Kočár Cam Cortina X3. Máte zkušenost?

nasticka
6. dub 2007

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem CAM Cortina X3 evolution? je to můj favorit, ale když koukám po bazarech, tak ho nikde nevidím - to se vůbec neprodává? nebo je tak dobrý, že si ho maminky nechávají? 🙂 kdybste někdo měl nějaké reference (dobré nebo zlé) ráda si je přečtu.. Chceme koupit celý komplet (sport+korba+sedačka) vypadá moc pěkně a i se s ním výborně manipuluje, korbička mi připadá i docela rozměrná (budeme rodit v červnu, tak bychom už na zimu možná mohli i na sporťák..) a vše se dá nasadit po i proti směru jízdy..fakt moooc pěkný a šikovný kočár, jen mi chybí nějaké ohlasy z reality..přece jen výrobce toho naslibuje a nakecá a za půl hodiny v krámě taky nepoznáte, zda se nezorvrzá po měsíci provozu...

morusa
28. led 2008

atreides: Můžu se zeptat ,za kolik jste jí kupovali?

atreides
28. led 2008

morusa: 11,5

morusa
28. led 2008

atreides: Díky.

atreides
28. led 2008

morusa: 😉

aajina
28. led 2008

Ahojky koukám že můj odkaz se osvědčil 🙂 , já myslím že nemůžou být nijak moc ojeté protože některé jsou používané třeba jen 6 měsíců takže třeba sporťáky jsou dle mýho nejetý vůbec 🙂

Holky já už se tak těším až s ní vyjedu naostro nejen po baráku 😀

Jinak my taky čekali že když je nová kolekce že se stará zlevní ALE bohužel, a pak hrozilo že nebudou všechny barvičky a tak jsem si ji zaplatili a dali za ní těch 16 😒 a máme tu naši vytouženou oranžovo černou.

aajina
28. led 2008

Jo a ještě na netu bacha na podvodníky vydávají to za Cortiny a je to smontovaný z různých zdrojů a pak na to není záruka. Taky jsem si ji tak chtěla koupit a byla k tomu zdarma jídelní židlička a pak jsem se dočetla že to nebyla origoš. 😉

http://www.prckove.cz/pozor-na-falesne-cortiny-...

pavlina05
28. led 2008

díky

morusa
28. led 2008

aajina. ten odkaz nefunguje 😒

morusa
28. led 2008

Dobrý ,už to mám..

aajina
28. led 2008

hmmm pořád to nejde, no kdyby jste na to chtěly kouknout tak se musí zadat celá ta adresa, když se na to jen klikne tak to nejde, takže okopčit 😠

nasticka
autor
28. led 2008

atreides: koukam, že jsi s cortinkou opravdu spokojena a nadsena, to mne velmi tesi..trochu se mi po ni styska, jsem holt cita 😅

atreides
28. led 2008

nasticka: jsem fakt nadšená, pravidelně objednu večera byt 😀 a je jako nová 🙂
taky by mi po ní bylo smutno 😅 , ale četla jsem, že máte teď supr káru 😉

minda
28. led 2008

Aajino, tak já jsem zatím na nabídku falešné Cortiny zatím nenarazila, i když možná nakonec barevně vypadá líp 😅 .
Pavli, na MMB nabízejí Cortinu kolekce 2008 za 14.990,- + poštovné, to jsem myslela tou akcí.

nasticka
autor
28. led 2008

atredes: jj, ted mame maxi-cosi mura 4, je to tedy super sportak, muj muz rika, ze je to zavodni kocar, ze to masedacku jak formule 😀 no ja si pred tydnem koupila ergo a tak nejak jsem s nim na cely kocar pozapomnela, je pro mne lepsi malou nosit, nez tahat se s kocarem.... 😅 simla sis, jak jsem vylepsila tu tasku nakocarek?ani by jsi nepoznala, ze si s ni poradila nase bigli slena 😉

atreides
28. led 2008

nastička: ty jo vůůůůbec jsem si nevšimla, ale vím, že jsi to tu jednou psala, to jsi teda šikulka
jj Mura vypadá pěkně 🙂

nasticka
autor
28. led 2008

tak to jsem rada, ze to neni poznat..no ono tam bylo takove hloupe zapinani na te tasce a nas pes zrejme naznal, ze to neni k nicemu a proste to ukousl 😀

atreides
28. led 2008

ať hledám, jak hledám, nemůžu nic najít 😅

nasticka
autor
28. led 2008

nic tam neni 😅 jen zapinani neni original, je vymenene..ale urco mi to potvrdi ostatni majitelky cortiny, ze to originalni zapnani je na kocku..mozna i na dve 😠

atreides
28. led 2008

ty jo, smekám, mám oděvní školu a nepoznala bych to 😀

nasticka
autor
28. led 2008

tak to je pro mne nejvetsi pochvala 😵

atreides
28. led 2008

😀 ne fakt bych to vůbec nepoznala

nasticka
autor
28. led 2008

no jinak, ještě jsem chtěla přihodit takovou perličku pro zasmátí..bydlíme na malé vsi, přistěhovali jsme se před půl rokem a tak jsme tu vcelku dost sledovanou atrakcí..opomenu komentáře na adresu našich psů a toho, že nechodím nakupovat do místní jednoty, co mne ale dostalo bylo sdělení naší sousedky (super baba, asi jediná, co tu znám 😝 )..."no říká se o vás, že jste nějací divní, prej máte úchylnej kočár, co že to jako má být, když to nemá 4 kola, a co to je za barvu" 😀 tak bacha, abyste s cortinou nebyli divní 😅

atreides
28. led 2008

nastička: 😀 😀 to jsou ty vesnice, teď bydlíme ve městě, ale jak zajedu k našim, tak s tím počítám, že to bude něco podobnýho, páč tu každý má takový ten klasika "traktor kočár" 😀

pavlina05
28. led 2008

nasticka no vesnice 😀 Tak my bydlíme v Brně, tak snad.... 😀

lendy1
28. led 2008

no já teda bydlím ve městě a každou chvíli slyším: hele na ten kočár nebo hele, to je ta Cortina 😖 a u našich na malém městě, to nemám slov 😀
a pak mám veselo historku: jdu si takhle s kočárem po městě. Za mnou 2 chlápci a slyším: jo, ta je dobrá, fakt super, no asi si dám říct...a podobný řeči. Jsem nejdřív myslela, že se baví o mě a oni obdivovali kočár 😀 😀

atreides
28. led 2008

lendy: 😀 a seš si jistá? 😀 třeba fakt obdivovali tebe 😉

lendy1
28. led 2008

bohužel fakt kočár, se mě pak ptali na pár věcí ke Cortině 😀 no ale pobavili mě, jelikož jsem si fakt nejdřív nebyla jistá 😀

atreides
28. led 2008

to docela čumím, že chlapi obdivovali kočár 😀