Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Seborea u miminka. Jak ji řešit?

terka2018
7. čer 2018
terka2018
autor
7. čer 2018

Staci promazavat infadolanem nebo slun. olejem? A potom vycesavat nebo az to zaschne? Dekuji 🙂

newwi
7. čer 2018

Namazala jsem olejickem-klasik detsky na pokozku... a nechala do dalsiho dne... az pak jsem ji umyla kebulku a byl klid 😊

martiniquest
7. čer 2018

Mne se nejvic osvedcilo namazat kokosovym olejem, nechat aspon 15min pusobit, a pak umyt samponem. Behem myti ta loziska lehce drbu pomoci nehtu a krasne to sleze. S temi nehty opatrne, opravdu lehce, at se kuze nepodrazdi.

terezak88
7. čer 2018

Souhlasím s kokosovym olejem, byl to uplny zázrak, dcerka to mela celkem hodne, tak jsrm namazala trochu vmasirovala a ve vane pak umyla samponem a jak jsem masirovala hlavicku pri umyvani tak se vse vymylo a uz jsem nemusela nic vycesavat. Uplne mi spadla brada jak rychle to zafungovalo ;)

opicka123
7. čer 2018

Nam pomohl konopny olej. Namazat pred koupanim, nechat chvilku pusobit, umyt samponem a pak jeste ve vane vycesat kartackem.

jankol
7. čer 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@terka2018 Zkus aviril olejíček namazat na hlavu, dej čepičku, tak půl hodiny před koupáním. Potom vyčesávat jemným hřebínkem.

cuuza
7. čer 2018

Bioderma abcderm, sjelo to krasne. Kokosový olej ani indulona u nás nefungoval...

kafr
7. čer 2018

Mi Mudr doporučila Sudokrémem - ten to vysušil a začalo se to loupat. Já jsem to naplánovala a šlo to dolů líp.

mandyn
7. čer 2018

S prvním mám zkušenost s krémem Bioderma abcderm, na 2x bylo po seboree, u druhého kokosák a taky je po 3 mazání pryč. Naše dětská mu doporučila Excipial, že prý to po něm jde taky krásně.

barunka1408
8. čer 2018

U nás zabrala bioderma abc.

evee24
8. čer 2018

U nás stačilo veprove domácí sádlo. Pěkně namazat a za pár hodin jemnym kartáčkem vycesat. A dokola. Někde sem četla opatrne vycesat aby se nestrhly kořeny vlásků, že nerostou.

datela
8. čer 2018

Namazat kokosovym olejem a pak ultra soft kartackem na zuby vycesat.Po tomhle pak umyt hlavicku samponem (nejlepe s hermankem -napr.Cien pro deti) a pak namazat pecujicim mlekem pro deti.Tohle jsem udelala a uz byl klid

ange_de_la_morte
8. čer 2018

u nás nezabíralo skoro nic - ani nejrůznější olejíčky domácí výroby ... nejlépe to synovi zmizelo když jsme natírali Linolou Fett ( s ovčím tukem), měli jsme od ní i šampon

priefi
8. čer 2018

@terka2018 namazat 0,5h pred koupanim panenskym olivovym olejem, vykoupat, vycesat. Nam osobne se kuzicka podarila dat pryc az dalsi den rano, ale slo to vsechno

Sem začni psát odpověď...

Odešli