Jaký máte názor na držení redukční diety při kojení?

Ahoj holky,

mám na vás otázečku. Jaký máte názor na držení Redukční diety při kojení? Malá bude mít 8 měsíců a dávám jí už příkrmy (svačinka, oběd).

Předem děkuji za názory 😉
lucie777
6. bře 2011
Myslím, že pokud to nebude nijak drastická dieta, spíš bych jen upravila jídelníček, jedla zeleninu, ovoce, vynechala sladký, tučný jídla a tak, tak to nemůže vadit, ale asi bych to nenazývala dietou.. 🙂 Na drsnější dietu bych se případně vrhla až po skončení kojení..
sarlotta
6. bře 2011
Tak u kojení bys měla stejně jíst zdravě, takže klidně vynechat veškeré sladkosti, tučné maso, smažené, solené. Měl by zůstat dostatek ovoce, zeleniny, masa, tekutin. Přílohy bych se nebála vynechat a nahradit dostatkem zeleniny.

Nevím jak přesně si představuješ redukční dietu, jestli nějaké hladovění - tak to určitě ne, nebo jezení jen jedné potraviny - to také není vhodné.

Spíš zdravá strava a dostatek pohybu... procházky 3-4hodiny chůze denně a zhubneš všechno co potřebuješ 🙂
sussanah
6. bře 2011
Redukcni diety ve smyslu hladoveni nebo celkove omezovani prijmu potravy je u kojeni nevhodne, stejne jako prehnane cviceni (do mleka se mohou dostat nevhodne latky, kterych se telo zbavuje). Spise jit cestou pestre stravy, ovo + zel a pravidelny pohyb. Uz zacina byt krasne, takze denni sviznejsi prochazky s kocarkem nebudou problem 🙂 2x tydne zabehat nebo nejake kondicni cviceni (napr plavani, strecink) je urcite ok, 7x tydne do posilovny makat do zhrouceni urcte ne 😉
meleri
6. bře 2011
já si myslím že v 8 měsících je to snad už v pohodě! pokud nebudeš hladovět...já právě taky začla nějak v těch 9 měsících, mě pomohla i menstruace, díky ní jsem zhubla...ale určitě bych se snažila jíst spíš zdravě než hladovět.....třeba menší porce, dát si klidně i trošku sladké ale fakt ode všeho střídmě.....držím palce! mě to ted čeká nanovo! :-N
pokud budeš mít nějakou přísnou dietu tak (podle mě) možná přijdeš o mlíko..přecejen - hlad, únava, trochu stresu...ale zas třeba po tom roce už to není taková tragédie, myslím že je skvělé že jsi kojení dotáhla tak daleko.