• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Má smysl kupovat kojící podprsenku?

31. ledna 2017 
ja koupila v tehu kojici z HM 2 za 400kč a byla jsem spokojena tak jsem si koupila jeste jeden par, mam 2černe a 2bile a jsem spokojna, nemenila bych
1. říj 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, pokud kojení myslíš vážně :grinning: . A věř, že ty, který vypadají jak na důchodkyni jsou bohudík nejlepší, sice neerotické, ale mateřské, pohodlné, nikde netlačící (kostice), bavlna - bez umělotin a krajek. Prostě tady je vzhled druhořadý, prvotní je pohodlí pro tebe. A za nějakou dobu ti to ani nepřijde... V těhotenství se dá nosit třeba i bolerko, ale pak je to jedna z nejdůležitějších věcí, hlavně přes šestinedělí, kdy jsou prsa citlivá, může ti vytékat mléko, atd. A dvě ti rozhodně nestačí...
1. říj 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ala1970.
Určitě bych ti doporučila si koupit kojící podprsenku. Má to praktickou výhodu s tím jak si jí můžeš připravit pro kojení. Je to mnohem pohodlnější a praktičtější. Bude ti lépe sedět. Přeci jen z z výběru klasických podprsenek http://www.moje-pradlo.cz/podprsenky je viditelné, že sundávání a nasazování x krát denně, by byl "opruz".
16. srp 2016 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na aukru mají nové za 100kč :wink:
16. srp 2016 v 15:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě ano. U Marksandspencer skvěle sedí.
16. srp 2016 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně
16. srp 2016 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja treba kojim 9 mesic a nikdy jsem ji nevyuzila, kojim normalne i s push-up, je to dost indivindi. Jednu bych si koupila a pak uvidis, zda ji vyuzijes nebo ne.
16. srp 2016 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě to bylo s kojící podprsenkou celkem fiasko... Vybrala jsem pečlivě, velikost seděla dobře (a že byl fakt problém ji sehnat!), ale ta denní rutina s ní byla nepříjemná. Špatně mi v ní držely laktační vložky a z těch vnitřních popruhů mě po delší době bolela prsa. Rozloučila jsem se s ní po týdnu.
Používám teď své klasické prádlo: s kosticemi, lehce vyztužené. Dá se na kojení docela dobře shrnout, prsa dostatečně podpírá a jsem v suchu. :wink: Na noc mám obyčejnou lambádu.
Každému hold podle jeho potřeb: myslím, že dopředu se to moc předpokládat nedá - chce to zkrátka zkusit a ideální způsob si najít...
31. led v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemá, celé kojení jsem odnosila ve sportovních podprsenkách (lambádách). Ale asi záleží, jak velká prsa budeš nosit:slight_smile:
31. led v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja koupila kojo podprsenku pred nalitim prsu a to jsem nemela delat-spatne jsem odhadla velikost a priskrtila mi mlekovody v podpazdi-prusvih v podobe ucpaneho mlekovodu byl na svete. tak sla z domu. ted mam jen volne sportovni podprsenky a je klid..
31. led v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek