Jaké byste doporučily golfky a proč?

miska84
12. srp 2010

Ráda bych pro syna koupila kvalitní golfky a zajímají mě názory a zkušenosti různých maminek . Cenu neřeším, chci hlavně kvalitu a v golfáčích se zatím nevyznám. Teď máme Teutonii Spirit. Jak píši nahoře jde mi hlavně o kvalitu a aby byli pokud možno lehké, hodně dobře skladné do auta a šli dát i do lehu. A pokud možno jak do města tak do terénu.

akcull
12. srp 2010

miska84,
no oni golfáče do terénu moc nejsou...☹
Já brala do terénu teutonia solano, jsou odpružené, boudička se dá překlopit dopředu, mají spojenou rukojeť, skládají se do malých rozměrů, jsou zkrátka takové festovní a něco vydrží. Nevýhodou je vyšší hmotnost 10 kg a polohování celé sedačky, ne klasika.
Pak jsem měla super lehoučké golfáčky maclaren quest, 5,5 kg, skladné, polohováno zad i nohou zvlášť, krásně lehoučce se s nima jezdilo, nic nikde nevrže, nepraská, přišly mi fakt kvalitní a na pochůzky po městě ideál. zase nejsou odružené, takže nejsou do terénu, i když taky něco zvládly a když to už nešlo, tak jsem je složila, hodila přes rameno a bylo...🙂

coxa
12. srp 2010

My jsme měli Jané Energy, spokojenost, měli jsme je i na dovolené - písečnou pláž teda nezvládly, trávník ano,lesní cestu taky, záleží co si představuješ pod pojmem terén. 😉