• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde nejvýhodněji koupit kočárek Teutonia Mistral S?

14. ledna 2013 
Maminky, muzete mi poradit, kde muzu koupit nejvyhodneji kocarek Teutonia Mistral S? Mate nekdo zkusenosti s koupi tohoto kocarku v zahr. ( Slovensko, Polsko, Nemecko, Rakousko) ? Dekuji moc!
11. říj 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
neviem porovnat kde je to najvýhodnejšie, ja som Mistral S s HB kupovala v KIKE - mala som ho vybraný už dávno, do Kiky ma nalákala super cena - bol v akcii o 6tisíc lacnejší, no nekúp to :grinning:
A aj so servisom mám dobrú skusenost, mali sme tam menšiu technickú závadu a bez problémov nam chceli poskytnut nahradný kočiarik - čo teda neposkytujú všetci predajci
11. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu doporučit www.spuntik.cz kvůli super servisu, jinak www.detskydum.cz maji garanci nejnižší ceny, takže když ho někde seženete levněji, než u nich, tak vám ho za tu cenu taky prodají a jsou také celkem spolehlivý. Jinak mám do KIKA slevu 1O%, ale není to na věci v akci.
11. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každopádně v Německu.jsou to výrobci.. :wink:
11. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
výrobce není jistý nikdy, tak jako se u nás nic nevyrábí na Patron, tak se v Německu nic nevyrábí na Teutonii, ale do čr to vozí třeba www.babyrenka.cz.

kuk:
http://www.teutonia.de/cs/skladova-listina.html
11. říj 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já musím odporovat, Teutonka se v Německu vyrábí a ne jako většina kočárků v Polsku, proto se na ně taky tak dlouho čeká, čína nebo poláci by toho vyrobili mraky za pár dní....
14. říj 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
primo v Nemecku, kvuli cene !
29. říj 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. led 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek