• Přihlas se
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Camarelo Granada - nějaké recenze a zkušenosti?

14. února 2017
Ahoj holky, koukám po kočárku Camarelo Granada, ale nemůžu moc najít recenze. Víte něco o kočárku?
22. led 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hermina7 ahoj, taky mám tento kočárek vybraný, zatím teda nekoupený, ještě bojujeme s babičkou, která chce kočárek financovat, ale má jiný vkus. Byla jsem se na něj kouknout v obchodě a na rychlý první pohled jsem nenašla žádné negativa, co by mi ho rozmluvily. Jinak pokud chceš nějaké recenze koukni na diskusi: http://www.emimino.cz/diskuse/camarelo-sevilla-2013-150576/
Je tam sice psáno Sevilla, ale jde o ten stejný kočárek.
22. led 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
11. únor 2014 v 19:05 • terezzulinkaa
Ahoj,recenzí na internetu moc není,protože je to nový kočárek,ročník 2014,Sevilla je starší 2013 ročník.Granada má jiné barvy a lepší látky.Toto mě řekl prodejce,když jsem kočárek kupovala, měla jsem stejný dotaz.Kupovala jsem kočárek v prodejně,kde mě všechno úžasně vysvětlily.Jinak já jsem s kočárkem zatím moc spokojená.Je lehký (podvozek i s korbou má cca 10kg),krásně se houpe a hlavně je velká a prostorná korba ( fusak s nakulmovanuo peřinkou se nám tam krásně vleze).Je menší a hůř dostupný košík,není určen na žádné větší nákupy (já jezdím na nákupy autem,takže mě to nevadí),mě naopak vyhovuje,že jde celý uzavřít a nedostane se do něj listí.Co mě jěště trochu vadí je,že slída se nedá rozepnout zipy,ale že se musí celá sundat(u starších verzí camarela ty zipy jsou).Je to škoda,byla by lepší manipulace při vytahování miminka .
27. únor 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milacekhanach Ahoj:slight_smile: Taky o něm přemýšlím a ještě jsem se na něj nebyla kouknout v obchodě, ale švagrová ho chtěla loni kupovat a to byl model 2013 a moc nebyla spokojená s houpáním, že vlastně moc nehoupal..takže už se polepšili?:slight_smile:
14. bře 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem s houpáním kočárku hodně spokojená a všichni kdo s ním jeli,tak jsou taky spokojeni.Za mě fakt supr :slight_smile:
14. bře 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milacekhanach A jak se s ním jezdí po horším povrchu jako jsou dlažební kostky nebo tráva či polňačka?
15. bře 2014 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyto cesty mu taky nedělají problém,ale je lepší mít z aretovaná kolečka.Jinak moje mamka sním jela po polní cestě i bez aretace a nestěžovala si,ba naopak říkala,že se sním moc pěkně jezdí. :slight_smile:
15. bře 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milacekhanach A co to je ta aretace, prosím?:slight_smile: V tomhle se nějak neorientuji :slight_smile:
16. bře 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přední kolečka (ty co jsou blíž u sebe) jsou volně pohyblivá-výborné když se jede do zatáček,není třeba kočárek nadzvedávat a otáčet :slight_smile: .No a ta aretace je,že kolečka jdou dát napevno a nejsou pohyblivá. Měla by být napevno i když je sníh,ale při letošní zimě jsme nemohli vyzkoušet :slight_smile: ,proto s tím nemám zkušenost.
16. bře 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milacekhanach Děkuji za info:slight_smile:) Zítra ho jdu okouknout, tak doufám, že mě nezklame:slight_smile:
16. bře 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milacekhanach Tak jsem ho dneska byla okouknout a houpání mě trochu zklamalo.. švagrová má roan a ten houpe jedna báseň, ale jak mi paní vysvětlila.. buď jsou houpací, nebo s aretací, ale dohromady to nejde.. ale ty s aretací se mi líp ovládají zase..no kdo mohl tušit, že koupě kočárku bude takové dilema :D
17. bře 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to mi jsme objeli taky spoustu obchodů a bylo to pěkné drama vybrat kočárek.My jsme srovnávali kočárky s aretačnímy kolečkami a tento fakt houpe pěkně.Samozřejmě ke klasickému čtyřkoláčku se to nedá srovnat,ale nám to houpání na ukolébání stačí.A to ovládání je fakt super,jde tak lehce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mě tak napadlo,když jste se byla podívat na kočárek,nebyli náhodou pružiny dané napevno?Používá se to na sportovní verzi,kdy už není potřeba houpat.(Prodavač/ka by to asi věděli,ale bohužel jsem se setkala i s tím,že prodavači o kočárku moc nevěděli).Já si nemůžu pomoci,mě fakt houpání stačí,nedovedu si představit,že by houpal víc :slight_smile: .Možná je to i tím,že jsme srovnávali kočárky s aretačními koly,na klasiku jsme se ani nedívali. :slight_smile:
18. bře 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milacekhanach No ptala jsem se jí, jestli to není nějak zablokované a ona mi tvrdila, že ne a že se to používáním ještě trochu víc rozhoupe.. mě se líbil, protože jsem myslela, že je menší než ten Roan a bude se nám vejít do auta, ale zjistila jsem, že velikostně je stejný skoro a to už to radši nějak asi udělám s tím Roanem.. a taky nevím, co je na tom pravdy, ale dneska v jiném obchodě mi pán říkal, že ta aretace je dobrá tak v obchodě na rovném povrchu nebo na opravdu rovném chodníku, ale že jakmile je chodník trochu našikmo, že je ta aretace naprd a že je stejně lepší tu aretaci zamknout, tak já nevím..
19. bře 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pravda,že se mi zdá,že houpe víc než v obchodě,ale možná je to tím,že v obchodě se člověk tak neprojede jak venku.Nevím jak pán s kočárkem jezdí,ale já kolečka vůbec nezamykám a to nejezdím jenom po vydlážděném chodníku ,ale jezdím i po výmolech,které občas přehlédnu a jezdí se mi výborně.Ani mamka si nestěžovala a to jela po polňačce s odemčenými kolečkami(nevěděla,že se to dá zamknout).Jeli jsme i po nerovném trávníku a myslím,že dobrý.Co je fajn,tak když jdu třeba na poštu a musím si sama otevřít dveře,tak tady jsou ty kolečka super,kočárek si jednou rukou natočím a sama otevřu dveře :slight_smile: ,co u roanu jde těžko(tam se musí člověk natáhnout přes kočárek a teprve dveře otevřít).-dnes jsem viděla paní,jak s tím zápasila,ale je to třeba jen otázka cviku. :slight_smile:
19. bře 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo se chysta porizovat a nema to uplne daleko, tak doporucuji zajet si do Valasskeho Mezirici do prodejny Bambino. Jsou to vyhradni dovozci Camarel do CR, prodejnu maji sice malickou, ale maji velkosklad a kdyz si dostatecne dopredu zavolate, tak vam na prodejnu dovezou kterekoliv barevne provedeni. My si nechali ukazat sedou, bezovou, fialovou, sedozlutou a zelenou granadu a jeste asi 4 malagy. A taky jsou ochtni zkombinovat napr. podvozek z malagy na granadu, nebo tam maji cerne univerzalni podvozky, na vyber 3 ruzne druhy kolecek, atd. nakonec mame fialovou granadu, recenzi zatim dat nemuzu, jeste jsme netestovali.
19. bře 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Holky, tenhle kočárek se mi moc líbí, ale trošku se celkově u těch kombinovancýh kočárků, které nestojí 20 000 a výš bojím, co ty sportovní verze. Jak je to u tohoto... hlubokou korbičku si všichni chválí, ale co sporťák?
4. dub 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhhanicka a jak vypadá ta béžová Granada? Hodně nad ní totiž uvažuju :slight_smile:
4. dub 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhhanicka teda nad tou béžovo červenou, ono je tam vlastně těch béžových víc :confused:
4. dub 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulane no hlavne ta cervena je opravdu cervena, vubec neni do oranzova, jak to vypada na fotkach z obchodu
4. dub 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhhanicka no já právě chci aby červená byla červená, ale jde mi teda spíš o tu krémovou. Nevím, kde bych jí omrkla, do Valšského Meziříčí o mám fakt hoodně daleko :slight_smile:
4. dub 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulane treba v brne meli v jedne prodejne vzornik s latkama, tak se leda zkus zeptat po mailech ve svem okoli
4. dub 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus se zeptat maminky lostakova, ta ma v blogu ruzovou granadu, vymyslela si k ni specialni kola a tak a je z kladna, tak by ti treba doporucila kde toho maji vic a kde se to da videt
@petulane
4. dub 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hermina7 co by te k tomu sportaku zajimalo? Ja uz ho mam doma, s ditetem neodzkouseny, ale jinak splnuje vse co jsem chtela, jde det do uplneho lehu, po i proti smeru, ma vetrani strisky...
4. dub 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vetsinou tam je problem u tech kombinovanych sportaku,ze nejsou pak uz dostatecne velke a siroke pro dite,ze dite se muze prevrhnout jakmile se nakloni.Take je nejdy nesikovne resena boudicka,kdy prekazi k prispupu k diteti a nebo naopak je nedostacujici,kdy ti do kocaru fouka.Take si deti muzou skripnout prstiky.A co materialy?Nejsou forovy?
5. dub 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhhanicka Ahojky, muzu se zeptat, na jake prodejne v Brne měli ten vzornik? Me tento kocar zaujal a jsem z Brna, tak bych sla mrknout... Nikde nemuzu poradne najit zadne recenze, zvlast jestli zvlada kocar teren, jako les atd, mam loveckého psa, tak abychom se v klidku dostali i do přírody... Diky moc!
16. dub 2014 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, bylo to v Babycar v Krpoli. Vystavené tam měli jen hnědé a šedé, ale měli tam ten vzorník látek. Ty recenze možná nemůžeš najít proto, že se v roce 2012 ještě Malaga jmenovala Sevilla a Granada tuším Carrera.
16. dub 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@faminka jsem Tě zapomněla označit, sorráč :slight_smile:
16. dub 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhhanicka Perfektni, dikes, tak ja jdu hledat ještě jednou :grinning: a zítra se stavim na tu prodejnu a uvidim! Diky...
16. dub 2014 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, uvažuju o objednání kočárku CAMARELO GRANADA, ale nemůžu se rozhodnout jakou barvu :(. Favoritem je černo-šedo-žlutá nebo zelená varianta. Máte je někdo nebo jste je viděli na prodejně :slight_smile: ? Mohla bych příp. poprosit o nějaká reálná fota? Na prodejně tyhle barvy nemají, vzorník také ne, tak se bojím jak pak bude vypadat v reálu... předem díky :wink:
30. dub 2014 ve 22:35  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek