Golfáče bytelné, pohodlné, dobře vypadající. Pomožte

pet.s
3. led 2012

Prosím o pomoc, začínám koukat po golfáčích. Mám požadavky- pohodlné pro malou (asi bude dlouhá), polohovací záda, dlouhá rukojeť. Dobře vypadající. Na ceně mi nesejde.Když budou mít otáčecí sedačku po a proto směru jízdy, tak super. Poradíte mi?

pet.s
autor
4. led 2012

@vorllinka a u těch bugabaoo nejde přehodit sedačka proti směru jízdy, že? Ale to mají asi jediné ty peg perga switche, co?

ivett
4. led 2012

jo tak elea je taky krásná, naživo jsem neviděla, ale tu bych ráda zkusila 😀

jasně, že když to člověk nemá, nepotřebuje...já to u kočárků měla, takže jsem to využívala, když byla malá fakt malá, ale cca od 9m už jen po směru...ukecaní jsme taky 😀

ivett
4. led 2012

@pet.s u bugaboo to jde, mám je, tak vím 100% že jde... 😉

mcfc
4. led 2012

Ja mam vybrane golfky CAM PORTOFINO NEW,,a
Sportovní kočárek.
Jednoduché složení.
Velmi kompaktní a skladný.
Lze jej přenášet v jedné ruce za poutko instalované po straně kočárku.
Odnímatelné madlo.
Sklápěcí, odnímatelná stříška.
Přední otočná kola s aretací.
Nákupní koš (dobře přístupný díky přesahu v zadní části).
Výškově polohovatelná měkčená rukojeť.
Polohovatelná opěrka zad.
Nově polohovatelná opěrka nohou.
V ceně nánožník a pláštěnka
A na www.eshopbaby.cz, a maji tam doby vybery 🙂

pet.s
autor
4. led 2012

@ivett faaaakt..no tak to jsi mě potěšila..tak to už asi mám vybráno.-))

pet.s
autor
4. led 2012

@mcfc ale to je spíš sporták, ne?

mcfc
4. led 2012

@pet.s je to sportak 🙂 ,ja beru golfky jako sportaky tak jsem asi mimon z mimone 😀

vorllinka
4. led 2012

@ivett na živo vypadá ještě lépe 😉 Opravdu pěkný kočárek a hodila by se jako jediný kočárek od narození, s korbičkou 😉
mluvím o elee 😉

@pet.s tak to ráda slyším, že máš asi vybráno, opravdu nebudeš zklamaná. Mně na začátku design přišel taky trošku divoký, ale zvykla jsem si a nevím o hezčejším kočárku 😀

ivett
4. led 2012

golfky jakože golfové hole jsou takové ty kočáry, co nemají spojenou rukojeť (většinou), jak to má spojenou rukojeť a neskládá se typicky "složením holí" tak je to sporťák, já myslím, že to je celkem jedno, BGB Bee je taky sporťák, ale městský a kompaktní, podle mě ideální volba mezi golfkama a velkým sporťákem...to samé ty ostatní kočáry jako Elea, Mamas and Papas Luna apod.

Elea je fakt pěkný, škoda, že tu nikde není, na netu v realu fotky jsem viděla, ale chtěla bych ozkoušet, no další kočár mi doma asi neprojde, tak možná jindy 😀

xkacatkox
4. led 2012

co gesslein F4 buggy

ivett
4. led 2012

o F4 buggy jsem tu psala, že mi přijde super 😉

mcfc
4. led 2012

@ivett Děkuji za vysvětlení.Ja prave chci,aby to mělo spojenou tu rukojet jinak je to uplně jako golfák 🙂 🙂 🙂

pet.s
autor
4. led 2012

@ivett
@vorllinka http://www.spuntik.cz/bebe-confort-elea-golfove... myslíte tyhle???

@vorllinka no pokud má korbičku přehazovací, tak vede.....já fakt ráda to svoje dítě pozoruju a okukuju.-)))a koukám, že je i skladný..v létě na dovču to bude zase další plus(i když letos na dovču jsme do fiata punto složili i tu teutonii + plno krámů)
A hlavně jsem ukázala Bee moji starší dceři, hlavnímu desingovému kritiku v této rodině a ta jen souhlasně mručela a prý super, tak to je asi jasné.-))Moc díky.
Prosím tě, ted to tady zkoumáme s mužským, kam si opře nožičky, když si otočíš sedačku k sobě a otáčí se sedačka nebo rukojet: Díky

vorllinka
4. led 2012

@pet.s otáčí se sedačka a dítě musíš vyndat, nejde to s ním. A nožičky si nikam neopře, budou mu ,,viset,, stejně jako když bude čelem od tebe. Nevím jestli jsem to napsala srozumitelně 😅

ivett
4. led 2012

@pet.s když ji máš čelem k sobě, tak si nožky neopře nikde, na to je právě kočárek určen po směru...budou jí viset...čelem od tebe budou sice viset, ale pokud dosáhnou na stupátko, tak tam si je opře...nemá to jakoby zvlášť nožní opěrku...otáčí se sedačka, ne rukojeť...

marecek4
4. led 2012

tak já nekoukala na značku,ale na to aby měly polohovací-teleskopickou rukojeť,před těma dvěma roky,kdy jsme je kupovali mi nabídli dvoje-piere gardin a ještě jedny-pire jsou klasické golfky s deštníkovým skládáním a ty druhé byly spíš sporťák o který jsem nestála,chtěla jsem je tak do auta na příležitostné cestování po městě a tak,a jsem absolutně spokojená-polohování zádiček i nožiček,rukojeť má tři výškové plohy,byl k nim nánožník,pláštěna,mají madlo-které teda moc nepoužíváme,a pod nožičkama i to madlo je igelit proti ušpinění

ivett
4. led 2012

mě se ty klasické golfky některé i líbí, ale štve mě, že po složení jsou sice úzké na šířku, ale na délku mají všechny skoro metr, což je pro mě moc, mě nevadí složené do šířky, ale na délku jo, proto jsem volila Bee, to je velikostně po složení fakt ideální do každého auta 🙂

leiladelly
4. led 2012

@lucy222 Tak to jsem moc ráda 🙂 Měla je moje kamarádka a tak si je pochvalovala, že jsem ani žádné "výběrové řízení" na golfáček nedělala, nesrovnávala a prostě koupila. Měla jsem na syna džínové golfky Silver Cross, užívali jsme ho dva roky, látka se vůbec nezměnila, porucha nebyla, jen kolečka se samozřejmě ojela. Před rokem jsem nový, holčičí Silver Cross koupila dceři, tak trochu dopředu, byl za vynikající cenu, něco přes tři tisíce, minimálně o dva méně, než ten první. 🙂

lucy222
4. led 2012

@leiladelly my ho vyhráli - fakt jsme k němu přišli jak slepí k houslím a je opravdu super (jak jsem psala výše - zatím nepoužíváme, ale samozřejmě jsme vyzkoušeli) 😉

leiladelly
4. led 2012

@lucy222 😉 😉 tak ať dobře funguje, až přijde jeho čas.

lucy222
4. led 2012

@leiladelly my chtěli koupit nějaký za tisícovku - jen na dovču až ho hoděj z letadla, tak ať nám to není tak líto...no a pak tohle 😅 ale jako nebráním se 😉 Díky. 😉

leiladelly
4. led 2012

@lucy222 prosím Tě, to nééé, na kočárek Ti musejí dát pozor!!! Já ho kupovala právě kvůli dovolené v Egyptě, kam jsem letěla s malým k jeho prvním narozkám . a byl super, pak jsme s ním letěli ještě třikrát a vše přežil OK.
ten první jsem koupila i s fusakem a slunečníkem, takže stál určitě kolem 6 000,-. Ale posloužil dobře. 🙂

lucy222
4. led 2012

@leiladelly no, Ti nevím...asi by měli dát pozor...ale když jsme na podzim letěli do Londýna, tak jsem akorát koukala z okna a oni si házeli 2 zaměstnanci golfky a ten dole je prostě nechytil, takže letěly z tě výšky na beton.. 🙄 😅

leiladelly
4. led 2012

@lucy222 někdy je lepší nevidět... že. Mně se totéž stalo v Curychu, že jsem omylem viděla, jak zaměstnanci zacházejí s kurfy... Šaty rozmetané po přistávací ploše, tak kufrem házeli, že se rozpadl....Od té doby aspoň balím do folie...

lucy222
4. led 2012

@leiladelly 😝 jaké máš pro malou ty golfky? Myslím typ.

leiladelly
4. led 2012

@lucy222 Také Silver Cross, jen v kombinaci šedé a pink. byl to náhodný kup na Valentýna, šli jsme kolem Mamas and Papas, kde tu značku prodávají , a oni ho měli ve velké slevě. Tak jsem si řekla, že si pro holčičku koupím nový.... 🙂

monivo
4. led 2012

@pet.s když se tu zmiňuje Bebe confort, tak typ Loola je taky dobrej. A co nějaký Cybex?
http://www.babypark.cz/kocarek-bebe-confort-loo...

lucy222
4. led 2012

@leiladelly jo,jo , ale jaký typ? Je tuším Butterfly a pak Pop...

leiladelly
4. led 2012

@lucy222 jo , aha, tak asi ten Pop 😀

lucy222
4. led 2012

@leiladelly díky 🙂