Fusak Lodger, je opravdu tak skvělý?

verka_s
12. říj 2014

Ahoj maminky, řeším dilema jaký koupit fusak. Máme Mutsy Igo, korbu lite. Syn má těď 3 měsíce a nevím, jak se mu v zimě bude v korbičce líbit (bude mu tak tak....). Pokud by vydržel v hluboké, nedávala bych mu do fusaku kombinézu, pokud ho dám do sporťáku, budu mu kombinézu dávat určitě.
Jaký koupit fusak?
Uvažovala jsem o Emitexu Monti 3v1 nebo Winter sport (vsepromiminko.cz) ale do hl.korby moc nesedí. Hodně dobrých recenzí je na Lodger, který sedí ho hluboké i sporťáku....je opravdu tak skvělý?
Co by jste vybraly vy? Poraďte prosím! Děkuji 🙂

svobodpetika
22. říj 2015

@kajsav ty díry není to tím že máte zavinovačku a ne fusak ? na obrázku je jedno fusak a jedno zavinovačka

kajsav
22. říj 2015

@svobodpetika taky jsem si říkala, jen jsou obě varianty v inzerátech brány jako fusak s využitím do tří let dítěte, tak se v tom pak člověk vyznej no, proto jsem si vůbec nevšimla, že je v nich rozdíl, hold nezkušenost. 🙂

svobodpetika
22. říj 2015

@kajsav já teda tu zavinovačku naživo neviděla ale obávám se že to větší dítě odkope, já teda mám ten bunkr a jde i do vajíčka, zatím ho mám jen v hluboké korbě a občas když se malej vzteká dokáže vystrčit jednu nohu ven 🙂

mpavlinka
22. říj 2015

@kajsav jo teď teprve dobře koukám a vidím, že máte zavinovačku. Naživo jsem neviděla, ale taky bych se bála odkopání.

kajsav
22. říj 2015

Využiji tedy do hluboké korby a pak možná do sporťáku do polohy vleže pro malé a na větší dítko budu pak muset něco vymyslet. 😉 Mám teda ještě Bugaboo fusak, ale tenčí variantu na jaro/podzim.

annettaine
16. lis 2015

Doufám, že někdo zareaguje na můj dotaz emoticon Koupila jsem fusak Lodger z novější kolekce a doma zjistila, že má prostřihy jen na dva pásy. Kamarádka má starší - Lodger Bunker a ten je normálně pětibodový. Dodavatelé mi nejsou schopni napsat, které fusaky jsou pěti a které dvoubodové, tak se chci zeptat na vaše zkušenosti, ať příště nekupuju zase zajíce v pytli. Všichni mi píšou, že výrobce má stručné info, tak sorry, nevíme, zboží jsme neviděli naživo (nevýhoda e-shopů :( Dcera se mi mele a přetáčí, tak ji potřebuju mít přikurtovanou :(

aaa
16. lis 2015

@annettaine To je tedy "vtipný", není to jen vadný kus? Do sporťáku si to nedovedu představit 😅 Vezmou ti ho alespoň zpátky nebo vymění za jiný? My jsme měli tu starší kolekci a tam to bylo v pohodě.
Jinak doporučuju http://www.eshopbaby.cz/ Mají jich většinu skladem a určitě pro ně nebude problém vybalit a podívat se, jak to tedy je.

lksim
16. lis 2015

@annettaine Ahoj tak buď bych vrátila,a nebo si tam tu spodní dírku obšij a prostřihni. Pokud si netroufáš, šikovná švadlenka to udělá rychle a ani nepoznáš že by to tam nemělo být. Bohužel, lodger v tom jak píšeš opravdu není na 1. Já mám taky lodger ale viděla jsme ho,jinak bych to nekoupila pač už toto slyším po několikáté. Ale mám ho teda jen do hluboké, jinak používám emitex. a to je top. Tak snad to dobře dopadne 🙂 .

annettaine
17. lis 2015

díky za reakce, holky, napsal mi včera jeden dodavatel, že prý novější kolekce mají kvůli některým typům kočárků jen dva prostřihy. A prý jak je Lodger stručný v popisu výrobků, není to nikde uvedeno. Dlouho jsem se pídila, než jsem zjistila, jakéže kolekce to jsou.