• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočár Cam Cortina X3. Máte zkušenost?

2. prosince 2015 
atreides: Můžu se zeptat ,za kolik jste jí kupovali?
28. led 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
morusa: 11,5
28. led 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
atreides: Díky.
28. led 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
morusa: :wink:
28. led 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky koukám že můj odkaz se osvědčil :slight_smile: , já myslím že nemůžou být nijak moc ojeté protože některé jsou používané třeba jen 6 měsíců takže třeba sporťáky jsou dle mýho nejetý vůbec :slight_smile:

Holky já už se tak těším až s ní vyjedu naostro nejen po baráku :grinning:

Jinak my taky čekali že když je nová kolekce že se stará zlevní ALE bohužel, a pak hrozilo že nebudou všechny barvičky a tak jsem si ji zaplatili a dali za ní těch 16 :unamused: a máme tu naši vytouženou oranžovo černou.
28. led 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě na netu bacha na podvodníky vydávají to za Cortiny a je to smontovaný z různých zdrojů a pak na to není záruka. Taky jsem si ji tak chtěla koupit a byla k tomu zdarma jídelní židlička a pak jsem se dočetla že to nebyla origoš. :wink:

http://www.prckove.cz/pozor-na-falesne-cortiny-x3-tris!-z5/
28. led 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky
28. led 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aajina. ten odkaz nefunguje :unamused:
28. led 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ,už to mám..
28. led 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm pořád to nejde, no kdyby jste na to chtěly kouknout tak se musí zadat celá ta adresa, když se na to jen klikne tak to nejde, takže okopčit :angry:
28. led 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
atreides: koukam, že jsi s cortinkou opravdu spokojena a nadsena, to mne velmi tesi..trochu se mi po ni styska, jsem holt cita :sweat_smile:
28. led 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasticka: jsem fakt nadšená, pravidelně objednu večera byt :grinning: a je jako nová :slight_smile:
taky by mi po ní bylo smutno :sweat_smile: , ale četla jsem, že máte teď supr káru :wink:
28. led 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aajino, tak já jsem zatím na nabídku falešné Cortiny zatím nenarazila, i když možná nakonec barevně vypadá líp :sweat_smile: .
Pavli, na MMB nabízejí Cortinu kolekce 2008 za 14.990,- + poštovné, to jsem myslela tou akcí.
28. led 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
atredes: jj, ted mame maxi-cosi mura 4, je to tedy super sportak, muj muz rika, ze je to zavodni kocar, ze to masedacku jak formule :grinning: no ja si pred tydnem koupila ergo a tak nejak jsem s nim na cely kocar pozapomnela, je pro mne lepsi malou nosit, nez tahat se s kocarem.... :sweat_smile: simla sis, jak jsem vylepsila tu tasku nakocarek?ani by jsi nepoznala, ze si s ni poradila nase bigli slena :wink:
28. led 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nastička: ty jo vůůůůbec jsem si nevšimla, ale vím, že jsi to tu jednou psala, to jsi teda šikulka
jj Mura vypadá pěkně :slight_smile:
28. led 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jsem rada, ze to neni poznat..no ono tam bylo takove hloupe zapinani na te tasce a nas pes zrejme naznal, ze to neni k nicemu a proste to ukousl :grinning:
28. led 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ať hledám, jak hledám, nemůžu nic najít :sweat_smile:
28. led 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nic tam neni :sweat_smile: jen zapinani neni original, je vymenene..ale urco mi to potvrdi ostatni majitelky cortiny, ze to originalni zapnani je na kocku..mozna i na dve :angry:
28. led 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, smekám, mám oděvní školu a nepoznala bych to :grinning:
28. led 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je pro mne nejvetsi pochvala :dizzy_face:
28. led 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ne fakt bych to vůbec nepoznala
28. led 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jinak, ještě jsem chtěla přihodit takovou perličku pro zasmátí..bydlíme na malé vsi, přistěhovali jsme se před půl rokem a tak jsme tu vcelku dost sledovanou atrakcí..opomenu komentáře na adresu našich psů a toho, že nechodím nakupovat do místní jednoty, co mne ale dostalo bylo sdělení naší sousedky (super baba, asi jediná, co tu znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: )..."no říká se o vás, že jste nějací divní, prej máte úchylnej kočár, co že to jako má být, když to nemá 4 kola, a co to je za barvu" :grinning: tak bacha, abyste s cortinou nebyli divní :sweat_smile:
28. led 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nastička: :grinning: :grinning: to jsou ty vesnice, teď bydlíme ve městě, ale jak zajedu k našim, tak s tím počítám, že to bude něco podobnýho, páč tu každý má takový ten klasika "traktor kočár" :grinning:
28. led 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasticka no vesnice :grinning: Tak my bydlíme v Brně, tak snad.... :grinning:
28. led 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já teda bydlím ve městě a každou chvíli slyším: hele na ten kočár nebo hele, to je ta Cortina :confounded: a u našich na malém městě, to nemám slov :grinning:
a pak mám veselo historku: jdu si takhle s kočárem po městě. Za mnou 2 chlápci a slyším: jo, ta je dobrá, fakt super, no asi si dám říct...a podobný řeči. Jsem nejdřív myslela, že se baví o mě a oni obdivovali kočár :grinning: :grinning:
28. led 2008 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy: :grinning: a seš si jistá? :grinning: třeba fakt obdivovali tebe :wink:
28. led 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel fakt kočár, se mě pak ptali na pár věcí ke Cortině :grinning: no ale pobavili mě, jelikož jsem si fakt nejdřív nebyla jistá :grinning:
28. led 2008 ve 14:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to docela čumím, že chlapi obdivovali kočár :grinning:
28. led 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek