Jaký typ či značky kočárků jsou kvalitní?

maruskateruska
13. pro 2016

Ahoj holky jak se tak nudim začínám koukat po kočárcích,urcite nebudu kupovat nový prijde mi to zbytečné na tu chvíli,ale přesto bych chtěla poradit jaký typ či značky jsou kvalitní?? Děkuji...abych věděla ze to neni nejaky šmejd 😀😀😀

zaji
19. pro 2016

@tahejhula a pak je skupina dětí jako ty moje, který se okolo roku naklánějí z kočárku ze strany na stranu stylem "uhni matko, nevidím" 🙂 takže jedině po směru jízdy, jinak z kočáru vyskočí.

misule55
19. pro 2016

@jade85 My teda xlandera mame a naprosta spokojenost, ale rekla bych, ze je to vylozene pro maminky jezdici do drsnejsiho terenu, my s nim projeli kde co a stale drzi, za me spokojenost...je ale strasne neskladny, velky a tezky, takze pro nekoho, kdo nehodla s kocarem jezdit po kopcich to asi neni Jo a to ho mame z druhe ruky, takze uz ma fakt neco za sebou

bonulinka
19. pro 2016

Máme kočár Inglesina Magnum a od 9. měsíců ho střídáme s golfkami Inglesina Zippy ( jsou skladnější ). Jsme spokojení.

kachnicka01
19. pro 2016

@disfraz tak o bumbleride jsem nikdy neslysela..ted jsem si ho vygooglila a vypada supeeer!! Mate ten se 3 nebo se 4 koleckama?

jirinka1989
19. pro 2016

TFK, Inglesina nebo Jané, ostatní se mi jeví jako "šmejd" prosímtě stoke jestli chceš dítě oběsit a bugaboo jestli chceš design před pohodovou jízdou asi tak 😀 My měli Jané a předčasně brzy jsem ho prodala z šíleného nadšení že malý už chodí a pořídili jsme TFK - maximální spokojenost

jade85
19. pro 2016

@misule55 dik za zkusenost. My jsme sice z Prahy, ale za domem mame lesopark, predstavuju si, jak budu jezdit/behat po lesnich cestickach, takze neco do terenu by se hodilo 🙂 Na druhou stranu mame (aspon zatim) maly auto, takze neco obrovskyho a neskladnyho neni uplne dobra volba 🙂

tahejhula
20. pro 2016

@zaji Ale na tohle ja reagovala. Tak si budeme psat dokolecka? 😀
Ideal je proste kocarek, ktery muze mit sportovku obema smery a prizpusobis to decku.

tahejhula
20. pro 2016

A Bebecar je kvalitni kocarek, srovnatelny s Inglesinou (Bebik vic houpe), bez problemu klidne jit do pouziteho. Pokud ho puvodni majitele zrovna nehazeli z druheho patra nebo podobne, bude OK. 😀 Nam odvozil tri deti. Nema za tu dobu nikde rez.

kexina
20. pro 2016

Inglesina se líbila i mně, ale neznám nikoho známého v okolí, kdo ji má. Navíc, chtěli jsme nový kočárek a tahle značka už byla hodně nad náš rozpočet.

disfraz
26. pro 2016

@kachnicka01 jsem trošku ve zpoždění s odpovědí. Máme trojkolku, je to americký kočárek. Máme ještě tu starší verzi, ale přemýšlím, že na druhé dítě vyměníme za nový teď z tohoto roku.