen tak dal

katherine177
6. dub 2022

@hanarej jsem zvědavá na vás 🍀🍀🍀

hanarej
autor
6. dub 2022

@katherine177 hned dám vědět jak budu něco vědět

hanarej
autor
11. dub 2022

@katherine177 ahoj tak jsem dnes po kontrole v 5+2 kvuli velkym bolestem, bala jsem se mimodelozniho vacek je hezky v deloze na 5+2 je to hezký nález, ale nasel mi cystu o velikosti 7cm. Tak jsem z toho bezradna pry to tehotenstvi neovlivni a řešit to nemam.

katherine177
11. dub 2022

@hanarej ahoj,gratuluji 🍀💖 ještě jednou ,já mám kontrolu ve středu ,tak uvidíme .Měla jsem citlivá prsa ,teď mě to přešlo ,tak doufám ,že to není špatné.
Někdy se ta cysta zmenší ,tak třeba bude vše ok.

hanarej
autor
11. dub 2022

@katherine177 doufam.. tak si dame vedet 😊

katherine177
13. dub 2022

@hanarej tak mě moc nepotěšila ,na ultrazvuku teď nic moc neviděla ,brali mi HCG,a objednali za týden .Mám za sebou dvě zamlklá těhotenství,tak mám hrozný strach 😥

hanarej
autor
13. dub 2022

@katherine177 ajajaj, drzim palecky at vse dopadne !!

katherine177
13. dub 2022

@hanarej děkuji ,ale bude to dlouhý týden

9radka9
14. dub 2022

@hanarej ahoj, s tou cystou si starosti nedělej, klidně na ni zapomeň, já měla taky, oba vaječníky, vůbec se to v těhotenství neřešilo

hanarej
autor
14. dub 2022

@9radka9 ahoj děkuju za uklidneni uz jsem i neco cetla na diskusich ze by mozna mohla byt i prospesna. Kazdopadne dr mi k tomu nerekl ani prd takze pocatecni strach.

katherine177
22. dub 2022

@hanarej tak jak to vypadá ? Já chodím každý týden na kontroly ,nesedí jim týdny , vypadá to o 2 týdny menší ,srdeční činnost ještě není ,berou mi každý týden HCG a dnes jsem ráno začla krvácet a břicho pobolívá,dostala jsem Ascorutin , Utrogestan a další kontrola v úterý ,teda pokud nepotratím.
@hanarej

hanarej
autor
22. dub 2022

@katherine177 ja byla dnes na pohotovosti skrz spineni a srdicko bije odpovidá 7tt a ma 7mm pozitri zacnu 8tt a snad 2.5 pro prukazku, zatim je vse jak má. A Vám preju moc moc stesticka a drzim palecky

katherine177
22. dub 2022

@hanarej to je krásný ,já čekám na to srdíčko ,snad to bude dobrý 😊

katherine177
22. dub 2022

@hanarej děkuji ❤️

katherine177
23. dub 2022

@hanarej tak jdu z pohotovosti ,dnes se to rozkrvácelo,v děloze zkolabovaný gestační váček,bez srdeční akce,podle lékaře samovolný potrat,dali mi injekci ,aby to samo odešlo,když to krvácí .Je mi teda hrozně ,ale že prý je to šetrnější než revize.
Tak aspoň vám to vyšlo . Mějte se krásně.

hanarej
autor
23. dub 2022

@katherine177 mne jeste bohuzel nic nevyslo. Ale vám preji hodne moc sil a stesticka do budoucna, moc me to mrzi.

katherine177
23. dub 2022

@hanarej děkuji za podporu 😊 ,vůbec nevím jak to bude dlouho probíhat ten samovolný potrat bez revize ,bolí mě břicho už celý den,musím fungovat .Je to prý šetrnější pro příště ,ale bolestivější.Mám za sebou dvě zamlklá těhotenství v 2016,která skončila revizi ,prostě to udělali a bylo po bolesti a po krvácení.Tohle je vysilující 😥

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru