Jaké pořídit golfky?

cholitto
3. únor 2014

Ahoj holky,
omlouvám se za dotaz, možná se opakuje, ale nějak se v tom nevyznám. Mám sportovní kočárek Mutsy s podvozkem Urban Rider a jsem s ním moc spokojená. Do terénu a na procházky perfektní. Ale do obchoďáku to s ním celkem dře. Proto sháním nějaké lehké golfky, které se lehce složí, vejdou pěkně do auta a je s nimi snadná manipulace. Dále od nich očekávám, že půjdou dát do lehu - mám 15 měs. mimi, které stále rádo spí v kočárku a aby měly polohovatelné nožičky. Dříve se mi moc líbil kočárek Nunna, ale ten je nereálný, není v něm vůbec místo. Včera jsem u kamarádky viděla kočárek Mclaren Techno TX, zamilovala jsem se do něj, ale když jsem viděla tu cenu 😲 hrůza, to za něj rozhodně dát nechci. Představovala jsem si něco do 3 až 4t.
Moc děkuji za rady!!!

petule12
3. únor 2014

těžká rada 😀 Co chicco multiway evo nebo littleway? Dá se říci slušná kvalita za solidní peníze. 😉

aligator
3. únor 2014

Babypoint orion, levný dvojče maclarenu🙂 má nejlepší stříšku, položit jde skoro úplně, nožičky do roviny... akorát jsou momentálně hrozný barvy:(

superkousky
3. únor 2014

Mám golfový kočárek CARETERO a jsem spokojená s váhou / 5,7 kg/, cenou i polohováním.
http://www.zbozi.cz/?q=Golfový+kočárek+CARETERO

laskulka111
3. únor 2014

Měla jsem Chicco Multiway - naprostá spokojenost 🙂

klaire22
3. únor 2014

já mám doma právě toho mclarena - koupila jsem ho v bazárku - byl jen 3 měsíce jetý, bez jediného škrábance, v naprosto v top stavu - vyšel mě na necelých pět tisíc a nedám na něj dopustit - je to láska na první pohled a nedala bych ho z ruky 🙂 za sebe jednoznačně doporučuji 🙂

maxinkaa
3. únor 2014

My jdeme do Nuna pepp deluxe 😉

katja77
3. únor 2014

Určitě.chicco multiway evo.....

muj_smisek
3. únor 2014

Co se golfek týče Caretero také vřele doporučuji, jsou cenově výhodné, kvalitní ,lehoučké super 🙂

kikimaruska
3. únor 2014

Jané Solo, skvělý prostorný golfáč se spojenou rukojetí, velkými koly, krásně ovladatelný a dítko je téměř v uplném lehu, jen se bohužel již nevyrábí. Koupila sem nyní bazarový za 1500 Kč, jelikož jsem s ním byla spokojená i před lety na prvního synka (to sjme měli předchůdce Carreru)😉 A konečně je podvozek kompatibilní i s autosedačkou Maxi cosi 🙂 (na adaptérech od Concordu)

antarres
3. únor 2014

My máme golfky Hoco, s košíkem dole, jsou polohovatelné až do lehu a i s opěrkou pod nožičkami. Od značky Hoco jsme měli celkem 3 kočárky a se všemi jsme byli spokojení. Je to rakouská značka s dlouholetou tradicí. Mohu jen a jen doporučit.

katka_21
4. únor 2014

@cholitto Také doporučuji golfky Chicco MultiWay nebo MultiWay Evo. Valco Snap 4 by také mohl odpovídat Vašim požadavkům 😉

hojda
4. únor 2014

Chicco golfky se hodně často reklamují kolečka, reklamovaje je švagrová a potvrdili mi to i v obchodě, že to je častá vada☹

ilovebaby
4. únor 2014

My půjdeme jedině do Cybex Callisto 🙂
vyplatí se investovat do kvality a to cybex je 🙂 kolečka nerachtají, jde do lehu a je měkký uvnitř, spojená rukojeť pro super manipulaci, dobře skladný a super střecha, ta je k nezaplacení 🙂
http://www.youtube.com/results?search_query=cyb...

hanule_le
Odpověď byla odstraněná
Zobraz