• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký je nej kočárek do terénu? Prosím zkušené o radu

4. října 2013 
autor
@suesta
@janinafox favorit jukni................. i´coo Peak Air
3. říj 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě doporučuji I´COO peak air,momentálně s ním jezdíme a naprostá paráda :slight_smile:
3. říj 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suesta přeji krásné dobré ráno :slight_smile: ten od taka je taky pěkný... a ten i´coo Peak Air - nekoukala jsi po bazárcích? třeba by se dal sehnat za lepší penízky? na hodně bazárkových kočárcích ani není poznat že by byly použité... :wink:
4. říj 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nedám dopustit na Inglesinu Magnum, při volbě tohoto kočárku vůbec nelituju, ba naopak, byla jsem z něho tak nadšená, že se těším, až v něm budu vozit druhé. Myslím, že investice se vyplatí! :wink:
4. říj 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suesta ahoj,mame espiro enzo evo rok 2010. Ma sice mensi kolecka ve predu ale aretacni a nafukovaci a a u zadnich kol system proti otresum. Jezdila v nem neter a ted nas syn a nemuzu si stezovat.svagrova s nim jezdila krasne i ve snehu. Ma dve minus prvni ze hlubokou korbicku podpira takova nozka ze se jde hur do kosiku a druhe ze sportak nejde dat protismeru jizdy.jinak spokojenost za me :slight_smile: da se sehnat v bazarku kolem tech cca 6 tis.Kc,chce se koukat ;) tak dobre vyberte
4. říj 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suesta. Je to i sportak
4. říj 2013 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinafox také přeji krásné ráno, ještě jsem nekoukala po bazarech..... :astonished: pujdu se juknout .
4. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek