Test pozitivní až po 15ti minutách. Příznaky mám

novotnacci
30. črc 2008

Ahoj holky,
nezlobte se, že zakládám nové téma, ale moc bych od vás potřebovala radu, nebo uchlácholit. 😔

S manželem se snažíme o miminko už devátým měsícem. Dnes mám termín menstruace. Už včera a předevčírem jsem ale byla nedočkavá a testla jsem. Druhá čárka tam pokaždé byla, ale vždy až po limitu - cca 15 min. Bolí mě bříško, v noci jsem nemohla spát, protože mě budil takový zvláštní pocit - jakože příšerný hlad nebo mi bylo špatně, knedlík v krku a tak - vůbec to nedokážu popsat. To mi vydrželo ještě ráno. Buď mám děsnej hlad a nebo nechuť k jídlu.....Jinak ale žádné příznaky nemám. Ani mě nebolí prsa, nic. Místo zácpy chodím spíš častěji....

Holčiny, měly jste to také některá takto podobně? Měla jste některá pozitivní test po limitu a opravdu jste byly těhotné? Já bych si to tak strašně moc přála, že bych brečela.... Nechci to nikomu říkat (manžel to ale samo ví - jenže neporadí) 😉 a bojím se, že to zakřiknu....

jinak pokud nedorazí mrcha, na UTZ mám přijít až 12.8.

uf uf, to jsem se rozepsala..... Díky za každou radu, podporu, či vtipnou narážku na to jak se děsně sleduju 🙂 😉 😎

koblichzek
14. srp 2009

Ahoj lenus, né každý test je spolehlivý. Záleží taky na tom, jak dlouho ti mešká MS. Ale tyhle testíky já osobně neznám. Mě i kamarádce se osvědčil Rapi Clear. Držím palce 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru