3.den menstruace

melinda97
18. čer 2019

Ahoj holky byla bych ráda kdyby jste mi napsali jak zažíváte vy 3.den? ( bolesti,krev,...) potrebuju pár rad zítra odjizdim na výlet a nevím jestli to risknout a jet...menstruaci mam po hoodně dlouhé době takže si už nevzpomínám jak muj 3.den vypadal. Myslíte že už je to o něco slabší?

caverina
18. čer 2019

Tohle je hodne individualni....ja pri menzes musi jist tabletky jak lentilky....na zmirneni krvaceni beru Ascorutin...

melinda97
autor
18. čer 2019

@caverina taky právě jím tabletky

beatty
18. čer 2019

Jak pise @caverina, je to hodne individualni. Pro me 3. den znamena uz uklidneni a pomale odeznivani. Zpravidla uz me to nijak zvlast neboli a dostavam se do normalniho stavu. Ale bolest musim resit jen vyjimecne, na menstruaci mam "stesti".

caverina
18. čer 2019

@melinda97 to fakt zalezi....ja jsem 5 mesicu po hysteroskopii a dalo by se rict,ze co se tyka krvaceni je to lepsi,ale bolest zustala....

melinda97
autor
18. čer 2019

@beatty mam pocit že nejtěžší dny jsou 1. a 2. ( podle mého ) strasne bolesti a hodně krve... Nevím jak je to s tím 3.dnem bolest bych nějak zvládla ale to krvácení fakt nevím😏

sudylichozrout
18. čer 2019

@melinda97 treti den mivam uz klidnejsi, krvacim malo a nic me neboli. Ctvrty den je krve jeste mene a paty uz jen spinim a k veceru uz nic.

melinda97
autor
18. čer 2019

@sudylichozrout jo děkuju snad to taky budu mit takhle 😩 a používáš vložky nebo tampony?

monculais
18. čer 2019

Mám to zhruba jak píše sudylichozrout.

zak1991
18. čer 2019

Řekla bych, že to nejde nijak odhadnout . Každá jsme jiná, máme jiný práh bolesti, jiné okolnosti... Já třeba mívám 2. A 3. den nejhorší.

sudylichozrout
18. čer 2019

@melinda97 tampony. Z vlozek bych zesilela 🙂