Jaký kočárek? Ideálně trojkombinace, do terénu

laskulaci
24. zář 2018

Prosím o radu , jaký si koupit kočárek , nejlépe trojkombinace? Aby byl vhodný spíše do terénu bydlíme na vsi 😉 Jo a měl by byt prostornejsi, myslím ze miminko bude veliké . Tatka má dva metry 😉

alubif
24. zář 2018

@laskulaci hlavně kup kvalitní autosedačku a ne ty z těch trojkombinaci...

brookmichaela
24. zář 2018

Cybex priam ma trojkombinaci. Kvalitni autosedacka, velka korbicka i sportak. Na Priam se daji dokoupit predni tereni kolecka i lyziny do snehu. Je sice drazsi ale kvalitni.

tynka75
24. zář 2018

Nepíšete kolik máte na kočárek financí. My koupili trojkombinaci od CAM. Krásně se s ním jezdí, je vysoký prostorný a mají hezké kombinace 🙂

elisija
25. zář 2018

riko naturo ecco, byla jsem maximálně spokojená, ale šla jsem hodně i po vzhledu 🙂

fafaline
25. zář 2018

Bugaboo buffalo má jednu z největších korbiček a je to opravdu kočárek, co uveze až třicet kg jenom v korbě- dalších 15kg v košíku a 9kg na madle. Takže jsem v něm vozila i dvě děti :D jinak ho mám na koníkovi v bazaru ;)

marcelamor
5. říj 2018

My sme kúpili hartan VIP a k nemu vajíčko Romer s isofixom. Mali sme povodne vybratý tiež Bugaboo, ale keďže tam v šporťáku dieťa nejde dať do úplného ľahu, tak sme hľadali iný kočík (k polohe v kočíku mi dnes prišiel fajn článok: http://www.ivafis.cz/kocarky-v-sede-lezet-jako-...). Hartan je kvalitný, vydrží veľmi veľa, ľahko sa zloží aj rozloží a ovláda, celkovo ovládanie na kočíku je robené veľmi intuitívne. Výhoda je napr. teleskopicky výškovo nastaviteľná rukoväť, takže ani 2m otecko nebude mať problém 🙂 A rozhodne odporúčam pohľadať kočík z druhej ruky.