Transplantace vlasů, máte zkušenost?

yerry
9. dub 2017

Zdravím. Mate někdo zkušenosti s transplantaci vlasů? Nikdy jsem neměla bůhví jak bujnou kštici ale po první dceři mi vlasy dost vypadly ale už nějak nedorostly... Teď po druhém porodu se dostavilo rovněž padání vlasů a pokud opět nedorostou bojím se že začnu hlavou odrážet sluneční paprsky.... Vidím to i v zrcadle že mi hlava začíná prosvítat.... Tedy je to hlavně při bodovém osvětlení ale dost mne to znervózňuje a proto začínám hledat řešení...Různé vitamíny a vodičky nikdy neměly účinek...... A proto ta transplantace.... Podstoupili jste to někdo? Jaký byl výsledek? A na kolik to vyšlo? A důležitá věc je i místo konání.... Praha je dost z ruky, dělají to i jinde? Nejlépe severní Morava.... Děkuji....

vorisekk
12. dub 2017

@nutellaa Já šťastná, že konečně něco zabralo a nestojí to ceký majlant 😊

yerry
autor
13. dub 2017

@vorisekk tak tuhle kombinaci jsem taky užívala před těhu. Jenže jsem asi otěhotněla dřív než to začalo účinkovat.... Zkusim kg skladem přestanu kojit

vorisekk
13. dub 2017

@yerry určitě to vyzkoušej, ale chce to pravidelnost a vytrvalost, já jsem začala pozorovat nové vlas.přírůstky fakt asi až po půl roce užívání možná i později... Teď jsem těhu, tak užívám jen to vlasové sérum, ale určitě se pak k tomu zase vrátím.

yerry
autor
13. dub 2017

@vorisekk no já jsem zjistila že jsem těhu asi po 4 měsících.... Před tím jsem měla jinou vodičku a ta teda nefungovala ani po půl roce....

vorisekk
14. dub 2017

@yerry ono je to těžké, každému rostou vlasy jinak rychle a než to začne působit a než začnou růst, abychom viděli nějaký výsledek je nadlouho... A to na každého zabírá něco jiného a že těch přípravků dneska na trhu je opravdu dost, tak než jich několik vyzkoušíte uteče moře času...

abdejl
9. zář 2020
Uživatel abdejl je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdejl.

Zkusím oživit diskusi, určitě už jsou teď nějaké nové technologie transplantace apod. A proto bych chtěla poprosit někoho, kde si tento rok nechával transplantovat vlasy, aby se podělil o zkušenost, budu moc vděčná. Předem díky.