Kamarádka kojí a sem tam bere drogy. Co to způsobí?

anico
24. říj 2008

ahoj holky.mam kamaradku ktera koji a sem tam bere nejake drogy.co se muze stat miminku

petra123
26. říj 2008

JJ ale tady vidíš mužeš brat drogy byt denně v lihu nebo klimbu hulit a děcko máš hned ale ja jen kouřím zpusobem 4 cigara za den max a to jen at se trochu uvolním v práci bo mam trochu víc fyzicky naročnou práci tak at na chvíli vypnu a neboj ja když bych mě dvě čarečky na testu seknu stím a ani bych už nezačala ani po porodu a ani kdybych kojila bo bych chtěla mít dítko zdravé a dala bych mu lasku a zdraví a né matku ktera hulí bere drogy nedej bože haže dítě do igelitové tašky a hodí ji do popelnice prostě je to hruza a hnus prostě to jen odsuzuji nezlobte se na mě ja jen kouřím jsem proto ta špatna ☹

terinda
26. říj 2008

jen kráva si může dávat lajnu a kojit 😠

liska21
26. říj 2008

tak když se jedná o kamarádku,měla by o ní dát hlášku sociálce,když ona kašle na svůj život neměla by ho kazit jaště více mimču,né jenom koukat jak své dítko pomalu zabíjí.

lucenek
26. říj 2008

její kamarádka nežije v čr

adajar
26. říj 2008

Ahojky holky chci odpovedet hocine co se ptala. Pokud bere ted brala i v tehu ne?? A pokud ano to dite je vpodstate zavisle. Holky muzete koho chcete obvinovat a jaka je to buh vi co, ale z te "matky" mluvi drogy ne rozum a drogy ji ridi zivot. A jsou ruzne moznosti bud to dite vzit matce a ta by se mela lecit, ale bohuzel pokud se pta takhle tak se neda nic delat. A mezi nama znam rodice co se nestaraji jak maji a socialky jim deti nechavaji. A musi se nejdrie jak alkoholismus tak drogova zavislost prokazat. Nevim proc se poustite do neko kdo se pta. Tak holcina jen chce pomoci a snazi se zhodnotit situaci. A jeste jedna vec pokud uz drogy brala a bere dyl dite uz bud zavisle je a nebo se z toho na chvilku dostalo, ale do konce zivota bude mit problem se zavislostma.

jitulka1985
27. říj 2008

Holky je to fakt hnus 😖 Petruš držím pěsti at se brzy zadaří.Tady je fakt vidět jak je život nespravedlivej 😠 Nějaká feťačka může mít třeba 10 dětí a neváží si toho, vesele si šňupe a kojí a někdo, kdo by je vychovával rád a v klidu je mít nemůže ☹ A divím se, proč Anico (zakladatelka tohoto tématu) nám k tomu nic víc nenapíše, nevyjádří se.......

1mamka1
20. říj 2011

ahoj, mám dceru, která má dvouletou dcerku. Nebylo by to nic divného, jenže otěhotněla v 16. A teď je asi rok na drogách. Zkoušela jsem všechno možné i nemožné, ale bezvýsledně. Teď mám její dcerku v péči já, dcera se vykašlala na studium. Doma se moc neukazuje a na dcerku se ani nezeptá, chodí špinavá, neupravená, nevoní. Přitom byla svědomitá, čistotná a dbala o sebe a o dcerku se taky dobře starala. Nevím, co dělat. Dropin a sananim jsem už zkoušela. Dcera popírá, že bere drogy, prý jen občas si dá marihuanu. Já to ale vidím jinak. Poraďte mi, prosím. Jsem zoufalá ☹

8petule8
21. říj 2011

A co obrátit se na protidrogové centrum? Ale to je těžký, to musí člověk chtít sám 😒

jaroslavastodol
2. lis 2011

1mamka1 20.10 psala o své dceři a o tom, jak má v péči vnučku. Ta vnučka se jmenuje Matěj a ta 1mamka1 by si měla uvědomit, že místo nočního vysedávání na chatech a psaní na hodně lechtivá témata a že místo toho, aby se vracela z diskotéky až k ránu, měla se zajímat o své dcery. Moc dobře tu situaci v rodině znám. Ano, dcera je feťačka a patrně se živí prostitucí, ano, o svého syna nejeví zájem, ale tahle 1mamka1 by si měla uvědomit, že pokud nepřestane lhát, její vnuk půjde ve stopách své mámy. Nemám pravdu ALENO????

kacab
2. lis 2011

hrůza..... fakt bych jí asi udala na sociálku... pokud má to dítě hodné prarodiče, neskončilo by v kojeňáku ale u nich a bylo by mu lépe... Zdrogované mléko je jedna věc, ale obecně to ta ženská nemá v hlavě v pořádku a bude to o desítkách jiných věcí kterýma bude ohrožovat dítě i nadále... a předpokládám že tatík děťátka je to samý, když to toleruje... čím dřív si to někdo uvědomí ať ona sama či úřady, tím lépe... Bohužel z vyprávění znám podobný případ, nefetuje, ale chlastá a dítěti zabezpečí jen základní potřeby.. Holčička je zanedbaná, špatně se rozvíjí, tahají jí po hospodách ... v roce a půl jezdí ve autosedačce ve vajíčku se skrčenýma nohama... ale pro sociálku je to hraniční případ a tak se nic neděje... smutný, hlavně jako úděl toho drobečka, proč se zrovna on/ona museli narodit takovýmhle lidem....
Zkusil jí už někdo otevřeně říci, neblbni, to není normální... začni se chovat zodpovědně!!!! asi to nepomůže, ale moje nevymáchaná huba by si to neodpustila!!!!

kacab
2. lis 2011

jsem se teda vyjadřovala k zakladajícímu tématu....
@jaroslavastodol ale tohle je taky nějaký hooodně divoký ne???? fakt chudáci dětičky.... tenhle svět se zbláznil a postavil na hlavu.. je tolik lidí ci si děti nezaslouží a mají je a tolik co si přejí , milovali by a opečovávali a nemůžou.... kdyby se mi moje dcera takhle "zvrhla" asi by mě to utrápilo, ale udělala bych všechno na světě, abych jí pomohla hlavně dala hezké dětství vnoučátku, které si to zaslouží tak jako osatní děti ... být trochu šťastný...

sarifoto
7. srp 2021

Joooo, tak kamoska 😅😂😂

agneska7
7. srp 2021

@sarifoto sice je to z roku 2008 ale první co mě napadlo bylo ,,Hmm kámoška,,, 🤣🤣

zelenaesmolda
7. srp 2021

@anico
hodne slaby trolling