• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klasické houpací kočárky. Máte s nima zkušenosti?

11. listopadu 2014 
ahojky.chtela jsem se zeptat jestli ma nekdo zkusenost s kocarkem caren gondola na klasickem podvozku...a take jsem slysela ze pry vrze.dekuji za info
29. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem nadšenec houpacích klasik. Má někdo zkušenosti s kočárky méně známými? Např. Hebart classic nebo Dema,Adamex classic a royal apod.? Prosím o názory a další značky,které znáte a používáte, Díky :slight_smile:
20. zář 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme klasický řemínkový houpací kočárek zn. Jedo a jsme s ním velice spokojení :wink:
20. zář 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janapavlik jo ten jsem si projížděla v obchodě a super :slight_smile: Plánujeme druhého prcka a nevím jak se klasický řídí jednou rukou,když ve druhé budu držet starší za ruku. Na ní jsem měla s otočnýma kolama,ale byl to dárek-překvápko,tak už jsem si ho nechala ale na druhé chci určitě klasickej :slight_smile:
20. zář 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 dá se řídit jednou rukou, když např. v druhé držím deštník. Sice u toho zatáčení je lepší mít ty aretační kola, ale houpací je holt houpací. Vždycky mi v něm malá usla :slight_smile: Já jsem u první měla Inglesinu s aret. koly a nehoupací podvozek a už bych do toho ani omylem nešla. Korba u Inglesiny byla sice dost velká, ale ten podvozek byl blbý, že se s ním nedalo houpat a já musela schválně jezdit po dlažebních kostkách, aby mi dítě usnulo. To byla vždycky práce starší dceru v něm uspat. prodala jsem ho a po této zkušenosti už jen houpací a JEDO je fakt fajn a ještě má i dost prostornou korbu, takže v zimě se mi do ní vešla pohodlně i vkladná taška na mimi + fusak.
21. zář 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janapavlik tak to je paráda... já tedy Jedo nebudu mít, už jen že je finančně mimo mé možnosti a sporťák mám :slight_smile: Sice nejde do úplného lehu,ale chci aby mimčo v hluboké vydrželo co nejdéle.
21. zář 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla klasickou čtyřkolku s nafukovacími koly, podvozek na řemínkách Baby Merc. Bez houpacího bych byla nahraná.
21. zář 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A máte ten Baby merc kombinovaný se sportovní korbou?Na netu jsem to nenašla, jen s autosedačkou.
3. lis 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já houpací kočárek maximálně doporučuju Peg Perego, lehoučkej, prostornej, možnost zvednutí pod zádíčkama, prostě paráda, u prvního jsem měla nehoupací x-lander a malej mi v něm řval a já třásla koučárem jak divá a nic nepomohlo, u druhýho jsem pořídila houpací a nevyměnila bych za žádnej jinej, naprostá spokojenost, jediná nevýhoda, že kola nejsou aretovací , ale zrovna tato značka je tak lehoučká (jedna z mála z houpacích), že mi to vůbec nevadilo a to vážím 45 kg ;)
btw. kočárek zrovna budu dávat do inzerce - tm.modrý :wink:
3. lis 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aponchie dobrý den, chci se zeptat jak jste s kočárkem inglesina spokojená? Sháním ojetý ale bohužel nikde jsem nenašla za dobrou cenu a hlavně nikdo jej teď nenabízí.
11. lis 2014 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek