Koronavirus. Co si o tom myslíte?

29. únor 2020

Zajímalo by mě, proč byla smazána diskuze "Koronavirus. Co si o tom myslíte?"?

llluckaaa
29. únor 2020

Protože se tam lidi navzájem napadli a zesměšňovali se? Proč tě to tak zajímá a proč to píšeš anonymně? 😉

marcicek84
29. únor 2020

To bylo smazane? no to cumim jak puk 😳 to napadani jelo hlavne vcera a nic se nedelo,dneska celkem klid,tak mozna to nekdo osvetli...

jarmarca
29. únor 2020

Skoda, ja se u toho dost bavila🤣

autor
29. únor 2020

@llluckaaa tak tohle ale není důvod, to by se muselo smazat víc jak půlka diskuzi tady, kde je více příspěvků. Osobně jsem teda viděla drsnější diskuze, které nikdo nesmazal.

autor
29. únor 2020

@llluckaaa proč anonymně, protože mi to přišlo jako dobrý nápad 😉

ariadna12
29. únor 2020

Meli smazat jen ty vzajemne vypady, jinak tam byly zajimave veci, zejmena prispevky od zen zdravotnic. Taky se divim, proc vse smazano.

odula
29. únor 2020

Ja jsem si říkala proč už nikdo nepřispívá...?! Nechápu 😠

marcicek84
1. bře 2020

Mne to prijde jako cenzura,bez vysvetleni smazano... a to pote co vzniklo toto:
https://www.modrykonik.cz/zdravi/koronavirus/

sim244
1. bře 2020

Byla smazána, protože jsem o to jako autor diskuze zažádala. Nebavilo mě číst ty chytré dámy, co si myslí, že znají všechnu moudrost světa a bezdůvodně napadaly všechny, které tam napsaly svůj názor. A nešlo jen o včerejšek. Takže tak, založte si ji znovu. Žádná cenzura se nekoná.

autor
1. bře 2020

@sim244 škoda diskuze, ale z druhé strany chápu, již na začátku jsi psala, aby nedocházelo k hádkám

llluckaaa
1. bře 2020

No jak vidíš v příspěvku nade mnou, tak tohle je přesně ten důvod 😉
Asi si založím diskuzi, proč je tato diskuze založená anonymně, protože tohle nechápu zase já 😀

autor
1. bře 2020

@llluckaaa tak si založ diskuzi, máš na to stejný nárok jako já, že jsem si ji založila anonymně 🤦‍♀️

marcicek84
1. bře 2020

A mame rozuzleni!

natysnovec
1. bře 2020

Ja na to koukala taky jako puk....

autor
1. bře 2020

Jak píše @sim244 někdo může založit novou diskuzi 😉 aspoň víme, že to není cenzurováno 😅 Kdo bude "ten odvážný"?

marcicek84
1. bře 2020

Tak hlavne zas ji nekdo zalozi,aby se tam objevily damy,ktere maji potrebu napadat a zesmesnovat,ze si jel nekdo nakoupit...🤦🏻‍♀️ To by muselo byt pojato spis informacne,ale i tak si myslim,ze tam ty hadky budou...

autor
1. bře 2020

@marcicek84 to do diskuzí patří, bohužel, ale i bohudík 😅

marcicek84
1. bře 2020

Hele anonyme,tak ji zkus anonymne zalozit,kdyz te hy hadky bavi 😀

mourovatakocka
1. bře 2020

Jé, já jsem si říkala, že mi nepřišlo žádné nové upozornění. To je velká škoda, jelikož nemám TV a na zpravodajské weby koukám jen občas, byla jsem ráda za výtahy ze zpráv 🤷

autor
1. bře 2020

@marcicek84 ne že by mě bavily, ale někdy ta diskuze potřebuje okořenit. Ale je fakt, že někdy se to pak už zbytečně táhne, protože každý chce poslední slovo.

marcicek84
1. bře 2020

No marna snaha,asi jsi jedina kdo bez te diskuze nemuze zit,tedy ti nezbude nic jineho nez ji zalozit 😜

hojda
1. bře 2020

Mimořádná tiskovka ke koronaviru:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ministr-adam...

Modrý koník
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marcicek84
1. bře 2020

@hojda jo prvni 3 nakazeni u nas,ta USA studentka co studovala v Italii je asi nejvetsi problem,kdo vi kde vsude po Praze to roznesla...

ajja87
1. bře 2020

@marcicek84 jj a všichni stejně budou nadále
v klidu... vždyť přece o nic nejde...jen horší průběh chřipky, kdy se kvůli ní zavírají města do karantény, ruší se přímé letecké spoje... zajímavé 🤔opravte mě, pokud se mýlím,ale při SARS,MERS apod. nemocech jsem nic podobného nezaregistrovala...

marketka_m
1. bře 2020

@ajja87 myslím že hodně věcí nevíme... a ani nedozvíme... akorát zítra můžeme v některých městech čekat na velkééééééééééééé řady u pokladny :D

urtica
1. bře 2020

@marcicek84 Moc to nesleduji a nesledovala jsem ani tuto diskuzi..jen laicky odhaduji, že případů (nediagnostikovaných) už je tu pod rouškou chřipky dávno daleko víc...Jinak, nevím, zda někdo čtete, nebo jste četli Cílka, ale ten třeba doporučuje mít doma železnou zásobu jídla na 14 dní dopředu imrvére plus filtr na vodu a další věci typu plynová bomba, svítilny, zápalky apod. Ne kvůli koronaviru - ale všeobecně ty naše jistotky , na které spoléháme a které bereme jako samozřejmost, jsou poměrně křehké...

autor
1. bře 2020
marcicek84
1. bře 2020

@ajja87 tak hlavne,ti co meli nakupujici za blazny,hlavne ti v Praze,uz stoji v radach u pokladen...😜

autor
1. bře 2020

@marcicek84 myslíš, že už pražský dohnala panika? Obvykle nicky z Prahy byly docela v klidu a vysmívala se