Kočár Mutsy Transporter. Jak je veliký?

belda
2. dub 2009

ahoj,chtěla bych se zeptat,jestli máte některá zkušenost s tímhle kočárkem? 🙂 jak je veliký?těžký?a asi nemá polohovací opěrku na nožky,že? 😒 díky! 😎

jiricek_baru
28. kvě 2012

@petrajavor tak to byl sakra dobrej kup 😀 😉

petrajavor
29. kvě 2012

@jiricek_baru tak koupit hl.korbičku jako novou není problém,jelikož prcek v ní je vždy tak 6měsíců 🙂 a s tou sedačkou je to podobně...

pavlinka83
5. srp 2012

Ahoj holky tak jsem Transportera okukovala naživo a moc se mi líbí, akorát mě teda vadilo, že ten sporťák nejde do úplného lehu jako jsem viděla u ostatních, ale že ty zádíčka jsou pořád vyvýšená. Jde mi spíš o to jak se v tom dítěti spí a jestli to nevadí na páteř?

pavlinka83
5. srp 2012

Jo a ještě jeden dotaz dá se potah ze sporťáku sundat a vyprat? A ten sporťák nemá nacvakávací systém jako Rider, musí se to tam nějak uchytit na každé straně zvlášť?

kajovaevicka
5. srp 2012

@pavlinka83 sporťák u transportéra je nacvakaný přímo na konstrukci, takže když se skládá, skládá se i se sedačkou... jinak je celý pratelný- sundáš ho z té konstrukce a nacpeš do pračky🙂

pavlinka83
5. srp 2012

@kajovaevicka Dík a ten potah se pere i s tím mekkým polstrováním uvnitř? Nějak jsem se na to v obchodě zapomněla podívat.

kajovaevicka
5. srp 2012

@pavlinka83 Mám takový pocit, že jo...

donnald
6. srp 2012

Holky mám tento kočárek a nemůžu si ho vynachválit!!!! Dcera v něm jezdila do 6měsíců i přesto, že byla větší dítě 🙂. Teď v 9měsících už měří 80cm 🙂. Sporťák taky super. Nikdy jsem ho neprala cely - nebyl důvod - vždy jen hardou a saponátem (LOvelou) přeperu místa, kde je špinavý. A to je - u nožiček, díky tomu jak se dává do auta a boudička, jak na ní člověk chca nechce šahá, tak ji prostě upatlá 🙂. Jo a pak iošík, ale ten jde hezky celý sundat. Máme barvu Mist gery a na sluníčku je nádherný. Leskne se na pěknou dálku 🙂

donnald
6. srp 2012

@pavlinka83 Jo a leh vůbec nevadí. Je to minimální zvýšení. Naopak jako velkou výdohu vidím u sporťáka pozici sedu, protože je skoro do úplného sedu 🙂.

pavlinka83
6. srp 2012

@donnald Dík, právě váhám, že u mého druhého favorita to jde víc do lehu i do sedu. A prosím tě můžeš mi změřit sporťák v lehu a sedací část na šířku. Já jsem to sice v obchodě měřila, ale nenapsala jsem si to a dívali jsme se navíc kočárů tak jsem to zapomněla.

kubinkov
6. srp 2012

@donnald Nejvíc se mi špinilo madlo před malým,tak jsem ho jednoduše odpárala a všila barevně ladící zip a teď je to otázka minuty to sundat a vyprat. Madlo je pěkně vypodšívkované, takže to nebyl žádný problém ani pro mě jako analfabetku na šití. 😉 Jinak do běžné pračky se sedačka dost špatně vejde, ale ve větší pračce není vyprání problém. Míra sedu a lehu je, myslím, naprosto pohodlná pro všechny děti. To řeší jen maminky, které potřebují něco řešit, dětem je to asi úplně jedno. Usnou, když se jim chce spát. 😕

donnald
6. srp 2012

@pavlinka83 šířka sedu je cca 35cm a tu délku nevím jak myslíš. Jako celý sporťák na délku? Jinak moje zkušenost s úplným lehem je ta, že kamarádka má x-landra, kde to jde a malá ji v tom vždy řvala, jakmile ji položila, zatímco mě hezky malá usínala, protože pokud ještě měla oči otevřené 🙂 tak něco viděla a pak usnula. Z toho lehu nic ta naše kamarádka neviděla, a mamka vždy myslela, že už spí, tak ji položila a ono ouha....

pavlinka83
6. srp 2012

@donnald Myslela jsem v lehu tu celou látkovou část.

donnald
7. srp 2012

naměřila jsem 89cm 🙂

petrajavor
28. říj 2012

@donnald tak my máme 4,5m a už se tam nevlezem ☹ ale jinak je kočárek super...teď už jezdíme ve sporťáku 🙂

Jinak holky otázka,máte na sporťáku nánožník? já když jej kupovala,tak u toho nebyl,teď jej chci koupit,ale nikde sem nenašla rozměry nánožníku...poradíte mi některá??? díky

donnald
28. říj 2012

Tak my tam vydrzeli asi do 5,5m😉.Nanoznik taky nemam,ale poridili jsme do sportaku fusak loger,ktery ma i jakysi vodni sloupec😉.A kdyz bude prset moc,pretahnu plastenou.

kubinkov
4. lis 2012

Já mám nánožník Emitex na trojkolku, protože jsem chtěla co největší, a pasuje skvělě. Syn pod ním jezdil i ve čtyřech letech. Mám černý kočárek a černý Emitex k němu pěkně ladí.
http://www.emitex.cz/cz/menu/35/produkty/vyrobk...

lucy777
24. únor 2013

@petrajavor ahoj, hladam nafukovacie kolesa na mutsy transporter 2011. nasla som ken zadné. ty si niekde nasla aj predne? ak ano, mozes mi pls poslat link? alebo sa to tykalo ineho kocika? dakujem

petrajavor
25. únor 2013

@donnald
@kubinkov od emitexu mame fusak...nakonec sem koupila cerny nanoznik universal ten s opickou (nedokazi si vzpomenout jak se znacka jmenuje) ale je super. Ma dve vrstvy takze neprofoukne a zvlada i dest.
@lucy777 ja nevim. Juknu se jak budu na pc a napisu.

petrajavor
6. bře 2013

@lucy777 tak sem se dívala a našla jsem jen zadní...přední se prodávají na rider....leda napsat výrobci nebo někomu kdo tu má výhradní zastoupení....chtěla jsem je na léto ☹

holesov
5. dub 2013

Líbí se nám MUTSY EVO,máte někdo zkušenost? Chtěly bychom ho vydět ina živo ale nikde ho oklo Zlínska nemají,teda nenašly jsme:-/

petrajavor
8. dub 2013

@holesov ten Evo se dá otáčet pro i proti směru jízdy? přemýšlím,že bych prodala transporter a koupila evo 😅

holesov
9. dub 2013

@petrajavor no právě nevypadá špatně moc se nám líbí ale ráda bych ho první vyděla než ho objednala ale nikde ho tu nemají

petrajavor
9. dub 2013

@holesov aniv tom Zl ho nemaji...sem se divala ze ten sportak vyjde tak na 8tis. Jinak nejbliz ho teda asi budou mit v Brne je tam nejaka velka prodejna a maji tam snad vsechny kocarky...

holesov
9. dub 2013

Nemají já tam psala.a v Brně nevím kde nemáš odkaz?

petrajavor
9. dub 2013

@holesov to je v háji....já nevím jak se to tam jmenuje ale na netu to bude....zeptej se v kz a někdo z holek ti poradí je to tam známé...já mám dnes totálně vygumováno....
@donnald @lucy777 @kubinkov @jiricek_baru @pavlinka83 holky nevíte kolik bych si mohla říct za sporťák,když sem s ním jezdila jen půl roku je v záruce bez poškození ????

kalipso
9. dub 2013

@holesov Mutsy Evo mají v Brně v Babyparku a v Sambaby 🙂

petrajavor
9. dub 2013

http://www.mumsnet.com/reviews/pushchairs/trave... je to sice v aj (mě to automicky přeložil chrom i když nic moc) ale snad ti to pomůže...v čr si na nějaké recenze asi ještě počkáme @mischako

donnald
9. dub 2013

@petrajavor nevim kolik ted stoji novy,ale zkus treba o 2.500 mene nez novy a uvidis.Slevnit muzes vzdy🙂.

petrajavor
9. dub 2013

@donnald nový stál 6700,- teď mi manžel volala že sem se zbláznila tak uvidím zda ho to přejde....prej je syn velký a jak začne chodit stejně do kočárku nebude chtít,tak zase pochybuju ☹