Žádost o MD a zaměstnavatel. Co dokládá na sociálku?

evca_
9. pro 2019

Ahoj maminky. Prosim 🙏🏻o radu ktere jste ted nekdy vybavovali zadost o MD. Co vyplnuje zamestnavatel a co dodava na socialku kdyz se zada o MD. Vim ze mi da gynekolog zadost kde vyplnim nastup na MD, cislo uctu, datum a pofpis.a co vyplni zamestnavatel? (Jen nazev firmy a kdy jsem naposled pracovala)?Pripadne dava jeste neco k tomu? Neco jako platovy vymer? ( z ceho se bude pocitat vyse materske) nebo jsk to je?
Tu zadost si budu nest sama na socialku (jsem vedena na UP)tak abych vedela co mi maji dat. Dekuji ☺️

jjasmina
10. pro 2019

No pokud učtarna neřeší tisíce zaměstnancu jako u nás, tak si paní dojít muže, ale u nás by to bylo marný...

malenka3
10. pro 2019

@lenoulinkaa ne, nemyslím, ale mám zkušenosti z praxe, že nemelu nesmysly. Znovu opakuji, pokud jsi praktikující mzdovka a je to pro tebe nepředstavitelné, je to tvůj problém. Vážně nechápu, o čem jako je tahle diskuze.

lenoulinkaa
10. pro 2019

@malenka3 neříkám že je to nepředstavitelné. A ty si tu mel dál svoje... Ono se to vyřeší.. dřív nebo později.

malenka3
10. pro 2019

@lenoulinkaa hlavně že jsi paní dala radu místo toho pruzení tady.

lenoulinkaa
10. pro 2019

@malenka3 ty jsi vtipná.... hlavně že ta tvoje rada je velice efektivní, aby si to odnesla sama a ossz ať si žádá přílohu po zaměstnavateli.

malenka3
10. pro 2019

@lenoulinkaa promiň, ale jsi fakt asi hloupá nebo úplně neschopná pobrat psaný text. Můžeš mi napsat, kde paní radím, že si sociálka má zažádat o přílohu sama? Nic takového tady nezaznělo. Takže dělat z lidí voly jdi jinam. Paní se ptala, co musí na sociálku dodat, dostala odpověď. To, že potřebuje přílohu od zaměstnavatele, to se tu dozvěděla, to, že za ním bude muset, to se tu taky dozvěděla. To, že si to pak může všechno odnést na sociálku, se taky dozvěděla. Tak mi laskavě napiš, kde se tu píše, že si sociálka má žádat zaměstnavatele o přílohu o příjmech?

lenoulinkaa
10. pro 2019

@malenka3 když ji to účetní vytiskne, tak ať si to udělá jak chce... ty jsi nevrla az hrůza... asi na tebe leze vánoční stres

malenka3
10. pro 2019

@lenoulinkaa já? Nevrlá? Já se snažím paní poradit a místo toho tady řeším vaše chytrý rady, který jsou úplně mimo původní dotaz. A vy tady píšete nesmysly typu, že sociálka má něco po někom žádat. Takže tak maximálně nasraná nad lidskou hloupostí, to s vánocemi fakt nesouvisí 😂

lenoulinkaa
10. pro 2019

@malenka3 aspoň se nenudis 😀

j.a.n.i
11. pro 2019

@malenka3 jasne, ucetni u ktere hrozi, ze to neodesle vcas bude cela zhava delat ten papir na pockani...

malenka3
11. pro 2019

@j.a.n.i já nic o počkání nepíšu

evca_
autor
11. pro 2019

@j.a.n.i protoze jim tam mam dolozit i neco jineho a nevim jestli to opravdu vcas poslou nebo jestli vubec. Vztahy jsme meli vcelku dobre ale tezko rict jak se zachovaji

evca_
autor
11. pro 2019

@lenoulinkaa neni problem si to zanest sama socialka mi to i sama rekla ze v tom neni problem a bude to i rychlejsi

lenoulinkaa
11. pro 2019

@evca_ když budeš mít všechno, tak co by jim to vadilo..