• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Golfáče v zimě. Jaké máte zkušenosti?

2. ledna 2011 
Ahojky,

chtěla bych vás poprosit o zkušenosti s golfáčema ve sněhu. Jde mi o to, že uvažuju o prodeji trojkombinace (cortiny), ale nevím, jestli si jí ještě na zimu nechat , nebo zda to zvládnem odjezdit v golfkách.

Díky moc.
9. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
podle me zalezi na tom kolik je u vas snaho, jak moc jezdis s kocarem a v jakem terenu... odklizene chodniky ve meste asi ujdou ale pak mimo je to dost problem - alespon tady u nas kdyz jsou 2 metry snehu.. kluky mame asi stejne stary takze ja nn zimu sportak pocitam a taky sanky, nebo spis chci koupit bob s operkou zad..
9. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
snehu :sweat_smile:
9. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
mna by este zaujimalo, ci sa do golfacu sprace naobliekane dieta aj s fusakom
10. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja doporucujem pockat si na golfac do jari. Jednak je to otazka jazdnych vlastnosti - moc by som sa nespoliehala na to, ze v mestach odpratavaju sneh :grinning: a okrem toho odpratavaju ho takym sposobom ze vytvaraju obrovske kopy, cez ktore sa potom musis s kocikom prepracovat... Jednak je to otazka dostatocneho tepla pre dieta. V golfaci sedi dieta nizko nad zemou a je problem do neho narvat dieta naobliekane a este aj vo fusaku. Sportak je v tomto smere aj lepsi lebo byva k nemu aj ten nanoznik, ci ako sa to vola (kryt na nozicky), takze dieta sa da skutocne dobre "zateplit" :slight_smile:
10. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no pokud to je na prejeti tak je ditko v kombineze a to asi staci, pres snih se musis dostat i se sportakem a to zase golfky jdou lehci.. zalezi jak je ditko stare...

tady jde spis o to kdyz dite uz v golfkach jezdi jestli jsou pouzitelne i na zimu, treba pro me jo ale kazdy musi zohlednit kde bydli, a tak...
10. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak k našem golfkám je jak fusak, tak i nánožník ... spíš bych měla obavy jestli to ty kolečka zvládnou
u nás to na zimu sporťák jistí
10. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Určitě bych na zimu si kočárek nechala, jednak malej je ještě moc malej a ve sporťáku bude mít více pohodlí a pokud ještě nechodí, do golfek bych nešla...
10. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
atreides, a aky golfac mas?
11. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jezdili jsme v golfák minulou zimu a v pohodě. Malá se tam vešla i s fusakem a sníh jsme zvládli taky. Mám golfky Chicco CT 0.4.
11. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
brnka Babypoint Mark - osobně mi příjdou dobrý tak na převoz, ale na delší ježdění je určo lepší sporťák (aspoň pro nás)
11. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky díky moc za reakce. Ještě pořád teda váhám. Kdyby tak existovala nějaká dlouhodobá předpověď na množství sněhu v českých ulicích :grinning: to by se mnohem lépe rozhodovalo :slight_smile:

V golfáčích už normoš jezdíme, taky má nánožník. Fusák mám emitex, ale ještě jsem ho golfkách nezkoušela......teďkom mě vlastně napadlo, že ten fusak bude zřejmě delší, než celý nánožník... :unamused: musím to zítra prubnout...

Ještě mě právě hlodají ta kolečka - jak zvládnou ty "duny" písku na krajích cest a chodníků.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Mery - no já měla taky Cortinu a jako ten sporťák byl fakt na dvě věci :rolling_eyes: Takže jsme koupili golfky s velkejma kolečkama a bylo to. Nánožník se mi pak už na fusak nevešel - mám od Aestheticu. Teda né, že by se nevešel, ale malá ho vždycky odkopla, protože tam byl fakt tip ťop.
Duny jsme většinou objížděli.
11. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
dakujem aj ja. tak dnes sme kupili chicco multiway, tak som velmi zvedava ako sa nam bude jazdit :wink:
12. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
baruna: jaké golfky s velkýma kolečkama máte? Jsme z okrajové části města, kde chodníky nic moc, tak budeme muset hledat nějaké teréňáky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Klubo - chicco CT 0.4, jezdili jsme s nima na vesnici a fakt v pohodě.
13. zář 2009 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Z vlastní zkušenosti píšu, že pokud napadne sníh a než ho stihnou odklidit s golfáči se budeš strašně trápit, je fakt že jsem měla možnost jet s Ct 04 a ty velké kola byly o hodně lepší, takže ten snad jo. Já jsem měla klasický sporťák se zdvojenými kolečky vpředu a byl to kumšt. Jsem pro to nechat si cortinu a prodat ji až na jaře.
14. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
klubo, kacka.l, zmente si udaje v pase :wink: :wink: :wink:
14. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
baruno - s cortinou jsem naprosto spokojená, mám nafukovací kola, takže mě nepřipadá na dvě věci :wink:

kacka.l - už jsem se roszhodla si nechat cortinu ještě i na zimu. Máš pravdu, i když mám golfky s velkými kolami, tak jízdní valstností se s golfáčem nemohou srovnat a vzimě by to byla asi fuška. A navíc bude mít malý ve sporťáku určitě větší pohodlí...... :slight_smile:

Takže holky díky za názory :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
taky máme Cortinu a v zimě, když je hafo sněhu, jen zaaretuji přední kolo a jede hezky a přesně jak píšeš, malá tam má o dost větší pohodlí
14. zář 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky nechávám na zimu jěště sporták, ale až bude po zimě přejdeme na golfáče.
14. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
baruno díky, taky jsen na ně slyšela chválu :wink:
14. zář 2009 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
planujem kupu golfaca ale na dlhe trate pripadne spanie vonku mam QUINNY FREESTYLE COMFORT XL-je super do snehu,na nerovny teren a rychlu chodzu.perfektne a bezproblemov ovladam jednou rukou a da sa vozit v oboch smeroch.nemyslim ze s golfkami sa da "zimovat"... :confounded: :confounded: :confounded: ked je vela snehu mam problem zist z chodnika aj s quinnym a nie mrnavymi kolieckami.na zimu by som si urcite nechala vacsie nafukovacie kolesa!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. pro 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
záleží na tom kolik chceš investovat, koukni pro inspiraci na gesslein F4, ten si budeme pořizovat mi, je to něco mezi sprtákem a golfkama,a v zimě se sním dá jezdit dobře, stejně jako s ostatníma kočárkama, zkoušela jsme u jedné paní, po vánocích ho jdeme koupit
26. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, J8 svou trojkombinaci už prodala a hodlám celou zimu odjezit v golfkách Inglesina Zippy Free. Momentálně máme Inglesinu Zippy, ale zhládla jsem se v Inglesina Zippy Free, takže svou Inglesinu Zippy, bych ráda prodala.
Napadlo mě, třeba budete mít některá zájem o tyto super kvalitní golfky... Prodávám je na aukci od 1,- Kč.
Inglesina zippy (model 2011), samozřejmně v záruce s překránou barvou, která se hodí jak pro kloučky, tak i pro holčičky :slight_smile: .
Tak pokud by měl někdo zájem... Jukněte na: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6639619
Díky a šťastný nový rok.
2. led 2011 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek