Golfky pro téměř 2 letého chlapečka. Doporučíte?

pellullinka
19. led 2011

Hezký večer maminky, jdu na vás s otázkou a prosím o vaše zkušenosti a názory.
Máme doma Jané Nomad, ale jelikož už spíš chodíme pěšky tak i přesto, že kočárek je úžasnej, velkej a zároveň lehoučkej, chceme ho zkusit prodat, protože ho máme ještě rok v záruce a tak mi přijde líto, aby nám stál v garáži a vytáhli jsme ho je párkrát.
Nechci Kubíka ale ještě úplně o kočárek připravit a tak hledám golfky, které budou prostorné, lehké! Ale aspoň trochu pohodlné a nebudou stát majlant (to už se nám na tu chvíli nevyplatí).
Líbí se mi kočárek Moon Buggy Kiss a jemu podobné. Co byste mi poradily vy?

Moc děkuji 🙂

kubinkov
23. led 2011

Tak tenhle kočárek bych už opravdu nechtěla ani jako cestovní a příležitostný. Byly to vyhozené peníze. Nejsem moc vysoká ( 167 cm), a když v něm jel malý, tak byla rukojeť velmi nízko. Košík je špatně přístupný a tragicky malý a po pověšení čehokoli na rukojeť jde rukojeť zase znatelně dolů. Opěrka zad je krátká, takže ve dvou letech když tam syn usnul, tak jsem musela dávat dobrý pozor, abych ho při chůzi nebouchala do hlavy, protože přesahovala opěrku. Jediná přednost je cena, ale za tu nepohodlnou jízdu to nestojí. Raději bych si vybrala kočárek z druhé ruky.

pellullinka
autor
25. led 2011

@kubinkov tak každý má jiné požadavky.
já mám 160cm a u Espiro Magic 4 rukojet mám celkem vysoko. Včera jsme ho přivezli domů a je parádní, dám do něj krásně i náš teplý fusak Emitex 3v1 a to mi lidi trvdili, že se do žádných golfek nevejde, dokonce přes něj dám i přiložený nánožník. Vypadá úžasně. Košík je malej, to je pravda. ale já kočárek nekupuji kvůli košíku, které lehké golfky ho mají velký?
Ložná plocha se mi zdá přiměřená, nepočítám že mi tam můj 2 letý syn bude spát, také proto na to až tak nehledím 🙂