Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Bébé-Confort Elea je originální sportovní kočárek oválných linií. Nízké těžiště dělá kočárek stabilním a dobře manévrovatelným. Jednoduché brždění je umožněno pedály vlevo a vpravo - stlačení červeného brzdu aktivuje, stlačením druhé strany se brzda uvolní. Kola zaaretuješ bez potřeby se k nim ohýbat, protože mechanismus aretace se nachází na boku kočárku. Konstrukci kočárku můžeš složit dvěma způsoby: Daily fold pro běžné skládání i se sedadlem je jednodušší, ale i méně úsporný; Optimum fold umožňuje složit konstrukci 3D způsobem úsporněji, ale bez sedadla. Díky paměťovému tlačítku je možné odebrat nástavby i jednou rukou.

Tvarované otočné sedadlo s možností úplného lehu je vhodné i pro menší miminka, je ale dostatečně prostorné i pro větší děti. Při polohování zádové opěrky se automaticky zvedá i opěrka nohou. Bezpečnostní pásy se jednoduše přizpůsobují stejně jako u autosedaček. V ceně kočárku je kromě pláštěnky a adaptérů i Baby Nest - hnízdo ve formě fusakotašky se třemi vrstvami pro nejvyšší komfort už od narození i ve sportovní části. Na kočárek je ale možné připojit i dokoupitelnou plnohodnotnou skládací vaničku Foldable Carrycot, autovaničku Amber, případně i starší Dreami. Pomocí adaptérů se na konstrukci dá připojit i autosedačka pro vytvoření cestovního systému.

Elea vyšel v roce 2010, v roce 2012 prošel menším faceliftem. Novější modely poznáš podle prodloužitelné stříšky a černých plastových spojů, které nahradily předcházející šedé. Kočárek byl vydaný také pod značkou Maxi-Cosi jako Maxi-Cosi Elea.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
14,1
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 61 × 98
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
96 × 61 × 56
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.