Odplenkování a doma všude koberce. Jak to udělat?

14. čer 2021

Holky, potrebovala bych poradit a prosim nesmejte se mi 🙈😂
Letosni leto bych rada odplenkovala nasi dvouletou. Kamaradka mi rikala o indianske metode a zni to suprove, ale....My mame doma vsude, opravdu vsude krome kuchyne a koupelny, koberce. A ja ted nevim. Kdyz ji nechat litat po byte, louzicky budou vsude, koberce budou smrdet atd. Jak to udelat? Zahradu nemame a na nocnik nechodi, utika z nej a nebo tak rve...🙁

marpe2
15. čer 2021

Máme taky koberce úplně v celém bytě a řešila jsem to samé. Dcera vůbec nemluvila a na nočník se nechtěla ani podívat, bylo jí úplně jedno, jestli tam má mokro nebo 💩 Nakonec jsem si řekla, že na to kašlu a počkám si, až bude připravená. A ve dvou letech a jednom měsíci si sama přinesla nočník a že plínu už nechce, tak jsme to zkusili a k mému překvapení byla od tý doby přes den bez plen bez jediné nehody! Takže já bych prostě ještě počkala, nechápu proč se to u nás tak hrotí, aby bylo dítě nejpozději ve dvou letech bez plen...

missbufy
15. čer 2021

Ja bych pockala. Mam dceru 2 roky a 1 mesic a do nocniku cura od roka po spani a po koupani. Ted jsem ji dala plenky pants, ale kdyz se ji zeptam jestli chce na nocnik, rekne ne. Takze vysazuji i pres den, ma k tomu trochu odpor, ale nekdy se i vycura. Radim pockat, strasi dceru jsme odplenkovali ve 2.5 letech, ale jeste asi do 5 let se pocuravala, pokud jsme ji vyslovene nerekli nebo ve skolce, ze se ma jit vycurat. Kamaradky dcera se sama odplenkovala ve dvou letech a kdyz jsme tam byli na navsteve ve 2 letech a 4 mesicich sla sama na zachod... Proste kazde dite je jine.

luciksima
17. čer 2021

Já nechala odplenkovani na synovi už je to 14 dni co sám začal chodit na nočník ze dne na den a bez nehod.je šikovnej i než usně chce čůrat.jak se ráno vzbudí hned chce na nocnik- plenu na noc má.takze bych ji nechala v klidu dozrát než to nějak zkoušet.zbytecne loužička všude a bude to pro vás obě na prd.prvni dcera se též odplenkovala sama sice déle,ale taky bez nehod😊