Kočárek. Co se Vám na něm líbí?

14. bře 2020

Ahoj maminky, chci se jen zeptat ze zajimavosti. Co se vam libi na tehlech typu kocarku? Vzhled nebo prakticnost? Vzhledove se mi absolutne nelibi a pro vysoky lidi to taky zrovna neni - upadly by nam zada 😂. Neberte to nijak zle, vazne se jen ptam, co se vam na nich libi 😊

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
15. bře 2020

Nemyslim si, že je špatný se na ten kočárek zeptat a že když se mi nelíbí, tak jsem hned za to špatná. Jen mě zajímalo, v čem je tak výjimečný a úžasný. Když jsem se byla dívat na kočárky, tak jsem si k němu schválně stoupla a i prodavačka mi řekla, že by pro mě byl lepší vyšší kočárek, když jsem vysoká. Už jen ta představa mrňavýho kočárku a vysokýho člověka, no děs. Každý má jiný vkus, každýmu se líbí něco jinýho. Ještě před půl rokem bych sáhla po něčem jako je Roan Emma, protože mě odrazovala u jiných kočárků ta přední mini kolečka o proti zadním a teď se mi zas líbí kočárky typu Roan Bloom nebo Firkon Vesta. Kdyby měl každej stejný vkus, tak by se vyráběl jen jeden druh kočárku, že. Tak nevidím důvod, proč na mě hned útočit a ananomně to dávám proto, že jsem přesně tyhle reakce tušila a ještě byste mě s tim pořád spojovaly, že hele to je ona, co se ji nelíbí ten supr dupr kočárek. A že ho závidim, protože na něho nemám, to mě rozsekalo úplně 😂 určitě budu dávat přes 20k za něco, co se mi absolutně nelíbí, jen abych byla in. I když mi to in teda vůbec nepřijde, s kamarádkou jsme se shodly na tom, že si to může koupit akorát člověk bez vkusu. Nechci útočit, kupte si jich třeba 10, když jsou tak úžasný, ale já ani omylem, hezký den. 😅😇

astyna88
15. bře 2020

Ne vzdy vyssi cena a znacka dela vec kvalitni,viz treba jen kremy z Lidlu a dtesty napr. Ja bgb vidam hodne casto, stejne jako stokke,ktere v okoli vozi hlavne Romky. Kupujeme si kocarek taky na to,kde s nim budeme jezdit,ja treba mela kocarky ctyri, jeden skladny do auta,jeden prostorny pro zimni mimco, sportak od nej a pak jeden na zahradu. Kazdy jiny cenove, vizazi i ucelem...

veruuu_kubesovic
15. bře 2020

a mě se třeba děsně líbí kdyby se povedl třetí prcek budu jej shánět 😉 je rozhodně hezčí třeba i designově než ty kočárky co denně potkávám a to mám britax b-motion...

sonaxoxo
15. bře 2020

@me_druhe_ja a mas vyzkouseno,kolik jeste mesicu tam muze dite spat?ja treba brala vsemi deseti velkou korbu a diky bohu za ni!Neni nic lepsiho,kdyz batole chce spat a ja vytahnu kocarek,parkrat na zahrade pojezdim,dite usne na 3 hodky a ja muzu delat v klidu na zahrade.S mensi korbou by to pozdeji neslo,protoze by se tam proste neveslo..😂😂.uprednostnuji pohodli ditete ,proto mam vetsi korbu.Mozna takto prave premysli spousta matek.😬

me_druhe_ja
15. bře 2020

@sonaxoxo Já s kočárkem teda chodím jen na procházky, na výlety atp...Dítě mi spí doma normálně samo, kdekoliv. Sice spát přes den vydrží tak max 1,5h, ale kočárek jsem na uspání nikdy nepoužila. 🙂 Asi mám štěstí no a tak nepotřebuju metrovou korbu. 🙈 Jsem hlavně vybírala dobrý recenze na sporťák, v tom je přece dítě daleko dýl....A nechci ho nechat na procházkách řvát v korbě v 9 měsících, že se nudí a nevidí ven....A sama chci, aby měl pak i tyhle podněty venku. 🙂

hanka_12345
15. bře 2020

Podle me je fajn, hadam ze bude lehkej, ale nevim nemela jsme moznost si ho osahat, kola vypadaji fajn, horsi teren projedou si myslim

sonaxoxo
15. bře 2020

@me_druhe_ja tak kocar je polohovatelny I s velkou korbou.Ja nechavam dite na cerstvem vzduchu a spi daleko dele,doma samozrejme spi take.A vejde se ti 9.mesicni dite a vic do kocaru ve fusaku,kdyz bude chtit spat?jen se ptam..🙂

autor
15. bře 2020

Tohle je taky katastrofa. Ty prťavý kolečka 🤦‍♀️

me_druhe_ja
15. bře 2020

@sonaxoxo tak když mu bude 9 měsíců, tak bude srpen a to ho určitě do fusaku rvat nebudu. 😀 a já jsem s ním venku hodně, ale mě spí stejně venku i vevnitř, nějakej vliv to nemá. 🤷 A jakmile bude hezky a teplo, vytahnu ven do stinu pěnovou podložku a takovou izolační matraci, co má na hraní a budem venku furt..klidně tam může i usnout. 🙂 já prostě furt nevidím pro mě osobně žádnej důvod kupovat mega korbu. 🙂 Navíc ani pritel ani já nejsme žádní velikáni, takže už předtím nebyl důvod hádat, že malej bude obr. A taky že není. Jestli bude růst takovym tempem jak první 4 měsíce tak se do korby vleze i v 8 měsících....Což jak říkám, už stejně nejpozději půjde do sporťáku, aby mohl koukat....

sonaxoxo
15. bře 2020

@me_druhe_ja me usnul vsude,ale proste venku na zahrade vydrzel dele.coz bylo super..no jestli ti na ty podlozce vydrzi😂na usnuti by nemel ani pomysleni,kdyz muze objevovat svet..s tim sportakem,dle odbornic je dobré tam dávat mimi, až když sedí, i když je sporťák polohovatelnej...čím dýl bude volně v korbě tím líp, je to lepší pro vývoj páteře, dítě potřebuje prostor, i když dneska se vyráběj tak malý korby, že se tam pomalu nevejdou už 3měsíční mimi.Takze u dalsiho mimi opet planuji velkou korbu.🙂hezky vecer

astyna88
15. bře 2020

Ono zalezi,v jakem obdobi se vam dite narodi. Jak psala holcina vys, na leto nemusi byt obr korba,ale volila bych svetlou barvu (z vlastni zkusenosti), na ty cerny to fakt pere. Navic,jak je to mensi,tak i cirkukace vzduchu je tam horsi,videla jsem,ze uz delaji oddelavaci pruduchy z boku,takze je to uz lepsi. Ono to nejde jen z fotky soudit, v zime to asi hitparada nebude (sousedka homa v kocarkarne).

zatecka0
22. bře 2020
Uživatel zatecka0 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zatecka0.

mě se na tomto typu kočárku třeba nelíbí vůbec nic :D já se dívám po úplně jiných typech, právě taky hledám kočárek pro druhé dítě, typově jinej než sem měla u prvního právě...