Kočár ABC Design. Máte zkušenost?

tigr21
7. led 2008

Ahoj holky , je tady spousta diskuzí o kočárkách ,ale zdá se mi že všude probírají jenom Cortiny atd.Nemáte některá zkušenost s abc design, jakýmkoliv. Mě se konkrétně líbí 3TEC,ale nikde nejsou recenze. Díky moc mi pomůžete.

micanek
21. led 2008

licina: Možná jsem si více druhů nevšimla, protože tam fakt nikdo nebyl aby nám je ukázal. A rušit je u pokladny povídající si všelijaké zážitky a pak se vracet zase přes celou prodejnu se mi fakt nechtělo. Takže je možný, že jich tam fakt bylo víc.
Paní v tom balli nám totiž všechny ukázala, co se dá s něma dělat ... tak měl člověk takovej větší přehled.

lucenek
21. led 2008

jo maj tam děštníky..na tec řadu kukni na odkaz liciny

micanek
21. led 2008

Nemůžu nikde sehnat novej katalog abc designu na rok 2008. Všude mají zatím jeden na ukázku. Nevíte, kde v Brně už je maj na rozdávání?

lucenek
21. led 2008

zkus napsat na ofiko stránky ABC já si tak nechala poslat i katalog bébecar 😉

micanek
21. led 2008

lucenek: Jenže já jsem našla jen abc pod .com ty znáš i český?

lucenek
21. led 2008

někde jsem to měla vydzž pobrouzdám 😉

micanek
21. led 2008

dík

lucenek
21. led 2008

micanek nemůžu to najít..... 😖

micanek
21. led 2008

To neva, až ho najdeš, tak ho sem prosím dej. Ale moc dík.

licina
22. led 2008

Ahoj holky,

katalogy v ČR jsou zatím pomálu, takžu opravdu jen na ukázku.
V březnu je v Brně veletrh s kočárama, tak tam snad katalogy už budou i na rozdávání.
Ale na stránkách www.babystar.cz je k dispozici celý katalog ABC Designu.

micanek
22. led 2008

licina: nevíš, zda se dá i na veletrhu nakupovat. Nebo jen podnikatelé a afirmy? 😨

lucenek
22. led 2008

noooo? že bych sjela do brna?

marfuska01
22. led 2008

Micánku já jsem slyšela, že se to tam dá zamluvit a po veletrhu si to můžeš odkoupit..! ALe na to jsem čekat nechtěla..

micanek
22. led 2008

Já jsem právě o tom přemejšlela, jenže pak znovu pro to jezdit ... kor může se mi tam toho líbyt více. 😒

licina
22. led 2008

Ahoj holky,

s veletrhem je to tak, že první dny se neprodává, protože je to kontaraktační, ale podívat a zamluvit si můžete.
ale vyzvednout si to budete muset na konci veletrhu. Veletrh je od 26.3. - to je středa a trvá to do neděle.
Ale většinou tam je vše po kuse a prodává se jen to, co tam je.....
Ale každopádně tam uvidíte kompletní nové kolekce snad všech výrobců....

micanek
22. led 2008

Asi tam pojedu, aspoň to omrknout ... už jsme se z manželem o tom bavily asi před měsícem. Je pravda, že je to ještě dlouhá doba, takže nechám tomu čas.

licina: díky

tigr21
autor
31. led 2008

pro ostraváky-u nás zatím pořád nový typ není ☹

licina
6. únor 2008

tigr21:
koukni na net
www.babystar.cz

dzidzuska
9. únor 2008

ahoj kocky som rada ze som nasla tutop diskusiu lebo velmi vazne uvazujem nad 4tec jeden kocik mam al idem ho predat,nebola sommoc spokojna za tu cenu som cakala vyssiu kvalitu.ten 4 tec zmesti sa vam v pohode do vytahu?lebo ten nas-to bola riadna shou! 😀

kaczka
10. únor 2008

Ahojky holky,taky nad tímto kočárkem uvažujeme!Chtěla jsem se zeptat jestli nevíte,jaké slevy budou na tom veletrhu?Jestli se vyplatí čekat nebo kočík klidně koupit dřív!!A taky jestli nevíte jaké bude vstupné!!

licina
10. únor 2008

Čekat se nevyplatí.
Na veletrhu bude vystaven kus od barvy a typu, takže odtud si nic neodvezeš..... 🙂 🙂
A vzhledem k tomu, že v celé ČR se prodává za doporučené ceny 9.990,- si myslím, že asi nenajdeš nic moc levnějšího............. 🙂 🙂

veru77
19. únor 2008

ahojky 🙂 taky vážně uvažujeme o 4tec 🙂 design je skvělý ... má někdo zkušenost s tou pružinou? dá se kočárek houpat?

licina
19. únor 2008

Houpat se nedá žádný TEC. Pružina je pouze designová záležitost.

michaela1984
4. bře 2008

Ahoj holky taky měš zaujal ABC, fakt pěkný, jen moc toužím po tříkolce a přečetla jsem si tady že 3 tec je dobrý jen tak do města a co říkáte na rodeo, to má taková trochu treková kola ne???

michaela1984
4. bře 2008

Jo a ještě bych měla jeden dotaz, nemáte některá zkušenosti z bébé confort high trek? Chtěla bych totiž aby kočárek šel otočit proti směru jízdy a to u moc tříkolek nejde..

licina
5. bře 2008

michaela1984:
jestli jsi spíš typ do přírody, tak je určitě lepší Rodeo, nebo 4Tec.
V obojím případě můžeš sportovní korbu nasadit jak po směru, tak proti směru jízdy.

michaela1984
6. bře 2008

TAk já se už rozhodla bude to Bébé confort high trek. Vyhovuje mi ve všem tak proč dělat kompromis. Pak dám vědět jaký je...

micanek
16. bře 2008

Ahojky holky.
Tak jsem se rozhodla pro 4tec černá barva, oranžová konstrukce. Budu ho asi kupovat v Brnisku v Babystaru. Chtěla jsem ho kupovat v Husovicích v Balli, ale tam mi řekly, že pokud ta přesná barva a typ tam není, tak na objednávju stojí 11900,- a autosedačka 3100,-. V Babystaru necelejch 10000,- a autosedačka 2500,- a to je podle mě velkej rozdíl.
Taky mě tam řekly, že se blbě teď shání na něho tašky. Neznáte nějáké www. kde ji koupím?

licina
16. bře 2008

Micanek:
Tašky jsou objdnenaé u výrobce, takže určitě budou....
A když si to objednáš současně s kočárkem, tak se ve většině případů taška povede dodat zaráz a nebo jen s malým spožděním....

micanek
16. bře 2008

licina: teď jsem u vás byla v týdnu a to mi tam odpověděla nějaká paní prodávačka. Dlouhovlasá blondýnka. Že je snima problém a že je nemůžete sehnat už hrozně dlouho .... tak teda nevím.