Za jak dlouho nastane uhnizďování a jak se pozná?

vojanda00
29. říj 2013

Skoro 2 týdny gynexuji.Jsem 18 DC a a ovulku jsem měla asi 11-12 DC.Nějak se mi posunula. Neměřím se a ani nezapisuji,ale měla jsem hustý bílý výtok.,který asi za 3 nebo 4 dny zmizel. Za jak dlouho asi nastane,holky,uhnizďování a jak se pozná?V neděli jsem měla hrozný křeče a pobolívalo mě v podbřišku.Dneska to stejný.Kdy má cenu dělat si nejdříve těhotenský testík?Mohlo by to už konečně vyjít..... 🙂

itworks
29. říj 2013

Ahojky, jak u koho, ale průměr je asi 5-9 dní, ale nechci kecat 😉 Já jsem třeba v měla mít MS v neděli, to jsem jen slabě zakrvácela a teď už jen slabé špinění, tak je možné, že se mi "mimi" zahnizďovalo až teď, ovulka byla v polovině cyklu. Těhu test jsem dělala dneska 31DC a slabý duch tam je 😕 tak nevím, jestli ještě nemůže být z píchnutého pregnylu, který obsahuje hcg, nicméně ke klasické MS nedošlo, tak nevím. Udělej si test až tak za týden. Ale někomu se už něco ukáže dříve, můj případ to nikdy nebyl. Držím palce, at ti to vyjde.

hannyy
7. lis 2013

@itworks ja jsem dneska 29 dc , brala jsem taky gynex a proto vubec nevim jak jsem na Tom byla s ovulkou, dneska TT negativni ale je mozne ze jsem ji mela posunutou , protoze jsem dneska slabe zaspinila a jinak nic takze je mozne ze je to u me teprve uhnizdovani ..... cele odpoledne ale nic ..... necham to ted tyden a pak si udelam TT znova 🙂 a snad zu bude jasno 🙂
@vojanda00

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru