Co na vypadávání vlasů? Máte něco vyzkoušeného?

denousek
17. srp 2012

ahojky,,
potřebuju poradit už si nevím rady mám dvě děti 4,5roku a 4,5měsíce...
šíleně mi vypadávají vlasy a nevim co by mi tak pomohlo chce to něco opravdu zaručeného nemáte něco vyzkoušeného?už jich moc nemám musím to začít řešit,je to spíš dědičný mamka taky má hrozně málo vlasů ☹
já si prohrábnu vlasy a hrůza,plná pěst vlasů--prosím,poradte...

mer
31. říj 2017

No právě já z husté kšice po dvou porodech (2 už před 2 roky), mám uplné nic nevím a co stím, nasadila jsem vitaminy, pantenol a přemyšlím co dál

barbora_val
1. lis 2017

@tanak :D N
ebojte, vlasy jistě dorostou.

silvous06
3. lis 2017
Uživatel silvous06 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvous06.

Já jsem měla to stejné, když jsem kojila a tím, že jsem nemohla brát žádné doplňky stravy, tak jsem zkoušela šampon a kondicionér od nanogenu a potom se mi to teda zlepšilo.

zanetkakon
12. lis 2017

Hlavně se nestresovat, až se ustálí hormony, vlasy se dají dohromady. Mezitím třeba nějaké vlasové sérum nebo ampule, například již zmíněný placentární protein.

janurous
29. lis 2017
Uživatel janurous je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janurous.

@silvous06 A po jak dlouhé době se dostaví nějaký efekt ?

silvous06
30. lis 2017
Uživatel silvous06 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvous06.

Po dvou měsících byl vidět rozdíl.

janina_8
30. lis 2017

mě pomohly zinkové tablety a toto: http://www.janaearl.com/clanok/cibulovo-medovy-...

kulicka_45
3. pro 2017
Uživatel kulicka_45 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kulicka_45.

Já jsem si na doporučení koupila Eladen a po 3 měsících opravdu vidím zlepšení. Stojí za vyzkoušení 😉

smudlinka24
3. pro 2017

Maminky, rada doporucim 100% rostlinny sampon shikakai, navic na barveni pouzivam rostlinnou barvu Khadi. Je to velka zmena na kartaci po cesani a take se mi "zalecily" lupy a svedeni pokozky. Joo, jsem z toho nadsena 🤗

janka_kr22
4. pro 2017
Uživatel janka_kr22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janka_kr22.

Já můžu určitě potvrdit ten Eladen. používala jsem ho pravidelně před pár lety a nikdy jsem neměla hezčí vlasy. Teď na zimu zase začínám, minule jsem byla vyloženě spokojená. 😘

rendula91
5. pro 2017
Uživatel rendula91 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rendula91.

Za me taky rozhodne Eladen ❤️❤️

nikolapekarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kamiveverka
15. led 2018

Mě na vypadávání vlasů zabraly vitamínové ampule s placentou proti vypadávání vlasů od Victoria Beauty, do tří týdnů se mi vypadávání zastavilo. Byla to pro mne neskutečná úleva!👏👏👍

mer
15. led 2018

@kamiveverka dĚKUJI ZA INFO, TAKY JSEM KOUPILA

smudlinka24
15. led 2018

Včera jsem koukala jak mi v koutech rasi nové vlasy, mají asi 2 cm a kroutí se, sranda😀

mer
17. led 2018

@smudlinka24 Můžu se zepat jak dlouho používáte?

smudlinka24
17. led 2018

@mer používám na stridacku s jinými přírodními “šampony” cca 2 mesice. Je potřeba aby si vlasy i jejich majitelka zvykly na tento způsob mytí, je to trochu práce, ale výsledek za to stojí. Vlasy mám dlouhé do pasu ...

zanetkakon
16. bře 2018

Důležité je zjistit příčinu, až poté je možná začít vhodnou léčbu. Velmi oblíbené na běžné padání vlasů vlasů jsou placentové ampule evolution http://www.inhair.cz/evolution/236-evolution-pl...

aklin
16. bře 2018

Muzu doporucit doplnit mineraly - zelezo, biotin, ricinovy olej, lopuch koren, smes bylin bringhraj, kava, shikakai. Mozna by nebylo spatne se oprostit se od samponu a myt vlasy jen v bylinkach. Kvalita vlasu je znatelna, jsou pevnejsi, rostou rychleji.

lachtanice86
16. bře 2018

Za mne tedy methionin

sabina_86
13. lis 2018

U mě naprostá výhra s terapií Hair Growth od Charme Clinic! Je to měsíční terapie na základě infuzí obsahující vitamíny, minerály a bepanthen (všechno na míru, protože se vychází z krevních testů). Do té doby mi přišlo, že jsem jen vyhodila peníze za všechny možné tabletky nebo šampony. Takže stopro doporučuju!

luu25
3. pro 2018

Už jsem to psala tady do vedlejší diskuze... je třeba problémy s vlasy řešit komplexně, chce to jíst zdravě i brát nějaké ty vitamíny nebo doplňky stravy. Ale je to běh na dlouhou trať protože tyhle vitamíny si berou i nehty a do nich ty vitamíny jdou dřív. Taky rostou rychleji, tudíž si člověk dříve všimne změn na nehtech než na vlasech. Je třeba brát vitamíny a tabletky dlouhodobě, tím myslím déle než půl roku aby se to na vlasech fakt projevilo. Taky určitě stojí za to navštívit trichologa. Taky je rozdíl mezi hrstí vlasů po mytí vlasů v odpadu, to je prostě normální. Není normální když vypadávají když si je prohrábnete.

timotha
3. pro 2018

Me nejvic pomohl femibion 2 , vlasy jsou i silnejsi a hezci

mer
5. pro 2018

@smudlinka24 Mužu se zeptat ted odstupem jak to dopadlo s vlasy, moje vlasy na podzim zase nic moc, přemýšlím o shikakai ted si umyvám bio šamponem od natura estonica, zatím mi sedí nejvíc, vyzkoušela jsem revalid - nic moc, není špatný ani šampon od vivaco- takový levny, ale stále se vracím k tomu prvnímu, henou barvím jíž od unora několikrát naposledy od voono a tak je super tedy, užívám křemellinu,a vitamíny na vlasy z dm, a železo, ještě jsem chtěla vyzkoušet ricnový olej

smudlinka24
5. pro 2018

@mer Ťukam, ťukam, je to dobrý. Pouzivam shikakai stále, stridam s domácím tuhym šamponem na vlasy a splachuji jablecnym otcem. Barvim hennu. Proste potrebuji asi jemný přírodní přístup, jinak mám problém.

mer
6. pro 2018

@smudlinka24 Mužu vědět jaký domácí tuhý šampon?

smudlinka24
6. pro 2018

@mer sampuk z bambuckeho másla, babassu a sodium coco sulfate

nikolapekarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
siilvinkaa
19. lis 2019

šampon od Tiande mě zachranil

mer
2. pro 2019

@siilvinkaa Tak tiande mi vůbec nezabralo, ted si umyvám milvou ale zlepšení teda moc nevidím