Klasické houpací kočárky. Máte s nima zkušenosti?

ladylavender
25. bře 2009

Zdravím všechny, kterým se líbí klasické kočáry. Vím, že některé mají samostatná témata, ale jsou to většinou dost známé typy (Roan Marita, Inglesina Magnum atd.). Mě by dost zajímalo, jestli máte někdo zkušenosi s méně rozřířenými typy. Zejména Silver Cross Sleepover Deluxe na houpacím podvozku, Inglesina Vittoria (na chromovém podvozku), Caren Gondola, Deltim Economic, Premiér, Dida a jiné. Zvláště pak, jak jsou kvalitní, stabilní, odpružené a prostorné. Moc moc děkuju za příspěvky.

katasvorcova
29. kvě 2010

ahojky.chtela jsem se zeptat jestli ma nekdo zkusenost s kocarkem caren gondola na klasickem podvozku...a take jsem slysela ze pry vrze.dekuji za info

bjoucik.15
20. zář 2014

Ahoj holky, jsem nadšenec houpacích klasik. Má někdo zkušenosti s kočárky méně známými? Např. Hebart classic nebo Dema,Adamex classic a royal apod.? Prosím o názory a další značky,které znáte a používáte, Díky 🙂

janapavlik
20. zář 2014

Máme klasický řemínkový houpací kočárek zn. Jedo a jsme s ním velice spokojení 😉

bjoucik.15
20. zář 2014

@janapavlik jo ten jsem si projížděla v obchodě a super 🙂 Plánujeme druhého prcka a nevím jak se klasický řídí jednou rukou,když ve druhé budu držet starší za ruku. Na ní jsem měla s otočnýma kolama,ale byl to dárek-překvápko,tak už jsem si ho nechala ale na druhé chci určitě klasickej 🙂

janapavlik
21. zář 2014

@bjoucik.15 dá se řídit jednou rukou, když např. v druhé držím deštník. Sice u toho zatáčení je lepší mít ty aretační kola, ale houpací je holt houpací. Vždycky mi v něm malá usla 🙂 Já jsem u první měla Inglesinu s aret. koly a nehoupací podvozek a už bych do toho ani omylem nešla. Korba u Inglesiny byla sice dost velká, ale ten podvozek byl blbý, že se s ním nedalo houpat a já musela schválně jezdit po dlažebních kostkách, aby mi dítě usnulo. To byla vždycky práce starší dceru v něm uspat. prodala jsem ho a po této zkušenosti už jen houpací a JEDO je fakt fajn a ještě má i dost prostornou korbu, takže v zimě se mi do ní vešla pohodlně i vkladná taška na mimi + fusak.

bjoucik.15
21. zář 2014

@janapavlik tak to je paráda... já tedy Jedo nebudu mít, už jen že je finančně mimo mé možnosti a sporťák mám 🙂 Sice nejde do úplného lehu,ale chci aby mimčo v hluboké vydrželo co nejdéle.

andelka
21. zář 2014

Já měla klasickou čtyřkolku s nafukovacími koly, podvozek na řemínkách Baby Merc. Bez houpacího bych byla nahraná.

eliskaschwamm
3. lis 2014

A máte ten Baby merc kombinovaný se sportovní korbou?Na netu jsem to nenašla, jen s autosedačkou.

seb
3. lis 2014

já houpací kočárek maximálně doporučuju Peg Perego, lehoučkej, prostornej, možnost zvednutí pod zádíčkama, prostě paráda, u prvního jsem měla nehoupací x-lander a malej mi v něm řval a já třásla koučárem jak divá a nic nepomohlo, u druhýho jsem pořídila houpací a nevyměnila bych za žádnej jinej, naprostá spokojenost, jediná nevýhoda, že kola nejsou aretovací , ale zrovna tato značka je tak lehoučká (jedna z mála z houpacích), že mi to vůbec nevadilo a to vážím 45 kg ;)
btw. kočárek zrovna budu dávat do inzerce - tm.modrý 😉

dalca
11. lis 2014

@aponchie dobrý den, chci se zeptat jak jste s kočárkem inglesina spokojená? Sháním ojetý ale bohužel nikde jsem nenašla za dobrou cenu a hlavně nikdo jej teď nenabízí.