Vaše zkušenosti s Belupo

konik_testuje
7. zář 2016
Nová kampaň přinesla nové produkty. Co se testovalo?

Naše uživatelky zkoušeli dva výrobky od chorvatské firmy Belupo. Belcura, emulze ve spreji, která dopřeje suché a podrážděné pokožce konečně relax. Neobsahuje konzervační látky, parabeny, PEG, alkohol, ani silikony.

A druhým testovacím produktem byl výživový doplěk UROSAL lady, který se užívá při problémech s močovými cestami. Jako jediný obsahuje suchý extrakt listu medvědice lékařské, která má bakteriostatický, dezinfekční, protizánětlivý a močopudný účinek.

Přečtěte si zkušenosti a recenze našich uživatelek. 🙂 Těšte se na jejich názory! Byl to zajímavý test, který jim pomohl.  

Více o produktech značky Belupo naleznete zde: http://www.belupo.cz/
ilona87
10. říj 2016
Moje prvni testování tady na MK.

Zánět močového měchýře je "můj dobrý známý", který se stavuje na návštěvu hlavně v těchto sychravých dnech, tak jsem se rozhodla, že to zkusím a přihlásím se do jeho testování. Balíček dorazil do týdne. Přivezla mi ho strašně milá paní, takže o to to bylo radostnější.

Jelikož už jsem vyzkoušela spoustu rad, jak na zánět vyzrát od dostatečného pitného režimu, pití protizánětlivých čajů, půlhodinových koupaní v odvaru heřmánku a spoustu dalšího včetně různých doplňků stravy, tak proč netestovat Urosal Lady. Třeba se stane zázrak a zrovna tyto tabletky mi s tím pomohou.

Příznaky zánětu močového měchýře tu jistě nemusím popisovat. Ty ženy, které se s tím potýkají, tak ví. Pro ty co je neznají, tak buďte rády. 🙂

Jednoho krásného dne se "můj dobrý známý" dostavil a já sáhla hned po Urosal Lady. Já na pravidelné užívání tablet moc nejsem, prostě zapomínám. Ale kvůli tomuto testování jsem si dala do telefonu upozornění, abych na to nezapoměla.
Tabletky jsou hezky lehce růžové, snadno se polykají, jsou přírodní a i s krabičkou se vejdou do každé kabelky. Bolest a pálení začalo po pár dnech ustupovat a mě bylo mnohem lépe jak po těle, tak i na duši, protože jsem konečně našla něco, co na zánět močových cest pomáhá.

Tudíž holky, pokud už nevíte co by na zánět močových cest, tak zkuste Urosal Lady. Snad se Vám brzy uleví jako mě.
//http://www.belupo.cz/produkt/18-urosal-lady
zuzmenda
10. říj 2016
Když MK vyhlásil nový projekt testování, čekala jsem, až nabídne něco, co bych mohla vyzkoušet i já. Dočkala jsem se. Krém Belcura značky Belupo se zdál být přesně pro mě a měla jsem radost, že jsem byla do testovaní vybraná.

Krém je určený pro citlivou pokožku, podporuje její regeneraci, zklidňuje podráždění a zmírňuje kožní problémy.

Se mnou je to těžší, sedne mi jen málokterý krém, kůži mám suchou s neustálou tendencí se loupat, snad po všech krémech, které jsem kdy vyzkoušela, jsem měla pocit, že je obličej hrozně mastný. Navíc stále čekám na to, že jednou budu mít pokožku jako dětskou prdýlku, ve svých 28 letech jsem se ještě nedočkala, od doby, co jsem přestala kojit, ten stav není vůbec ideální.

Když jsem krém rozbalila a chtěla ho vyzkoušet, byla jsem lehce rozčarovaná ze způsobu aplikace. Je potřeba s ním nejdřív zatřepat a poté ho na kůži našplíchat, dosud jsem se s podobným způsobem aplikace nesetkala, dost mi připomínal Panthenol, který v létě používám, když se spálím (jak samotnou konzistencí, tak i obalem).

Nejdřív mi tento způsob vůbec nevyhovoval, ani vlastně nevím proč, asi je to o zvyku. Dnes, po téměř měsíci užívání, mi to už nevadí.

Krém obsahuječisté mikrostříbro, které má protizánětlivé a antibakteriální účinky a musím říct, že po měsíci užívání na obličeji vidím zlepšení. Jednoduše řečeno, krém mi naprosto vyhovuje. Nezanechává na obličeji mastný filtr, krásně se vstřebá, dobře se roztírá. Ráno se nebudím s pocitem, že mám úplně vysušenou kůži a hlavně pokožka není mastná.

Musím říct, že nejsem moc na nakupování kosmetiky, používám převážně přírodní produkty a ty mi vdyrží opravdu dlouho. Nemám ani osvědčené a oblíbené produkty, ke kterým bych se pořád vracela, vlastně pořád zkouším něco nového.

Až mi balení krému Belcura dojde, ráda si koupím nové, protože mi krém opravdu sednul a splnil vše, co jsem od něj očekávala.

Takže, koníku, díky za možnost testování, objevení nové značky, ráda ji doporučím dál.
makynaeliska
10. říj 2016
Jak většina z vás ví, tady na koníku, je možnost zapojit se do testování různých výrobků... Pořád jsem vyčkåvala na výrobek, který bude jak dělaný pro mě a dočkala jsem se, když byl vyhlášen "konkurz" na testování krému na citlivou a suchou pokožku. Musela jsem se zapojit, protože jestli má někdo pleť suchou jak Saharu, jsem to já. Kolikrát se divím, že se nesvlíkám jako hadice.

A teď moje dojmy.

Hned po rozbalení balíku, mě uchvátila krabička s krémem. Bílostříbrná, lesklá no super, jsem totiž taková straka a co se leskne to je moje. Po vybalení samotného krému přišlo první překvapení, protože jsem ještě nikdy neměla krém s tímto "dávkováním", jsem zvyklá na tuby, kelīmky,p umpičky. Tohle vypadájako ten krém na spáleniny. Ale super... Hned jsem dle návodu protřepala a ze vzdálenosti 10 cm nastříkala na ruku. A tady nastal problém číslo jedna, krém se roztříkl i vedle, ovšem jsem koumák šikula a přišla jsem na to, že když si ho nastříkám z blīzka, krásně se nanese přímo tam kam potřebuju. Krém se dobře roztírá, žádnej velkej bílej nános, ani mastnota a to třeba specialně u mě je velké plus.

Abych byla upřímnå, byla jsem zklamaná z "vůně"krému. Krēm obsahuje mikrostříbro, tudíž mi přišlo, že voním jak staré železářství, ale když jsem mazala podruhé, potřetí, už jsem tu vůni necítila... Jsem zvyklá na všechny různé vůně všech dostupných krémů a nakonec musim říct, že mě to vlastně i těšilo, že to nemá žádnou převoněnou vůni.

Přiznám se, že jsem se mazala opravdu poctivě, nejen já, ale párkrát se mazal i přítel, takže krém byl testován opravdu poctivě. Byl použit jak na tělo, tak i na můj obličej a zcela objektivně musim říct, že mi za celou dobu nevyskočil jedinej pupínek, a zhruba po týdnu, už moje kůže nebyla sama šupina v což jsem opravdu nevěřila, proto jsem byla opravdu mile překvapena.

Musim říct,že jsem si udělala foto "před"a "po" na svých nohách a velká škoda je že to na fotu nejde až tak vidět, ale z nohou úplně zmizela poslední suchá šupina a já se nemusela jako vždy do této doby mazat desetkrát denně.

Abych shrnula plusy a mínusy tohoto krému.

Jako jediné mínus (pro někoho kdo si potrpī na vůni)shledávám akorát to, že tento krém vlastně nevoní...Ani po ovoci, ani kytkách prostě nevoní po ničem. Pak možná ze začátku i to "dávkování", ale každá si pak najde systém. Jako velké plus bych chtěla opravdu napsat, že moje pleť je opravdu extra suchá a po tomhle zázraku není. Je hezky "vláčná" a vrátila se jí hezky zdravá barva bez jediné šupinky.

Musim říct, že jsem opravdu mile překvapená a v dopise pro Ježíška bude určitě napsán i tenhle krém 😊
hanncca
10. říj 2016
Když jsem byla vybrána do testování krému Belcura od Belupo, byla jsem velmi nadšená a natěšená. Nejsem sice zrovna "mazací" typ, začínám se mazat až ve chvíli, kdy moje ruce opravdu trpí. Vím...chyba. Ale Belcura od Belupo jsem mazala opravdu velmi poctivě.

Nicméně na toto testování jsem se velmi těšila. Nastává totiž to období, kdy mé ruce trpí nejvíce a to je právě podzim/zima. Uvnitř teplo, venku chladno a to mi způsobuje často až nepříjemné bolesti, suchá, rozpraskaná pokožka atd.

S rozbalováním balíčku mi pomáhali moji synové, kteří byli nadšení především aplikací 🙂 Ráno ve spěchu jsem mazala pouze ruce a obličej a večer i nohy.

A abych své testování tedy shrnula tak zde napíši své postřehy plus/mínus:

PLUS:
ÚČINNOST: Ruce jsem mazala ráno a večer, občas i přes den a vzhledem k počasí, které už je opravdu podzimní, i přesto se zatím u mne nedostavily ony pocity svědění, zarudnutí. Ruce mám stále "vláčné", hebké.
APLIKACE: Jako velké plus je pro mne způsob aplikace, který mi velmi vyhovuje. Krém nastříkám na potřebné místo v potřebném množství a krásně se rozetře a vstřebá do pokožky a nemám pocit "mastných" rukou.

MÍNUS:
PARFEMACE: Co mi u tohoto krému vadí, je vůně. Mám ráda voňavé "věci" a to u tohoto krému hodně postrádám. Jak je psáno v letáku, je bez parfemace, ale přeci jenom trochu vůně bych zde uvítala.

ZÁVĚREM: krém Belcura od Belupo ráda doporučuji 🙂

Děkuji za možnost testování
matildaxp
10. říj 2016
Toto bylo mé první testování tady na koníkovi. Když jsem se dozvěděla, že vybírají někoho na testování Urosal Lady, neváhala jsem a hned jsem se přihlásila. Zánět močového měchýře mě bohužel trápí každou chvíli a tak tomu bylo i v den přihlášení. 😞

Již po třech dnech mi přišel balíček.

Neváhala jsem a hned jsem začala testovat. Prášek má příjemnou barvu a není nijak cítit po chemikáliích, což mě mile překvapilo. Již po čtyřech dnech se dostavila obrovská úleva. Abych pravdu řekla, nečekala jsem, že to bude tak zázračný lék. Vyzkoušela jsem totiž už mnoho variant na zánět močáku a nic nepomohlo tak hodně, jako UROSAL LADY.

Takže můj závěr zní - Na zánět močového měchýře už nic jiného než UROSAL LADY. 🙂
janakar
11. říj 2016
Před pár týdny jsem na koníku zaznamenala nabídku zapojit se do testování emulze ve spreji Belcura firmy Belupo. Nabídka mě velmi zaujala, jelikož se jedná o produkt vhodný pro suchou pokožku. A suchá pokožka je pro mě v posledních dvou letech velké téma. Potíže se suchostí kůže a sliznic si nesu jako následek a připomínku prodělané onkologické léčby a transplantace kostní dřeně. Je to pro mě jen nepatrná nepříjemnost - taková malá daň za vyléčení, která nestojí ani za řeč. Postupně hledám, objevuji a zkouším různé produkty - na kůži těla, na obličej, na pokožku hlavy, na suchou sliznici dutiny ústní, suchost očí.....Emulze ve spreji Belcura mě tedy velmi zaujala.

V přiloženém letáku jsem se dočetla, že emulze ve spreji Belcura obsahuje vysoce čisté mikrostříbro, které má protizánětlivé a antibakteriální účinky, ceramidy III a kyselina mléčná pomáhají obnovit strukturu pokožky a kombinace hydrofilních a hydrofobních výživných látek udržuje suchou pokožku hydratovanou a chrání ji před vysoušením. Upravená hodnota pH emulze pomáhá zachovat přirozenou kyselost pokožky. Podporuje tak regeneraci pokožky, zklidňuje podráždění a zmírňuje kožní problémy. Belcura je vhodná pro suchou, podrážděnou i citlivou pokožku dospělých a dětí už od šesti měsíců a také pro pokožku postiženou atopickým ekzémem. Neobsahuje konzervanty, parfemace, lanolín, alkohol, ani barviva. Tolik teorie a nyní moje praktické postřehy a zkušenosti 🙂

Balíček s emulzí jsem rozbalovala s velkým očekáváním a po rozbalení jsem byla doslova okouzlena krásným obalem. Způsob aplikace ve formě spreje mě prostě bavil a baví stále. Taktéž konzistence emulze je velmi příjemná, krásně se vstřebává, viditelně hydratuje a to vše bez pocitu mastné pokožky.

Emulzi jsem používala jednak jako tělové mléko - pro kůži celého těla, jednak i na pleť obličeje. V obou případech se osvědčila. Vzhledem k tomu, že svůj problém se suchostí kůže řeším už nějakou dobu a neustále se něčím mažu, neměla jsem v době testování žádné viditelné kožní problémy - nemohla jsem tedy zhodnotit, jestli by emulze tyto problémy zlepšila. Co ale můžu s jistotou říct je, že ve srovnání s jinými připravky, kůže vydržela hydratovaná prakticky celý den. Stačilo použít emulzi ráno a večer. Taktéž musím vyzdvihnout způsob aplikace - ve spreji. Myslím si, že tento způsob aplikace je i ekonomický. Ačkoliv objem lahvičky je jen 125 ml a emulzi jsem intenzivně používala, stále ještě nedošla a při protřepání se mi zdá, že jí mám ještě hodně. Kdybych se takto intenzivně mazala tělovým mlékem nebo krémem o objemu 125 ml - myslím, že bych již měla velkou část balení spotřebovanou.Velmi dobře se mi emulze osvědčila především na rukou. Občas mám období, kdy se mi hodně dělají záděry kolem nehtů - emulze Belcura je hojí doslova před očima. Předpokládám, že právě použité mikrostříbro zde plní obrovskou úlohu. Navíc po aplikaci, jak už jsem uvedla, nemá člověk mastné ruce.

Domnívám se, že emulze bude úžásná pro použití na pokožku podrážděnou sluncem.

Jediná věc, která mi nebyla úplně příjemná je vůně. Respektivě - výrobek je bez parfemace, což má své opodstatnění, ale přesto jistou vůni má. Pokoušela jsem se ji k něčemu přirovnat, ale popisuje se to velmi těžko. Možná by se dalo říci, že je to lehký náznak kovu.

Celkově však mohu emulzi Belcura doporučit a za sebe mohu říct, že se určitě stane součástí mé kosmetické výbavy🙂

Chtěla bych moc poděkovat MK i firmě Belupo za možnost testovat tento skvělý výrobek.
kh
12. říj 2016
Když Konik vyhlasil testovani pripravku Urosal Lady, hned jsme se prihlasila. Byla jsem vybrana a s nadsenim ocekavala balicek.

V době vyhlaseni testovani jsem jiz podruhe po kratke době mela potize s mocovymi cestami. Poprvé bylo nutne to resit ATB, podruhe jsem to "prepila". Nicmene jak ukazali laboratorni výsledky delane pro jiné ucely, bakterie byly ještě po 10 dnech pritomne. Při potizich tez pouzivam brusinky. Vadi mi, ze na trhu není jiny pripravek, nez ATB ci brusinky (urologicke caje nesnasim, nepocitam).

Takze Urosal mne velmi zaujal.

Nejedna se o lek, ale o doplněk stravy (tedy jako brusinky), zalozeny na trech bylinkách, resp. ctyrech, - medvedice, zlatobyl a kopriva. Narozdil od brusinek je potřeba hlidat, aby clovek nekonzumoval vitamin C - tedy nekombinovat ani s brusinkami. Uziva se tyden - 2x denne 1 tableta.

Takze jake jsou me dojmy po testovani?

Reklamni letak i samotna krabicka se mi velmi libi. Zvolene kombinace barev pusobi prijemne. Nicmene, zvolene barvy na krabicce se ukazaly jako nevhodne z hlediska prakticnosti. Pismo nejde poradne precist.
Po otevreni jsem zacala studovat pribalovy letak. Pripravek nesmí používat kojici a tehotne (predpokladam, ze pouze z duvodu neprobehle certifikace z fin. duvodu) a osoby trpici ledvinovymi poruchami a tez muzi.

Na letaku mne zklamalo (a tedy i celkove na produktu a vzbudilo moji neduveru), ze není uvedeno, jak se pripravek pouziva. Byla jsem rozhodnuta z tohoto duvodu netestovat. Produktu jsem ale dala ještě jednu sanci - preci jen citim zavazek k MK - a napsala na informacni e-mail firmy Belupo, pote, co jsem informace nenalezla ani na www strankach firmy. Par dni to trvalo, ale prislo mi vyjadreni, ze pripravek se pouziva při prvních priznacich. Ne tedy jako prevence jen tak - coz by odpovídalo i doporucene době davkovani. Z letaku tedy lze na způsob uziti usuzovat, ale nikde to není explicitne uvedeno.

Dále jsem mela info, ze tento potravinovy doplněk pusobi proti vice druhum bakterii, nez brusinky. Bohuzel v letaku tato informace chybi, myslim, ze jsem ji cetla u vyzvy k testovani. Mel by tedy jeho ucinek byt plosnejsi.
Shrnuti: jsem rada, ze je na trhu další produkt, byt to není vylozene lek, ale zase "jen" doplněk stravy, který muzeme pouzit vedle známých brusinek a stejne při propuknuti musite sahnout po ATB.

Nicmene bude jiste vhodne pripravek zaradit do pohotovostni lekarnicky. Myslim, ze je vhodmne, ze pusobi zase proti jinym bakteriim a zablukuje i tyto, nez brusinky pouze jeden druh. Kdo na zanety trpi, pozna jiz při prvních příznacích, ze se zanet blizi a v tomto pripade se prave dle vyjadreni firmy na muj e-mail pripravek pouziva, coz muze zcela obrátit prubeh onemocneni, podobne jako brusinky ci zvysena konzumace piti. A za to to stoji.
21ada
12. říj 2016
Když Modrý koník vyhlásil testování nového výrobku a to emulze Belcura, říkala jsem si, že bych to ráda zkusila a přihlásila jsem se. Za pár dnů se mi koník ozval, že mě vybrali na testování a já jsem měla velkou radost, neboť potom, co jsem si o emulzi trošku přečetla, mě tento výrobek nadchl. Jako člověk, který má od malička problém s atopickým ekzémem jsem vyzkoušla nespočet mastí a krémů na promazávání mé suché kůže. Poslední dobou jsem ale pokožku o péči zanedbávala a ihned se to projevilo. Navíc chladné počasí mému stavu vůbec nepřidává. Netrpělivě jsem tedy očekávala balíček.

Po rozbalení balíčku mě zaujala "plechovka", která na první pohled vypadá opravdu hezky. Jako první mínus bych ale uvedla právě tuto formu balení. Přes den super - protřepat, namazat. Ale když vám dítě spí, dělá toto protřepávání docela hluk a vzhledem k tomu, že syn má velmi lehké spaní, vždy jsem trnula, aby se nevzbudil.

Krém jsem poctivě (někdy méně poctivě) používala dvakrát denně na ruce a můžu říct, že tak za deset dnů byl opravdu vidět rozdíl. Vzhledem k tomu, že jsem se od malička musela mazat všelijakýma mastma, vadí mi pocit mastných rukou, pečlivě v obchodech vybírám nemastné krémy a proto jsem velmi ocenila, že po nanesení emulze mastné ruce nezůstanou a ihned se krém vstřebá.

Našla bych ještě jedno mínus - a to je "vůně". I když je na obale napsano bez parfemace, mě spíše trošku smrdí. Ze začátku mi to trošku vadilo, ale dá se na to zvyknout.

Jak bych tedy celkově shrunula emulzi Belcura? Za mě příjemné překvapení z nově objevené značky, příjemný krém, který bych určitě doporučila jak všem atopikům, tak těm, kteří mají suchou pokožku.

Takže milý koníku, děkuju ti za možnost vyzkoušet něco nového a po vyčerpání balení určitě budu v obchodech hledat další 🙂
barusa23
13. říj 2016
JAK OBSTÁLA BELCURA U MĚ?

Nedávno jsem byla vybrána zde na MK k testování emulze Belcura a nyní se s vámi ráda podělím o svůj názor na tento produkt.

Proč právě Belcura?
Firma Belupo si krásně pohrála se složením i prezentací svého výrobku a má u mě plus. V dnešní době, kdy již většina lidí sleduje co jí a pije, tak je čím dál častější, že lidé sledují i složení své kosmetiky. Doba kdy jsme na sebe patlali prostě to co bylo, je dávno pryč a my si čím dál víc pečlivěji vybíráme.

Čili bez konzervantů, parfemace, lanolínu, barviv, alkoholu,... Jasně boduje. Obsahuje mikrostříbro, ceramidy III, kdyselinu mléčnou a tak dále. Důležité je, že na sebe nepatláme nic co by nám ublížilo, ba naopak. Mikrostříbro zajišťuje anitibakteriální účinek, cerymidy III obnovují ochranou vrstvu pokožky,... No prostě všechno dobré. (složení si může každý nastudovat sám)

Moje osobní hodnocení.
Nápaditý design je na jedničku. Nejen, že sprej hezky vypadá ale nenápadně prozrazuje i co se skrývá uvnitř. Stříbrný vršek odkrývá mykrostříbro uvnitř a mozajka pod ním jako by symbolizovala navázané hlavní složky, které rámuje opět stříbro. Mám ráda hezké věci a o to víc mě těší, že tato emulze se stala ozdobou mé koupelny.

Dále oceňuji jednoduchost nanášení emulze. Stačí jen protřepat, nastříkat, jednou se pohladit a je hotovo. Hydratovat pokožku s Belcurou je prostě snadné.

Pokožka je po nanesení příjemně hladká a nelepivá. Tento pocit přetrvává až do dalšího nanesení emulze. Suché místečka při pravidelném používání pomalu mizí.

Plus i mínus zároveň je vůně nebo nevůně, jak chcete. Výrobek neobsahuje žádnou parfemaci. I když je to asi pro pokožku dobře ale přece jen chcete po vykoupání a zrelaxování se cítit něco příjemného.

No a to je asi vše co jsem Vám chtěla sdělit. 🙂
Ráda bych poděkovala všem kteří jste dočetli můj článek až do konce, snad v tom nemám moc chyb. 😃
#test_belupo
petra_pf
14. říj 2016
Modrý koník vyhlásil testování doplňku stravy, který se používá při problémech s močovými cestami. Děkuji za možnost vyzkoušet Urosal Lady - výrobce BELUPO (Chorvatská republika).

Design
Krabička má jednoduchý narůžovělý styl, se stříbrným pruhem, ve kterém je vyražen obsah doplňku stravy, bohužel je špatně čitelný.
Tablety mají lehce fialovou barvu, která obsahuje mimo jiné azorubin. Upřednostňuji tobolky bez přidaných barviv.

Co přípravek obsahuje
800 mg SUCHÉHO EXTRAKTU LISTU MEDVĚDICE LÉKAŘSKÉ
30 mg SUCHÉHO EXTRAKTU ROSTILYN ZLATOBÝLU OBECNÉHO
20 mg SUCHÉHO EXTRAKTU KOŘENU KOPŘIVY DVOJDOMÉ A KOŘENU KOPŘIVY ŽAHAVKY

Omezení
UROSAL lady je doporučeno užívat maximálně 1 týden.
Neužívat současně brusinky, citrusové plody, rajčata a vitamín C.
Přípravek je nevhodný pro muže

Moje testování
Začátek testování jsem si stanovila na dobu, kdy často přichází urologické problémy, a to na přechod léta do zimy, které letos přišlo již v září. Začala jsem na sobě cítit mírné prochlazení, které vždy poznám častou návštěvou toalet apod.

Užívala jsem doporučenou denní dávku 2 tablety ráno a večer, celkem 6 dní vkuse. Tobolky se velmi dobře polykají.Měla jsem obavy, když budu muset vysadit vitamín C a citrón, který v podzimních obdobích konzumuji, že onemocním chřipkou či rýmou. Naštěstí se tak nestalo a po téměř týdnu jsem se cítila velmi dobře, dokonce noční vstávání na toaletu se během užívání UROSAL lady omezilo. Nežádoucí účinky jsem na sobě nepocítila.

NEVÝHODY
• Příbalový leták obsahuje minimum informací
• Omezení při používání doplňku stravu (viz citrón, vitamín C)
• Obsahuje azorubin
• Design krabičky je nepraktický, nezapamatovatelný a nečitelný

VÝHODY
• Snadné polykání
• Obsahuje přírodní extrakty
• Počet tobolek vystačí na dvě kůry
• Při polykání jsem necítila pachuť

Závěr: UROSAL lady přes všechny uvedené z DOPORUČUJI k předcházení zánětů močových cest, nejlépe je začít s užíváním při prvních pocitech prochlazení.
nikkki
14. říj 2016
Když jsem si na Modrém koníku všimla možnosti testování přípravku od chorvatské firmy Belupo, neváhala jsem ani minutu a o tuto možnost jsem se rychle přihlásila.
Patřím totiž mezi atopiky a proto často hledám nové přípravky, které by mi pomohly moji suchou kůži hydratovat. Děkuji ti, koníku, za tuto možnost.

Balíček s přípravkem dorazil po dvou dnech. Přípravek byl pečlivě zabalen a nechyběla ani brožurka s důležitými informacemi o produktu.

Jedná se o emulzi ve spreji, která pokožku vyživuje, udržuje ji hydratovanou a chrání ji před vnějšími vlivy prostředí. Podporuje její regeneraci, zklidňuje podráždění a zmírňuje kožní problémy.
Obsahuje vysoce čisté mikrostříbro, které má protizánětlivé a antibakteriální účinky, ceramidy III a kyselina mléčná pomáhají obnovit strukturu pokožky a kombinace hydrofilních a hydrofobních výživných látek udržuje suchou pokožku hydratovanou a chrání ji před vysoušením. Upravená hodnota pH emulze pomáhá zachovat přirozenou kyselost pokožky. Více informací o výrobku naleznete zde.

A teď už k samotné recenzi:
Přípravek jsem testovala hlavně na rukou a nohou, kde mám kůži nejsušší. Jelikož začíná období, kdy mi kůže na rukou začíná obvykle praskat, musí vychválit tento přípravek, neboť do dnešního dne nemám na rukou jedinou prasklinku. Ano, svůj účel tato emulze opravdu splnila - dokonale hydratuje. Navíc mě vůbec nedráždí, dokonce mám pocit, že i zastavuje mírné svědění ekzému.
Na začátku testování mě docela odrazovala vůně produktu- samozřejmě je výrobek bez parfemace, konzervantů, lanolínu, alkoholu, ani barviv, což velmi oceňuji, ale zřejmě tím, že je ve spreji z něj pociťuji zvláštní aroma.
Nicméně jsem si na tuto "vůni-nevůni" po určité době zvykla a přestala mi vadit.
Oceňuji také, že se emulze po nastříkání na pokožku rychle vstřebává a nezůstává na ní mastný film, jak to bývá u podobných přípravků.

Bonusem je pak velmi pěkný obal tohoto přípravku. Sehnat jej můžete v lékárnách či na internetu v rozmezí 179- 441 Kč.

Celkově jsem byla s přípravkem velmi spokojena a doporučuji ho pro všechny, kteří mají suchou či citlivou pokožku se sklonem k ekzémům.
esterka610
14. říj 2016
Moje testování s Koníkem 😉

Byla jsem vybraná na testování Urosal Lady - výrobce BELUPO, což mi udělalo radost, protože já a zánět močového měchýře, jsme bohužel kamarádi.

Nemile mě zaskočilo minimum informací v příbalovém letáku, přípravek se může brát jen týden, zajímalo by mě proč? Může mít po delším užívání vedlejší účinky?

Jakmile jsem na sobě pocítila typické příznaky zánětu, začala jsem Urosal užívat 2x denně podle návodu, první úlevu jsem pocitovala třetí den a pátý jsem byla bez příznaků infekce- tj. časté močení a pálění, kterí každá žena dobře zná.

Pilulky se dobře polykají ale doporučuji schovat před dětmi, jejich růžová barva může svádět děti k záměně s bonbonky. 🙂
tristizia
15. říj 2016
Možná jste již na Modrým koníkovi zaregistrovali, že je možné se přihlásit k testování různých produktů. Když byla vyhlášeno testování Belcura emulze na suchou kůži, nezaváhala jsem, přihlásila se a překvapivě byla vybrána. O tom, co Belcura emulze je, co slibuje a můj osobní názor na ní se dočtete o pár řádků níže 🙂

Belcura emulze je výrobek Chorvatské firmy Belupo. Přípravek je v unikátní formě emulze ve spreji. Obsahuje mikrostříbro, které má protizánětlivé účinky, ceremidy III a kyselina mléčná obnovují strukturu pokožky a hydrofilní a hydrofobní vyživující látky, které udržují pokožku hydratovanou.
Emulze je tedy vhodná pro suchou, podrážděnou pokožku dospělých, ale i dětí od
6 měsíců. Do testování se tedy zapojil i můj 13 měsíční syn.

Nyní k samotné recenzi na tento přípravek.
Po protřepání vám vystříkne bílá pěna, která je hutná, dobře se však roztírá. Emulze není mastná, rychle se vstřebá, takže není problém se ihned po nanesení obléci.

Pokožka je skutečně krásně vláčná, hydratovaná. Ve chvíli, kdy mi výrobek dorazil jsem měla zrovna v loketních jamkách mokvající ekzém, takže jsem emulzi vyzkoušela i na opravdu dost podrážděnou a citlivou pokožku a plusem pro mě bylo, že kůže nepálila, nesvědila.

Ovšem co mi docela vadí, je její "vůně". Já vzhledem k citlivé, atopické pokožce používám kosmetiku pouze z lékárny a také bez parfemace, tutíž mi nevadí, že tělové mléko nevoní. Tento přípravek však má svůj specifický odér nebo jak to popsat. Dlouho jsem hledala, k čemu ho přirovnat a trochu mi připomíná Magi 😃

Závěrem udělám shrnutí kladů a záporů

Klady:

- já nakupuji hodně očima, v tomto případě je balení emulze pro mě úplná jednička, nádhera, krásné barvičky 🙂
- kůže je skutečně dobře hydratovaná
- nepálí a nesvědí ani na hodně podrážděné pokožce
- stav pokožky se skutečně po pravidelném užívání zlepšil

Zápory:

- nevůně
- pro někoho může být záporem i cena (neznámá značka, malý flakonek)
- aplikace (vadí mi pohutné třepání před, i cinkající kulička 🙂)

Přípravek funguje! Co slibuje, to platí. Ovšem další si asi nepořídím, protože jsem již našla přípravek, který na mou kůži funguje stejně + mi nesmrdí 🙂

Chtěla bych tímto ještě jednou poděkovat týmu MK a také společnosti Belupo, že jsem byla vybrána a měla možnost tento výrobek vyzkoušet. Děkuji.
veruu3
16. říj 2016

Pořád jsem zkoušela se přihlašovat do ruůzných testování a nikdy jsem nic nevyhrála, nebo to zrovna nevyšlo, ale když jsem objevila testování na modrém koníkovi, tak si řikám, tak to teda zkusím znovu, a přihlásila jsem se. Už jen z důvodu, že mě produkt zaujal, svědivá a suchá pokožka mě trápí hodně dlouho, občas se můžu škrábat třeba hodinu v kuse až do krve, jak je to hrozný.

Tak jsem to zkusila a přihlásila se, napsala jsem komentář a za pár dní mi přišla zpráva, že jsem testování vyhrála, spolu s dalšími uživatelkami 🙂

Měla jsem radost a těšila jsem se až produkt dorazí. Za pár dní přišel balíček od Belupa.

Moc se mi líbil desing produktu, a tak hned večer po koupeli jsem začla testovat. Zrovna dvakrát se mi moc nelíbilo dávkování ve formě spreje, ani žádná zvláštní vůně, mám ráda když je krém třeba v pumpičce a nebo normálně v tubě. Špatně se mi Belcura nanášela kvůli tomu dávkování a roztírání nebylo o moc lepší. Ale nanášela jsem takhle každý den na pokožku, nebo hlavně na ty svědivá místa. Po pár dnech nic, pořád mě pokožka svědila a tak si říkám, že je to teprv začátek a třeba to začne působit.

A začalo, pokožka mě svědila mín a mín, ale pak už mi emulze došla.. Proto závěr dávám takový, že asi pomůže, ale chtělo by to větší balení aby to aspon chvilku vydrželo a možná jiný způsob toho dávkování, ale to nevyhovovalo mě, proto to tak nemusí mít každý 🙂

Jinak se budu těšit na další koníkovská testování, která se mi třeba taky podaří vyhrát 🙂
jenney
16. říj 2016
Bylo to neskutečné, ale jako jedna z mnoha maminek jsem měla tu čest a koník si mne vybral na testování. Když jsem psala svůj příspěvek, proč chci výrobek Belupo vyzkoušet, ani jsem nedoufala, že bych mohla být mezi vybranými. Usmálo se na mne štěstí a tímto i Koníkovi moc děkuji a poštou mi přišel balíček, ve kterém byl výrobek Belupo.

Musím tedy říct, že co se týče obalu a samotného designu, tak to je fakt na 1*. Obal i lahev jsou krásné, moc se mi líbí. Hned první večer jsem výrobek vyzkoušela.

Je jasné, že jsem nečekala, že mi pomůže za jeden den, tak jsem poctivě stříkala každý den ale bohužel výsledek se stále nedostavoval. Je totiž pravda, že jsem si uvědomila ,že tento přípravek asi není určen na můj typ problému který se suchou kůží mám. Loupou se mi totiž uši, a to samé mám i ve vlasech a na čele. Na čele mám dva fleky, kterých se nemůžu absolutně zbavit a jsem z nich už nešťastná. Jelikož jsou červeně zabarvené, tak každý, kdo se mnou mluví, tak se přitom dívá na ty fleky a já jsem z toho už nešťastná 😞 Proto jsem taaak moc doufala v pomoc tohoto výrobku ale bohužel 😞

Můj problém je asi jiného charakteru, než na který je tento výrobek uzpůsoben, takže i když mi nepomohl na můj problém, tak musím říct, že obal, vzhled, aplikace a celkově používání je naprosto vyhovující a já jsem jako spotřebitel byla spokojená.

Jedinou maličkost co bych vlastně vytkla je to, že bych k tomuto výrobku přidala nějaký nástavec, kterým by se dal přípravek aplikovat i na hůře dostupná místa.

Sem začni psát odpověď...

Odešli