Jaké máte kočárky? Jaké jsou jejich výhody/nevýhody?

ja_bobule
1. zář 2016

Ahoj holky 🙂 měla bych na vás prosbičku.. Hodily byste mi prosím do komentu.. jaké máte kočárky a výhody/nevýhody... už vybírám celkem dlouho a pořád to měním a už nevím :( Děkujíí 🙂

danykrusby
1. zář 2016

Ahoj, my máme Junama Impulse a jsme s ním po všech stránkách spokojení... výborně se ovládá, jezdí se s ním dobře i v náročnějším terénu... je dost prostorný...

twinka89
1. zář 2016

já bych poradila koupit zvlášť hluboký a pak zvlášť sporťák. ty z kombinací mi přijdou strašně mohutné ,neskladné a těžké

ja_bobule
autor
1. zář 2016

@twinka89 jsem stejného názoru.. 😉 bohužel.. zatím ty který se mi líbí jsou pouze v kombinaci

twinka89
1. zář 2016

@ja_bobule jj já měla taky pokaždý kombinace ale malou sem od půl roku dala do Valco Ultra a naprostá spokojenost

broskvicka01
1. zář 2016

Máme 3kombinaci, složená - rozložená za 5 sekund 🙂.
Konstrukci unesu jednou rukou, hodim do kufru a jedu ;)

rousse
1. zář 2016

@twinka89 naprostý souhlas! První volba u nás byla 3-kombinace a letěla z domu jakmile jsem přešla na sporťák - něco tak nepraktického jsem neviděla! Pak jsem pořídila jen čistě sporťák (baby jogger city elite) a praktičtější a peckovnější kočár jsem taky neviděla - jsem do něj zamilovaná ještě teď - po roce užívání🙂 princip skládání nemá chybu, skladný - už se proletěl i do Řecka a zpátky, všechno zvládá - prostě geniální záležitost🙂 Jen hluboký kočár bych volila jiný - odpružený a s co největší korbou (u prvního jí byla hluboká korba malá už ve 3 měsících)

eliskaxox
1. zář 2016

@ja_bobule Mame Concord Wanderer a kdybych ho nemusela 3x tydne skladat do auta tak bych jiny nepotrebovala :D tady je totiz super i sportak

astyna
2. zář 2016

Můj BD lupo 🙂 lehká manipulace a kočárek, hluboká korbička prostorná, objeeemný košík 😀 už jezdím se sportákem a vyjedu kamkoliv 🙂 a komplet cena 7500

verusche
2. zář 2016

My jsme koupili Camarelo Art.
Měla jsem s ním tu čest jako chůva a je super.
Jedna z největších korbiček, lehký, skladný - jednou rukou dám do kufru. Daří se mu ve městě i terénu.
Je vysoký, takže se ani já se 180cm nemusím ohýbat.
Větrání na boudičce za hlavou, polohovací deska v hluboké korbě.
Velký košík.
Nevýhoda - nehoupe tolik, jak bych si přála, ale houpe.

babuna
2. zář 2016

@ja_bobule máme Tako Acoustic - mno jela jsem s ním zatím 3x 🙂 takže mi to moc nejde 😀 ale zatím první dojmy - dobře se to ovládá - má to velká kola tak to projede kde co. Je vyšší tak i manžel co má skoro 2m je spokojen, že se to dobře ovládá... cena byla v dvojkombinaci cca 10tis. (vajíčko jsme nebrali). ...

latulipe1
2. zář 2016

Ja mela Hartan Racer GT, pro me fakt nejlepsi kocarek..cena je sice vyssi, ale rozhodne za to stoji 😉

astyna
2. zář 2016

@verusche

Ten se nám taky moc líbil, nicméně nebyl skladem, takže jsme šli do Lupa. Ale camarelo mají i skvělé barvy kočárků a jsou fakt velké!

monikadejna
2. zář 2016

@astyna Babydesign Lupo Comfort (lisi se jen v detailech - podlozka, taska) si taky nemuzu vynachvalit (perfektni manipulace, moznost vyhrnuti boudicky zepredu, aby prcek videl, kdyz lezi na brise). Jen ke sportaku jsem se jeste nedopracovala, maly si nechce sednout...

verusche
2. zář 2016

@astyna já jsem kupovala přes bazar, protože mám v plánu šátkovat, takže by mi přišlo líto kupovat nový a povedla se mi koupě, kdy vypadá jako nový, je v záruce a plně funkční. Takže super.
Pro mne láska na 1.pohled 🙂

babuna
2. zář 2016

ještě přidám dnešní aktuální foto 🙂

gabriella85871316
2. zář 2016

U prvního jsem mela Concord Fusion skladnost super, sportak nic moc. Ted kupují Bugaboo Cameleon 3

corinka1
2. zář 2016

Ja nedam dopustit na Inglesinu.Lehounke,velka korbicka,stylove..vsichni me zastavovali a neustale obdivovali.Da se pripevnit i do auta a mimco muze krasne spinkat.Houpaci.Velka kola,ani na naplavce v praze nedrncal..

gabriella85871316
2. zář 2016
andysek2512
2. zář 2016

Mám firkon vesta swing a je supr🙂)) teď uz jezdíme ve sporťáku a je naprosto uzasny, hlavně my vyhovuji ty velká kola, krásné houpe🙂))))

babuna
2. zář 2016

@andysek2512
@corinka1 - holky můžu mít dotaz ? - jak moc se ty bílé špiní ? my se právě snažili bílé vyvarovat neb v Ostravě nemyslitelná kombinace .... jinak prostě klasika vede 🙂

andysek2512
2. zář 2016

@babuna on není úplně bílej, je to taková Sediva světla... Ja korbu moc nevyužívala ptz malý v ní nechtel být od 2,5 mes. Takže jsem nosila spíš v šátku nebo vozila vajicko.... Každopádně měli jsme ho i na horách atak a špinavý ho nemáme vůbec.... 🙂 a jediný co tak mi na to sedaji malé mouchy😀 tak alespoň nejezdime na prochazky samy😀

lajla
2. zář 2016

Já mám momentálně už jen donkeyho, bee a xplory

lajla
2. zář 2016

Olala se mi to odeslali😂
Donkey do terénu, mono i duo, úžasný koš, stupatko se sedatkem, super jízda
Bee3 není na větší terén a do sněhu, úžasný lehký malý ho miluje, stupatko se sedatkem lze přidělat
Xplory...říkám tomu pštrosí noha, je vysoko,dite vše vidí , shopka je dostatecne velká,projede toho hodně, není do hor, milovala jsem Winter kit
Všechny mají otočnou sedačku, vysunovaci madlo, bgb mají úžasné prodloužené stříšky, lze měnit a dokupovat, u stokke lze taky měnit vzhled kocarku

corinka1
3. zář 2016

@babuna nespinil se,otreli jsme vlhkym hadrikem a je jak novy

ja_bobule
autor
3. zář 2016

Děkuji za příspěvky 🙂 .. a některá už jste slyšela o gelových kolečkách? Jestli jsou lepší než nafukovací

jahodnice
3. zář 2016

Mám gelová kola u baby jogger city select a jsou super, mnohem lepší než nafukovací, hlavně se nemusí dofukovat a nemusím se bát, že je někde protrhnu

zabzulka
3. zář 2016

@ja_bobule mám baby jogger elite, ten má gelová kola, je to bezvadna věc. Celkově jsem s ním velmi spokojená, jízdní vlastnosti perfektní

ja_bobule
autor
3. zář 2016

@zabzulka už googlím :D

ja_bobule
autor
3. zář 2016

Toto je prozatím můj favorit.. 🙂 i když.. jak mi posílate, tak už mám z toho uplnej guláš :D

lajla
3. zář 2016

Gelová napíchnou jsou trvanlivá, ale ta jízda není tak hladká jako s nafukovacími, ty můžete píchnout...já mám štěstí,nepichla jsem ani jednou, a jednou za čas dofouknout,nafukovacky projedou fakt víc i na zimu jsou lepší