Klasický "retro" kočárek - prosím o radu

dolly82
31. bře 2016

Zdravím a prosím o radu 🙂 Neviděli jste někde tento kočárek, na barvě až tak nezáleží (internetový obchod, kamenná prodejna, Polsko) ??? Děkuji za každou odpověď 🙂

gabulienkamalinka
31. bře 2016

Ahoj, taky jsem takový chtěla. Byli jsme na kočárek v Polskem Těšíně a mají tam i tyhle retro "spodky". Ale nakonec jsem si vybrala jiný, protože se hodně špatně ovládají a jsou dost těžké.

Obchod byl kamenný, na ul. 3. Maja přes most hned za řekou.

Maji tam TAKO značku (polská), takovýto typ, různých barev. (ale není to přesně ten cos posílala)

luj89
1. kvě 2016

Konstrukcí mi připomíná kočárek Bexa Retro line ;)

herminka
1. kvě 2016
janabrozova
1. kvě 2016

@gabulienkamalinka Ahoj holky, tak ja mám teda přesně ten kočárek co je na fotce, i v té barvě a nemůžu si ho vynachválit. Krásně houpe a tím že jsem drobná, tak jsem chtěla nějaký který by se mi dobře ovládal. Měla jsem i jiné favority, ale pokaždé jsem z obchodu odcházela zklamaná a nakonec jsme kočárek kupovali až necelý týden před porodem. Byla jsem z toho nešťastná, myslela jsem že nenajdu žádný který uvezu 🙂 jediné mínus bych viděla v tom, že přední kolečka nejsou otáčivá, ale to mi vůbec nevadí. Když něco tak se lehce kočárek nadzvedne a co do váhy, tak oproti jiným kočárkům bych tam žádný velký rozdíl neviděla...Já jsem maximálně spokojená, ale to si asi musí každý sám vyzkoušet ty kočárky

xtina_13
2. kvě 2016

Adamex se podobá té první fotografii. Mají většinou jen černobílé varianty.

andreaandrejka
2. kvě 2016

kočárkydeniska.cz

nininka23
2. kvě 2016

Silver cross kočárky mají tenhle podvozek. Máme a jsem spokojená, jen teda je spíš do terénu - bydlíme na vesnici - jet s ním do obchoďáku je trochu nepraktické, právě kvůli předním kolům, které se neotáčí...

delee
15. kvě 2018

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je kočárek z fotky nahoře k sehnání někde v čr? Bojím se objednat z Polska, tedy platit předem, aby mi vůbec něco přišlo. Nebo kde jste případně kočárek sehnali a pokud z polského eshopu bylo vše v pořádku? Děkuji moc za info.

rosalline
15. kvě 2018

Ten je...díky za typ. Taky inklinuji k retro kočárkům...

delee
16. kvě 2018

Rosalline a kde ho chceš kupovat? Já právě nevím.

loupgarou
16. kvě 2018

https://www.bejbycentrum.cz/detske-kocarky/dets...
My půjdeme asi do tohodle. Ještě jsem zahlédla i jiné s proutěným košem, ale to nemůžu najít odkaz 😖

rosalline
16. kvě 2018

@delee to jsem ještě nezkoumala.....myslíš, že to nepůjde přes ty polské stránky? Já čekám na 2.screening, pak začnu podrobně hledat...ale tenhle se mi líbí asi nejvíc....

rosalline
16. kvě 2018

@loupgarou ty bláho….a teď jsem se zamilovala do toho proutěného....ten je překrásný

raduushka
16. kvě 2018

Me se líbil z polska Prampol- soft line, taky se dela na tomhle podvozku...

veronicka89
16. kvě 2018

Nedokazu si predstavit ,, zivot ,, s timhle kocarkem ... Mozna tak 1 tyden jezdit !
Vzdyt to ma tolik nevyhod ze to snad ani nikdo nemuze chtit.

Jedine co je pokud by se s kocarkem vyjelo z garaze a jezdilo se dlouhe hodiny po venku a pak zase domu ....

Ale do auta hruza ...vzdyt se tonevejde ani do kufru a pokud ano tak jenom kocar, o nejakem zvedani kdyz bude treba 2-3 schody nepripada pro samotneho cloveka v uvahu ...do mhd uz vubec ne ... Jezdit nekde po obchode taky ne a sportak? S touhle konstrukci by byla skoro sebevrazda 😄

veronicka89
16. kvě 2018

Ale designove miluju angelcab ...ale to uz je jina cenova kategorie 😉 ale verim ze by se dal hezky pak prodat ...a hl. Zadne toxicke potahy a hodne rucni prace 😉

lllllollipop
28. zář 2020

@dolly82 prosím kde seženu přesně takovýhle?

lllllollipop
28. zář 2020

@janabrozova prosím,kde se vám ho povedlo sehnat, také chci přesně ten samý, co je na té fotce, zamilovala sem se

rkozakova
28. zář 2020

Měla jsem tenhle typ konstrukce a nedám na něj dopustit!!!! Všude se krásně vyjelo,hezky houpe a obě děti v něm krásně spinkaly. Složení do auta bylo taky v pohodě,vešel se mi tam cely.,a to mám malé auto. Vejde se tam spousta věcí,je velký,rukojeť si člověk nastaví podle sebe. Top!!! A byla jsem pak ráda,že jsem měla kozenkovy,protože když jel okolo kamion a hodil nás,stačilo jen utřít....

priefi
28. zář 2020

@dolly82 zkus roan. V pl mají přímo prodejny u hranic, záleží od kud jsi, ale i u nás v eshopech lze objednat

http://roan.pl/

lovemusicsun
28. zář 2020

My máme Tako Balilla, je to stejná konstrukce a je naprosto super! Krásně houpe, je vysoký, odpružený, velká kola projedou všechno, i se s ním dobře chodí po schodech, jak je pevný. Miminko je tam jak v pelíšku. A má velkou korbu.
Sporťák už ale není do města, máme ho na chalupě a jezdíme s ním po zahradě a po lese.
A tahle kombinace je moc krásná, doufám, že ji seženeš 😊