Kočárek Camarelo Granada - nějaké recenze a zkušenosti?

14. února 2017
Zdravím,přesně tyto barvy Nás taky uchvátily,ale nakonec jsme koupily tu zelenou(nechtěla jsem vozit miminko v tmavé barvě,ale je pravda,že šedo-žlutý jsme naživo neviděly)a jsem nadmíru spokojená.Zelená není tak křiklavá jak na obrázku,je moc hezký.

Terén kočárek docela zvládá,ale je lepší mít zaretovaná kola,lépe to jede.Je pravda,že jsme docela jezdily po hroudách,sem tam nějaký výšlap a po třech měsících nám odešlo ložisko na kolečku,ale vyměnily mě to do pěti minut v rámci reklamace.
6. kvě 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milacekhanach Mně taky měnili ložiška v rámci reklamace, akorát mi neopoměli zdůraznit, že je to opetřebení... Jinak nevím jak Granada, ale Dakota má ta ložiska pouze v plastových pouzdrech. Už to máme domluvené s autoopravářem, že nám tam dá nějaká kovová pouzdra, aby to nekloktalo.
Kočárek má samozřejmě i další vady, ale jeho úžasná váha a barva, kterou jsme zvolili, u mě hraje prim
6. kvě 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě si možná nedovolil říct,že je to opotřebením,jelikož kočárek používám tři měsíce.Ložiska jsem až tak do hloubky nezkoumala,ale mám pocit,že pouzdro bylo kovové(ruku do ohně bych za to nedala).V prodejně byl pán velmi ochotný,pomohl mě s podvozkem z i do auta,navíc tam máme dvakrát ročně servis podvozku zdarma,tak zatím jsem spokojená.
Jenom mě ještě trochu mrzí,že vnitřní odnímatelný potah korby se páře u zipu.Když jsem to donesla do prodejny,tak mě prodejce řekl,že Camarelo to má nevychytané a dělá se to snad u každého potahu,ale nabídl mě opět výměnu,ale říkal,že to bohužel s největší pravděpodobností bude dělat taky.
Jinak bych jiný kočárek nechtěla,jsem nadmíru spokojená,úžasně a lehce se sním manipuluje.Za mě zatím velká 1
6. kvě 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Doufám, že nebude vadit, když se tu zeptám i na kočárek Camarelo ART. Velmi mě zaujal svým vzhledem, velikostí a přijatelná je pro mě i cena. Tak jestli s ním někdo nemá nějaké zkušenosti (i když předpokládám, že to bude podobné těm předchozím modelům - ale přeci jen mohli už nějaké mouchy vychytat) Díky předem.
13. kvě 2014 v 18:08  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara29 ahoj, můžu se zeptat, jestli jste nakonec vybrali kočárek camarelo art? dneska jsme ho viděli v obchodě a moc se nám líbíl ;) děkuju za odpověď
11. čer 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nakonec jsme vybrali Maked Lucky, protože byla nižší cena a kočárek camarelo nemá ložisková kola, což byl zase požadavek manžela :D Vzhledově je sice asi zajímavější, ale ani moc recenzí jsem na něj nenašla.
12. čer 2014 v 10:28  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara29 Ahoj,nevím,jestli je dotaz ještě akruální,ale v kočárcích Camarelo už řádím asi 2 měsíce..zkoukli jsme jich nespočetně.Nejprve jsem měla vybranou Granadu,potom se mi zalíbila Malaga bílo-černá kombinace,ale v obchodě je bohužel nedostatek kočárků nas ukázání,ani tahle nebyla,vše objednávají!Vždy jen např.jeden typ a barva od určité řady!!Nakonec nás naživo nejvíce zaujal Camarelo art limited!!V obchodě ho měli vystavený v modro-bílo-červené kombinaci a jak říkám,vůbec by nás nenapadl a naživo bomba!!Letošní kolekce,lepší "dobenější potahy,kombinace se zdařilou koženkou,okénka,větrání,péruje,skvěle se ovládá i skládá.Akorát dokoupíme jinou autosedačku...opravdu stojí za podívání!!
27. čer 2014 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím vás, jaká je velikost zádové opěryk u sporťáku? Díky...
6. srp 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, chci se zeptat, jak hodnotíte kočárek Camarelo po delší době používání? Uvažuji o Camarelo Art, líbí se mi moc, ale četla jsem negativní recenze hlavně na sporřák - máte už se sporťákem zkušenosti? Nelitujete nákupu? Díky moc
23. srp 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte, kde v Ově a okolí by bylo tento kočárek možno vidět na živo? Díky za info ;)
26. srp 2014 ve 14:02  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka228 v Ostravě asi nikde, v sobotu se na něj jedeme podívat do Val. Meziřící, kde mají hlavní prodejnu. Obchod je to sice malý, ale když jsem napsala meila na prodejnu, paní je hrozně ochotná a měla jsem si říct, které verze a barevné kombinace chceme vidět, že nám je na sobotu nachystají z velkoskladu. Už se na něj těším, jsem hrozně zvědavá, na netu se mi moc líbí. Na prodejně je mají dokonce o nějakou tisícovku levnější než na netu a dokonce prodávají i samostatné hluboké kočárky - sporťák bychom chtěli v budoucnu lepší, skladnější, lehčí...
4. zář 2014 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmarch ahoj, díky za info. Někde jsem si dohledala, že se jedná o kočárek polského výrobce, takže na něj jedu kouknout přímo do Polska, když to mám kousek
4. zář 2014 ve 13:04  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka228 a kde v polsku ho prosím tě mají? já ho našla až někde 150km od ostravy a to se mi nechce ani kvůli případným reklamacím.
4. zář 2014 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarch zatím jsem tam ještě nebyla, ale někdo mi psal, že normálně v Polském Těšíně bude, jedu o víkendu, tak jsem zvědavá, jestli pořídím
4. zář 2014 ve 13:51  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka228 tak to je trošku široký pojem, to bychom tam mohli bloudit týden nevadí, zajedem do valmezu, není to tak daleko a je to výhradní distributor pro čr a aspoň se i domluvíme česky ale i tak dej vědet jak jsi pořídila a jestli ho budete brát
4. zář 2014 ve 13:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já camarelo nevlastním,ale ségra ano. Když jezdila na chodnících, tak pohoda. Pak se přestěhovali na vesnici a vyviklalo se jí zadní kolečko, celý plast co to drží upadl. No a teď narychlo shání nějaký jiný sporťák,protože se jí 8 měsíční syn do toho nevejde. Má cca 8kg a 76cm Ale jinak korbička je dost prostorná. Takže asi tak.
4. zář 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 do sporťáku se jí nevleze 8měsíční nebo do hlubokého?? Já bych chtěla nejspíš jen hlubokou korbu,budeme mít lednové mimčo, tak stejně budem jezdit jen po městě a sporťák bychom pak chtěli lepší, právě i kvůli horšímu terénu, abychom mohli na hory a aby vydržel nějaký ten rok
4. zář 2014 ve 14:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarch Já zatím taky přesně nevím, ale prý snad hned někde napravo za řekou - možná i v těch "boudách", co tam byly kdysi kvůli pasům apod.
4. zář 2014 ve 14:14  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka228 když to najdeš, zjistila bys mi, prosím, cenu samostatného hlubokého kočárku? žádná 2ani 3kombinace

spoustu kočárků mají i na samotné tržnici a co jsem si tak všimla, tak jsou tam pořád na stejném místě, ale nevím jestli bych to riskla a koupila z tržnice
4. zář 2014 ve 14:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarch do sporťáku se jí nevleze. v hluboké právě jezdil až do začátku srpna.
4. zář 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmarch Ok, pozjišťuju a dám vědět
4. zář 2014 v 15:50  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky kdo mate zkusenosti vleze se do korby od cervna az tak do jara?
11. říj 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja mam kocik Camarelo Art Limited objednany, na Slovensku sa moc neda zohnat len hlboka cast, v jednej predajni mi povedali, ze ak im ostane, tak hned volaju... Ale inak len dvoj kombinacia sa da objednat. A inak samostatna hlboka cast, ak ju nakoniec zozeniem, bude stat len 150 Eur !
12. lis 2014 v 07:06  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Camarelo Granada a vozila jsem dceru v hluboké korbě téměř deset měsíců(dokud sama neseděla) a to malá není žádný drobeček-10měsíců-téměř deset kilo.Nyní máme sporťák a na pohodu,je velký ,prostorný-nechápu jak se tam nemohlo vlézt 8kg.miminko.Já jezdím hlavně po městě,ale občasný terén taky zvládne,ale chce to trošku zabrat při tlačení.
26. lis 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhhanicka ahoj, prosim ta aka bola cena kocika?? dakujem
23. bře 2015 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@30tnicka ahoj, mozem sa spytat ci si nakoniec zohnala len tu hlboku cast? ak ano tak kde dakujem
23. bře 2015 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka674 tuším 8 900 dvojkombinace
23. bře 2015 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem také rozhodnuta pro Camarelo, ale nevím, zda nekoupit jen hlubokou verzi pres internet. Všude v obchodech to maji i se sportakem... A podle recenzi nic moc Na netu jsem sehnala jen hluboký kocar okolo 7-8 tisíc... Sedačku si vezmu maxi-cosi a sportak asi koupim později...
24. bře 2015 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirabela ahoj, kde se dá sehnat jen hluboká korba? Taky chceme Camarelo, ale s tím sportákem si též nejsem jistá...děkuji
24. bře 2015 v 08:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agenz na bambino-kocarky.cz Stačí jim napsat na mail na stránkách a nabídnou dokonce různé barvy podvozků, korbiček... skoro jako skládačka. Psala jsem si s nimi mailem na doporučení jedné maminky, přímo na stránkách jsem jen hlubokou (1-kombinaci) nenašla.
24. bře 2015 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek