Kraniosakrální terapie, pomohla někomu k otěhotnění?

lilie16
23. kvě 2017

Ahoj holky, chci se zeptat jestli nekomu pomohla k otehotneni kraniosakralni terapie. Byla jsem zatim 3xkrat a zadne zmeny nepocituji. Vcera mi bylo na terapii receno, ze bych mela vyhledat pomoc ohledne odblokovani bederni patere, ikdyz problemy se zady zadne nemam. Dekuji za reakce 🙂

lilie16
autor
24. kvě 2017

Nikdo nema zadnou zkusenost? 🙂

tofife
25. kvě 2017

Ja jsem byla, otěhotněla jsem do dvou měsíců, ale jestli to byli tim... pred tim jsme se léčili skoro 3 roky, az jsem skoncila na operaci, takze to spis připisuju te operaci.. každopádně fajn zkušenost, pomohlo mi to psychicky 🙂

lilie16
autor
25. kvě 2017

@tofife dekuji za reakci, uprimne na sobe nepocituji zadne zmeny. A ani po psychicke strance.. terapeutka chce porad znat me pocity, bud jsem drevo nebo nevim 😀

tofife
25. kvě 2017

@lilie16 moje terapeutka se me ruzne vyptávala, az jsme došli k tomu, ze mam problem uvěřit svemu tělu, ze je schopno otěhotnět, už jsem ztrácela nadeji. Tak jsme to rozebíraly a zakončila to radou, ze si mam bříško představit jako postýlku s měkkou peřinkou, kde bude miminku dobře a ne jako černou propast, ktera je jen zdrojem zklamání. To se mi líbilo a zkoušela jsem se na to všechno divat optimističtěji 🙂 Podotýkám, ze jsem tam byla jen jednou 🙂

lilie16
autor
26. kvě 2017

@tofife tak to mam asi stejny problem. Absolutne neverim svemu telu, dvakrat jsem potratila. Prirovnani dobre, vyzkousim to take 🙂

jednaholkaa
27. bře 2018

Ahoj, muzu se zeptat jak to dopadlo? Ja se chystam na kranio od kvetna, uz mam domluveno 10 sezeni. Jelikoz jsme po fyzicke strance oba v poradku, chystam se polechtat trochu to sladeni ducha s telem a doladit si pripadne nevyresene emoce ktere by mohly otehotneni branit (zatim se snazime rok bezuspesne). Necekam ze diky teto terapii otehotnim, ale ze se hodim do pohody, doladim spravne psychicke i fyzicke nastaveni, pripadne odstranim mozne bloky a maximalizuju zdravi. Byla jsem take na mobilizaci kostrce takze myslim ze je vhodne manualni odblokovani doplnit tou praci zevnitr 🙂

lilie16
autor
28. bře 2018

@jednaholkaa ahoj, no muzu rict, ze mi to bylo k nicemu. Tehotna porad nejsem, vsechny testy mame v poradku a snazime se uz 4 roky. Ale tobe drzim palce 🙂

jednaholkaa
28. bře 2018

@lilie16 Jaj, tak to me mrzi teda. A resis to nejak dal? Ja si prave rikam ze kdyz to nejde dlouho a vsechny testy jsou v poradku tak musi byt problem v psychice. Zkousela jsi treba nejakou regresni terapii, psychoterapii, nebo jine metody jak tomu pomoct? Hormonalni jogu? Apod.. Kamaradce to neslo dva roky prirozene a IVF na prvni pokus se zadaril, ale nekoji a vypada to ze proste mit dite pro ni neni tak prirozene treba jako pro nekoho jineho, kdyz to prezenu..

jednaholkaa
28. bře 2018

@lilie16 Mas zkontrolovanou panev od fizio? Mobilizace kostrce..? Ja jsem na to ted byla a mela jsem to hodne ztuhle.. Pripadne mobilizace s mojzisovkou..

lilie16
autor
28. bře 2018

@jednaholkaa tehotna jsem byla uz dvakrat. Poprve se povedlo prirozene a v 10tt jsem potratila a podruhe jsem byla na IVF a potratila jsem v 23tt. Abych pravdu rekla, tak momentalne dite nechci, teda chci, ale nemam silu na dalsi tehotenstvi. Pred tim jsem tak strasne moc chtela, byla jsem neprijemna a zla na pritele, az jsme se malem rozesli. Pomohla mi zmena zamestnani a v cervenci se budu vdavat, pak chceme zazadat o adopci 🙂

jednaholkaa
28. bře 2018

@lilie16 jaj tak to je teda tezky .. a neprislo se na to proc ty potraty? Ta panev a stazene panevni dno to take mozna muze zpusobovat..

ywushka
28. bře 2018

Odkud jste?? 🙂 Já mám teda kraniosakralni terapii vyzkoušenou na maličké 🙂 která po porodu hodně plakavala 🙂. Znám výborného terapeuta (Breclav a pak i Hustopece) 🙂. Myslíš si ze každý terapeut nemá úplně ty “správne schopnosti” a když už vyhledávat něco takového, šla bych určitě ke zkušenému a overenemu. Protože když už vám děla terapii, musíte opravdu cítit pochod energie přitom 🙂 (muže byt brnění, simrani, atd)

lilie16
autor
28. bře 2018

@jednaholkaa neprislo a ani nemam silu na to, abych to zjistovala. stravila jsem uz mraky casu u doktoru, na odberech a v nemocnici, ze mi to staci 😀 ted si chci uzivat a jestli mam nekdy dite mit, tak verim, ze si k nam najde cestu 🙂

jednaholkaa
28. bře 2018

@ywushka z Prahy. Chystam se k Tereze Kralove.. snad bude dobra. Kamaradka k ni chodi a je spokojena. Je to dost penez, 1500 za osetreni tak doufam ze bude fajn 🙂 Recenze ma dobry..

jednaholkaa
28. bře 2018

@lilie16 Uplne rozumim, drzim palce, hlavne se chvili soustredit na sebe a ono prijde. A kdyz ne, tak stejne nema cenu se kvuli tomu stresovat. A IVF jste taky zkouseli?

lilie16
autor
28. bře 2018

@jednaholkaa ano zkouseli. Dekuji i tobe preji hodne stesti 🙂

jednaholkaa
28. bře 2018

@lilie16 Dekuju!! Ted koukam ze je ti 25 let jestli to dobre chapu? Mas jeste hodne casu, verim ze se to podari 🙂 Treba az se uvolni ta psychika.. Me uz je 37, to uz je skoro s krizkem po funuse, ale tak treba se to jeste podari..uvidime.

jednaholkaa
28. bře 2018

@lilie16 Jeste me napadlo, zkousela si testy na celiakii? predpokladam ze jo.. ta zpusobuje potraty a nemoznost otehotneni.

luckylee
28. bře 2018

Souhlasim ze je potreba dobre vybrat terapeuta.Kdyz na me prilozi ruce terapeutka tak citim pripojeni delsiho obehu.Jako bych se soupla do nabijecky.😂
Kazdopadne nesedne to kazdemu,nikdy zadna univerzalni pomoc neni.Tak jako jine veci je to hlavne prace sama na sobe a hlavne v sobe.Tohle je zase jen pomocna berle.

Moc drzim pesti aby vam to vyslo.Preji stesti.💕