• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bělení zubů, máte zkušenost s přípravky?

19. května 2017 
Ahoj maminky, máte některá zkušenosti s přípravky na bělení zubů? Nemám žádné kazy, nekouřím, kafe alkohol i čaj si dám tak párkrát do roka. Moc bych chtěla mít krásné bílé zuby, k zubaři se mi ale zatím moc nechce, chtěla bych nejdřív zkusit něco sama doma. Nejvíc kladných ohlasů mi přijde má White Pearl a možná i bělící pasta Rembrandt..Máte s těmito nebo i jinými přípravky dobrou zkušenost?? Děkuju!! :slight_smile:
2. zář 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
z vlastní zkušenosti mohu doporučit pastu Rembrandt. Samozřejmě nečekej zázraky, ale o pár tónů zuby opravdu zesvětlí. Podle toho, co jsem teď koukala na složení toho White Pearl, tak bude v účinku asi razantnější, protože obsahuje peroxid, ikdyž nevím, v jaké koncentraci, ale ten se používá i u profesionálního bělení v ordinaci. Díky tomu by ale teoreticky mohla být při bělení i větší citlivost zubů, ale jak už jsem psala, nevím, jaká je tam koncentrace, tak nevím jak to bude intenzivní.
2. zář 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
3. zář 2013 v 11:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@honeypet moc děkuju, já nad touto pastou právě taky už docela dlouho přemýšlím, zdá se mi dobrá..toho peroxidu se trošku bojím, protože zuby a dásně mám citlivější, tak bych si nerada způsobila nějakou neplechu.. :frowning2:
3. zář 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenn9 vzhledem k profesi jsem vyzkoušela několik různých past na bělení, abych mohla doporučit klientům, to nejlepší. A opravdu u Rembrandtu byl ten efekt nejvýraznější.
3. zář 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
i když on má taky v sobě peroxid, viď? neptám se proto, že ho kvůli tomu zavrhnu, jen že pokud jde o bělení, tak ten peroxid musí dát asi do všeho, co má zuby rychle a výrazněji vybělit..
3. zář 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
má v sobě jakousi sloučeninu citroxain - jsou tam nějaký enzymy a nevím co ještě. V téhle pastě přímo peroxid není.
3. zář 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vyzkoušela White Pearl, sehnala jsem ho dokonce v akci http://www.akcniletaky.com/letak-rossmann--skvela-nabidka-drogerie-16395strana12/.... A je super :slight_smile:
8. zář 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozhodně si vyber něco s obsahem peroxidu. Nejlepší asi je nechat si udělat nosiče na bělící gel přímo u zubaře. Pak si bělíš doma přes noc. Já to bohužel podstoupit nemůžu kvůli odhaleným krčkům, tak se aspoň spoléhám na zubní pastu Yotuel v příchuti Snowmint https://www.nazuby.cz/Yotuel-All-In-One-Snowmint-belici-zubni-pasta-75ml Zkoušela jsem i Rembrandt a výsledky jsem tedy neviděla a hlavně teda neměla moc osvěžující chuť :unamused:
17. bře 2016 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam dobre zkusenosti s pastou swiss dent (cervena), pouzivam ji kazdy den a zuby vybelila o par tonu, samozrejme zazraky to neumi, ale znat to je - ja naopak kavu piju kazdy den a tato pasta si s tim umi poradit. A nema v sobe peroxid, takze je vhodna na kazdodenni pouzivani.
22. bře 2016 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já používala kdysi white pearl s nosiči,žádný razantní změnu jsem nespozorovala.Navíc citlivost zubů byla šílená :frowning2:
Používala jsem pastu Rembrandt a luxus,zuby byly už po týdnu viditelně bělejší,používala jsem pravidelně cca 3měsíce a zuby byla jako perly a to piju kávu,sem tam červ.víno.
Jinak teď po dlouhé době jsem koupila swiss dent extreme,tak jsem zvedavá.

@westie chci podotknout,že swiss obsahuje peroxid...
13. kvě 2016 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych mít taky zuby bělejší a hledám všechny možné cesty – tak teď nevím, našla jsem i tu „doktorskou“ cestu – tady – http://www.stomapro.cz/cena-beleni-zubu/ – a uvažuju, že bych se svěřila nejdřív dentistovi a pak to udržovala přírodně. Nemáte někdo vyzkoušený takovýhle postup? Díky!
19. kvě v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek