• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Golfky Cybex Callisto. Jste spokojené?

14. ledna 2016 
@ameliejulliette jj, ale po čase to brždění už není tak silný jako na začátku, takže se s tím dá v pohodě žít a nějakej kousek s tím i vycouvám, když je potřeba. No, není to úplně nejpohodlnější někdy, ale co se dá dělat :wink: A otočné sezení je fakt, že to by byla bomba, to by pak byl fakt dokonalej kočárek, aspoň pro mě teda, i teď se té dokonalosti hodně blíží i bez toho otočnýho sedáku :wink:
25. led 2013 ve 22:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciocca: taaak, sportak sel do sveta..poridila jsem pinkie nanoznik a super, super...maximalni spokojenost.
Vypada moc hezky a ani nebyl drahy:slight_smile:
5. únor 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendasek U nás je situace taková, že ačkoli jsem myslela, že callisto začneme používat až na jaře, tak na cestování jsme ho začali používat už v tom prosinci, doma stále používáme hlubokou korbu. Zatím ho používáme jen s fusakem od emitexu, ale k vánocům jsem si nechala koupit také nánožník od pinkie. Jen jsem ho tam zkoušela připevnit a zdál se mi dobrý. Využívat ho budeme až nebude potřeba zimní fusak, případně když by byly velké mrazy, tak přes fusak. Ale zatím jsme si do mínus 9 vystačili jen s fusakem, tak to vidím spíš až na to jaro. Tak to jsem ráda, že jsi spokojená, to budu určitě taky :wink:
Jinak co se kočárku týče, tak jsem po dvou měsících používání nadšená. A nechybí mi ani otočný sedák :slight_smile:
5. únor 2013 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak jste spokojené s kočárkem Cybex Callisto?? Nebudete třeba některá prodávat? :slight_smile:
15. bře 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prodávám CC, barva Coffee, 2011, Praha. Ještě rok v záruce, minimálně ježděné, jako nové. Já jsem ho prostě MUSELA mít a po jedné krátké procházce zjistila, že to fakt není kočárek pro prcky (mám 160 cm). Koukněte ke mě na inzerát.
24. bře 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, uvažuju o koupit těchto golfek, ale úplně se mi za ně nechce dát 6 tisíc. Víte někdo, prosím, jaký je rozdíl mezi modely 2010, 2011, 2012 a 2013, když bych vybírala z druhé ruky?
A nechystáte se náhodou někdo prodat v Praze a okolí černé?
6. kvě 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burbot Asi pozde, ale predavam callisto water colours 2012 v zaruce a jsem z Prahy 5 - andel. Ked tak napis do ip a vic info :wink:
27. čer 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jaký je rozdíl mezi golfky onyx, topaz a callisto ?
1. črc 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikmik onyx přesně nevím, ale topaz nemá spojenou rukojeť, což callisto má. navíc má myslím topaz dvojitá kolečka, kdežto callisto jednoduchá.
koukni na prodejce, tam bude více info. :wink:
12. srp 2013 ve 23:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby ja mam cibex callisto 2013 zo spojenou ruckou a som snim velmi spokojna
28. zář 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím o zkušenosti, jakou autosedačku kromě Cybex Aton jste na Callistu vozily? (Maxi Cosi Cabriofix mi tam nejde...)
Děkuju :slight_smile:
20. říj 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka70 ahojky a jakou barvu prosím máš?
28. říj 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nechystáte se prosím prodávat callisto? :slight_smile:
28. říj 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinonka3 ahoj mam cierno sivo z oranzovimi pasikmi a som snim fakt velmi sopkojna
7. pro 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka70 a prodáváš ? :slight_smile:
7. pro 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatial nepredavam lebo len v lete sme ho kupili ale na druhy rok urcite budem predavat
9. pro 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinonka3 Ahoj, chystám se prodat Callisto 2011 barva Lagoon, už ho mám vyčištěný, jen nafotit, ale prodávám komplet i s autosedačkou, tak asi jedině, kdybys plánovala pro další :grinning:
9. pro 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette díky moc! ale autosedačku prodáváme, tak nechci kupovat jinou :grinning: A máme holčičku, tak ta barva by se mi pro ni nelíbila...ale škoda, moc díky:slight_smile:
9. pro 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, jaké potřebuji adaptéry, když máme autosedačku (vajíčko) Maxi Cosi?
22. led 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám Cybex Callisto 2012 Pure Black, jsem s ním strašně moc spokojená, je fakt výbornej, neměnila bych, zkoušela jsem několik jiných golfek, ale tento je fakt nejlepší, dá se ovládat jednou rukou, při složení zabere maličko místa- dám ho i do malého Seatu Ibizy. S dítětem ho unesu sama do schodů a dá se dát krásně do lehu, používala jsem do něj i vložnou tašku. Autosedačku jsem na něj nezkoušela dát(máme jinou), ale s tou Maxi Cosi teda nevím, četla jsem od některých maminek, že jim to nešlo na něj dát, snad že šířka neseděla, každopádně bych si nechala vyzkoušet v obchodě, jestli to jde.
28. led 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale asi moc do terenu neni, spis do mesta
1. únor 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen kdyby nektera mela zajem, mam tu jedno Callisto v top stavu na prodej. Pouzivanej rok, max.spokojenost, no uz koncime s kocarkama.
26. bře 2014 ve 03:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat. Vzou Vám kolečka? ?
Máme je doma 14 dni (nové) a už vrzou. Jezdim s nimi jen po silnici, chodniku a upravene cesty. Zatim zadne tereny. Tak se ptam je to normální nebo je mám jit reklamovat??
Diky za každou radu.
11. čer 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha85 ahojky, no mě se to zdá divné, máme je asi 2 roky a nevrže nic, minimálně bych se zeptala v tom obchodě, kde jste to kupovali, co vám na to řeknou. Některé kočárky se mají promazávat (kolečka, brzdy), jiné ne(podle návodu), my promazáváme druhý kočár(tereňák), ale Cybex jsme ještě nemazali a vše funguje bez problému, asi bych to řešila v tom obchodě, nebo ještě zkusit zavolat na jejich servis(Cybex)
11. čer 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katynka83 dekuji za informaci. Vyspim se a zítra s tim něco provedu
11. čer 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha85 manžel čas od času vystříkal kolečka (a další spoje - např. u skládání) silikonem, třeba po delším prašném období, po dovolené u moře, jinak žádný problém :wink:
11. čer 2014 ve 22:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucisa Děkuji za radu
12. čer 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtela bych se zeptat, jestli vam sla na callísto Maxi Cosi autosedacka.vsicni tvrdi,ze to jde,ano adaptery jsou dobre, ale vadi konstrukce, takze sedacka tan nepadne poradne a nedrzi:frowning2:
16. zář 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monako3 ahojky Moni, můžu se tě zeptat, jak dopadla reklamace koleček? Měla jsem stejný problém a bylo mi sděleno, že kočárek cybex callisto není určen pro jízdu vzad:( moc díky za odpověď
30. zář 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fefa123 ano stejnou odpoved jsem dostala taky. A v obchode tak jezdily vsechny kocarky spatne dozadu
1. říj 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek