• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké máte zkušenosti s hračkami nebo doplňky Snoozebaby?

(Zamčená)
3. dubna 2012 
Milé maminky,
koupili, případně dostali jste hračky nebo doplňky Snoozebaby se štítky?
Budeme rádi pokud se podělíte s vašimi zkušenostmi s nimi, zda se líbí vašim dětem a jak se s nimi hrají.
Těšíme se na Vaše reakce. Nikdo nám neřekne o našich hračkách více, než maminky dětí, které se s nimi hrají.
Děkujeme.
Měsíc se Snoozebaby  •  19. bře 2012 v 00:39  •  2 děti  • Odpověz
malá všechny cedulky a štíky milovala..Bohužel na trhu před třemi lety žádná hračka s tímto nebyla..:frowning2: Pak přišel na trh podobný výrobek od Lamaze. Pokud bude někdy ještě mimi,tak mu takovou věc určitě koupím...
20. bře 2012 ve 23:27  • Odpověz
Máme od vás hračku Bro (kluka) - já jsem z ní nadšená - je nádherná, z krásných materiálů, heboučká, vtipná.... ale bohužel se ji už pár měsíců snažím vnutit do přízně našemu miminku - zatím odolává jeho kouzlu. Nevadí - některé hračky si snad můžou koupit maminky i pro sebe - já rozhodně nelituji :o)
21. bře 2012 v 01:12  • Odpověz
autor
@kj kolik měsíců má váš kluk? Bro je svlíkací panenka a je více vhodná pro starší děti ..
Měsíc se Snoozebaby  •  21. bře 2012 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz
@snoozebaby mimi má téměř 11 měsíců - hračku Bro máme asi 4 měsíce. Jak už jsem psala - i kdyby nezaujala mimi, tak maminka je z ní nadšená - škoda že výběr vašich hraček pro "větší" děti už je hodně malý...
22. bře 2012 v 09:41  • Odpověz
@kj Neztrácejte naději!!! Moji dceru začaly postavičky zajímat až po roce a ještě později pak začala teprve studovat, jak panenku svléknout. Tak ono to ještě může přijít :wink:
22. bře 2012 ve 20:12  • Odpověz
Posílám foto mého synka s dečkou...jak je vidno, je u nás již v permanenci...nejlepší na ní je, že každou chvíli může cucat jiný štítek :grinning:
23. bře 2012 ve 22:58  • Odpověz
@germaine Tak to je dokonalá fotka :grinning: Ta dela vypadá vážně dokomale
26. bře 2012 ve 20:46  • Odpověz
@alyssa.anna Myslíš tu dečku? Jsem to nepochopila :grinning:
26. bře 2012 ve 20:58  • Odpověz
@germaine no jo. překlep. Jasně. deka :grinning: Musím říct, že ta mě ze "štítečkových věcí" zaujala nejvíc
26. bře 2012 ve 21:11  • Odpověz
@alyssa.anna Vyhráli jsme jí tady na koníkovi se Snoozebaby :wink:
26. bře 2012 ve 21:12  • Odpověz
@germaine faaakt? Tak to závidííím :grinning: Ne vážně, věřím, že si s tím mimísek vyhraje :slight_smile:
26. bře 2012 ve 21:19  • Odpověz
26. bře 2012 ve 21:23  • Odpověz
@germaine a ve které jste vyhráli? Já vidím jen ty o hračky :frowning2: Já stejnak nemívám štěstí. Až z ní brouček vyroste tak jí od tebe koupím :grinning:
26. bře 2012 ve 22:00  • Odpověz
@alyssa.anna ´Mají to jako hračky, ale jsou to všechno dečky :grinning:
Jo a ta naše, až s ní bobík skončí bude vypadat :grinning:
26. bře 2012 ve 22:04  • Odpověz
@germaine jo ahaaa tak to pak zkusím ten slogánek, třebas by byla fajn i ta menší dečka. Každopádně kdyby ta vaše nedopadla nejhůř víš komu napsat :grinning: Já se znám jakou mám "kliku" v soutěžích.
26. bře 2012 ve 22:22  • Odpověz
@alyssa.anna Nikdy neříkej nikdy, mě taky nenapadlo. že vyhrajeme :wink:
26. bře 2012 ve 22:24  • Odpověz
@germaine máš pravdi, někdy se to přeco musí obrátit, tak to přeco musím zkoušet :slight_smile:
26. bře 2012 ve 23:21  • Odpověz
Posílám fotečky,malýmu se štítečky líbí,ale dečka se podle mě špatně uchopuje,myslím,že jsou lepší plyšáci se šťítkama nebo knížka,ale jinak super výrobek,opravdu je vidět,že to ty děti baví. :wink:
3. dub 2012 v 09:17  • Odpověz
my jsme taky vyrháli dečku tady na MK, malá jí sice žižlá, ale cedulky na hračkách z IKEA jsou prostě delší a lepší :slight_smile: Možná by stálo za to popřemýšlet, jestli pro ty prcky neudělat ty cedlku širší a delší.. :slight_smile:
3. dub 2012 v 09:24  • Odpověz
Já teda za nás musím říct,že nám teda zase vyhovují ty uzčí a proto je fajn,že mají štítečky různé rozměry. :dizzy_face:
3. dub 2012 v 11:02  • Odpověz
autor
Milé maminky,

jsme velmi rádi, že jste nám pomohly kampaň se Snoozebaby "dotvořit" na, pro nás, nepopsatelnou hodnotu. Chtěli bychom poděkovat vám všem za vaše připomínky, informace a skvělé slogany. Budeme se těšit z každého dalšího příspěvku a podnětu, který nám pošlete buď tady na modrého koníka a nebo na Kidsworld.

Ty z vás, které by si přály vidět produkty Snoozebaby a vyzkoušet si třeba i vozík Ezyroller "na živo", pozýváme k našemu stánku na veletrhu For Kids 2012, který se uskuteční v Praze ve dnech 12-15.dubna 2012.

Ještě jednou vám mockrát děkujeme!

Annalies a Pavol
Měsíc se Snoozebaby  •  3. dub 2012 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.