Kočárek Neonato Puro, líbí se Vám?

anndysek33
6. lis 2015

Zdravím všechny, vybírám kočárek - jde mi z toho hlava kolem kolik modelů a všeho se dá pořídit a do oka mi padla novinka Neonato Puro Urban. Co na něj říkáte? Líbí se Vám?

replykatee
6. lis 2015

Ano 🙂

barinkas
6. lis 2015

krásný 🙂

pajdousekk
6. lis 2015

Mě teda ne. Nelíbí se mi ta hnědá na madle a ten spoťák mi přijde hodně šílený. Ale tady nejde jen o to, jestli se ti líbí, ale o to aby byl kvalitní a nemuselas ho hned reklamovat. Další věc je ta kdy se mimčo narodí a jak dlouho bude v hluboké korbě. V zimě tam bude i s fusakem a ten taky zabere místo. Pokud v létě je fajn když má větrání v korbě, aby mohl cirkulovat vzduch. Další věc jsou kolečka, kde bydlíte, město, ves? Budete hodně chodit do terénu, lesa? Zajdi si do nějaké specializované prodejny a nech si poradit. Pokud bys byla z Prahy mohu ti poradit obchod, kde jsme koupili kočár my a byli tam neuvěřitelně ochotní a všechno nám vysvětlili třeba 3x 😉

izzybickerstaff
6. lis 2015

Ano! 🙂

xpila
6. lis 2015

Ne. Nesnáším podobné typy sporťáků. Barva a styl ok, ale kvůli sporťáku bych si ho nikd nekoupila.

annapans
6. lis 2015

Nemám ráda tyhle sporťáky kde si dítě rovně nelehne a při spaní je vlastně dvakrát zlomený....

victress
6. lis 2015

ne, hluboká korba je moc malá a ve sporťáku dítě napůl stojí, v tom si pohodlně nelehne ani nesedne☹( jo a taky nemám ráda sporťáky korbou vpřed, kdy nevidím co dítě dělá, raději si dám korbu dítětem k sobě...

sara84
6. lis 2015

Do sportaku bude foukat a sedet na kancelarske zidli? Ditko nema moznost si udelat pohodli :(

loafeer
6. lis 2015

Na obrázku se mi líbí, ten sporťák bych chtěla určo vidět na živo

evaamy
6. lis 2015

Ano, je elegantní a vkusný, nepůsobí humpolackym dojmem. Pro moderní maminku z města akorát 😉 Sporťák se snad dá polohovat. Záleží jaky je v reálu, jestli je dostatečně velký a bytelný.

simsamsim
6. lis 2015

Oproti BGB apod. má super kola !! Mně se moc líbí 🙂

eliskaxox
6. lis 2015

Me se docela libi,jen nevidim zadne odpruzeni,takze nepocitel s prochazkama v terenu. A s tim sportakem te uklidnim, mam kocarek kde jde sportak do roviny a mam i tento kolebkovy a malemu je uplne jedno kde lezi 🙂 mozna bych i rekla ze v tom kolebkovem lip spi

ellar
6. lis 2015

Ano, líbí. Mám Britax Affinity a dost mi ho to připomíná 🙂 Sporťák se určitě bude dát polohovat a to včetně podnožníku. Hnědá je super! 🙂 Jdi do něho 😉

bartovka83
6. lis 2015

Pohledove je kocarek hezky, ale ten sportak se podle me neda polohovat, myslim tim polozit zada a natahnout nohy. Budete v tom dite pouze zklapet jak ve vajicku. Takze z praktickych duvodu bych do nej nesla.

tulikiss
6. lis 2015

me se libi jak kazdy hned predpoklada co vsechno ten kocarek neumi...staci napsat ne nelibi, ale proc ty kecy jak se nebude dat polohovat,.... polohovat se da, jde dat v smeru i v protismeru.
Kocarek je pekny, ja teda takovy sprotak nepreferuju, ale pokud bude jenom do mesta tak uplne staci.

dasa.77
7. lis 2015

kočárek je krásný
já sama mám ovšem jiného favorita,kde sporťák se dá klasicky polohovat tak,že dítě má nožky i tělo v jedné rovině (ale zase nelze otočit sportovní sedačku proti směru jízdy)

monini28
8. lis 2015

Ahoj, mě se teda upřímně moc nelíbí obecně tyhle "nadčasové" kočárky, ani bych nevolila hnědou barvu, ale samozřejmě záleží na vkusu 😉
Kamarádka má tenhle a ten se mi celkem i přes tu ultramodernu líbí 😀
http://kocarky.heureka.cz/mutsy-igo-2v1-lite-aq...

kamaradicek
8. lis 2015

Jasne, ze ano-libi, ale hlavne se musi libit Tobe🙂

everunka
8. lis 2015

Krasny design, ale udelala bych si prehled, jake ma recenze..

mmaajjaa
8. lis 2015

Mě se líbí, jak hluboká korbička, tak sporťák, ale hlavně záleží na tobě, ty s ním budeš jezdit. 🙂 Doporučuji určitě předem někde omrknout, vyzkoušet, jak se s ním jezdí, jak zatáčí kolečka, jak se skládá a je těžký. A proti barvě také nic nemám, mě se nelíbí akorát celé černé kočárky, to mi přijde s prominutím jak "rakvičky".

soleilll
8. lis 2015

Ne. A za tu cenu už vůbec ne. Design nákupního košíku se stříškou za hříšný peníze nemám ráda, takže všechny ty předražený a "strašně stylový" bugaboo a spol. jdou mimo mě. A tvar sporťáku už je kapitola sama pro sebe - každej dětskej ortoped z toho musí mít husí kůži. Snad jen, že by kvalita zpracování dílů mohla být na vyšší úrovni, než u konkurentů o polovinu levnějších.

jenny.kay
8. lis 2015

Mně přijde docela fajn. Vytkla bych mu maximálně na první pohled malý košík (v reálu může klamat) a poměrně krátkou stříšku od sporťáku. Jinak toho, že sporťák není polohovatelný do lehu bych se vůbec nebála. Měla jsem první sporťák polohovatelný do lehu a malá v něm řvala. Koupila jsem další s tímto druhem sedačky a bylo z ní okamžitě naprosto spokojené dítě. Druhá v něm byla taky maximálně spokojená. Ono je to pro děti dost pohodlné, já měla polohování sedačky asi do čtyř poloh + samostatně polohovatelné nožičky. Původně jsem tento typ sedaček taky odsuzovala, dokud jsem ho nevyzkoušela na obou dětech. Je to podobný styl jako u Bugaboo, což je prý styl sedačky vyvíjený s ortopedy, takže bych se nebála, že by dětem jakkoli škodil. Nevím, jak to madlo z ekokůže, někdy mívají tendenci praskat. Ale za ty peníze by to mělo mít nějakou kvalitu. Nevím, zda bych za ty peníze nešla ale raději do nějaké ověřené značky.

cica002
8. lis 2015

Kamoska ma neco v tomhle duchu a rocni syn se ji tam nevleze. Kocarek se mi nelibi z mnoha duvodu. Tim zasadnim je to,ze uprednostnuje design pred pohodlim pro dite.

sweet81
8. lis 2015

Ano líbí. Rozhodně bych se neptala maminek tady na MK. 😉 Ve výběru kočárku dej jen na sebe 😉 A jestli stojí dost peněz? No a co, každý kupuje podle svých možnosti 😉

salikova
8. lis 2015

Líbí se mi strašně 😊i barevne, ale ne pořídila bych si ho.... Měla jsem u prvního tento typ sporťáku a malý v něm trpěl, i když se dal dát ve i proti směru jízdy, jak bylo dítko větší, neměl v něm pohodlí. Taky mi přijde, že tento kočárek není do terénu 😯JE krásný, dokonalý, ale prostě neprakticky. ..

suzie28
10. pro 2015

Mam BGB takze stejny styl .. me se dost libi .. perfektní jsou nafukovací kola ,jsou velka takze sním projedete jakykoliv terén, otáčení po i proti směru rozhodne plus..váha a skladnost pro me vzdy priorita . Muj nazor na to ze sedačka nejde do lehu je takový ze jak si dite naučíte tak to máte... navic přiznejme komu deti hází nohy nahoru na madlo kdyz spí . . Sportak je polohovatelny A predevsim jde o záda a ty jsou krasne v rovině .. a cena za kvalitu se plati kazda odlehčená konstrukce neco stoji a je obr rozdil jestli skládáte 10kg nebo 15kg .. za me ano je elegantní a perfektní .. skoda ze vysel az ted kdy uz mam BGB ..

markiss21
17. pro 2015

Já jsem ho taky včera viděla a moc se mi líbil, je krásný.

claircatherine
19. pro 2015

Muj favorit !!!

backspace
19. pro 2015

Ja jsem ho take moc chtela, je krasny, ale odradil me ten silene uzky sportak. Zkousela jsem tam dat velkou panenku ve fusaku a myslim ze dite se v tom musi mackat.

sarivojvodova
19. pro 2015

Ne a to vůbec. Bože..