Kočárek. Co se Vám na něm líbí?

14. bře 2020

Ahoj maminky, chci se jen zeptat ze zajimavosti. Co se vam libi na tehlech typu kocarku? Vzhled nebo prakticnost? Vzhledove se mi absolutne nelibi a pro vysoky lidi to taky zrovna neni - upadly by nam zada 😂. Neberte to nijak zle, vazne se jen ptam, co se vam na nich libi 😊

vladienka
14. bře 2020

To je tazke 😁 mne sa designovo moc pacia, naopak sa mi nepcia take tie klasicke vanickove korby, pride mi ze polovica kocarkov sa zasekla v 1995.. je fakt je ja som nizka ale aj manzel bol z neho nadseny, technologicke a materialove riesenia sa proste nedaju porovnat s kocikom za 8.000..

fyii
14. bře 2020

ahoj je videt, ze jsi ho nezkousela, pac potom uz by jsi mluvila jinak. ja ho mam Bufallo a mela jsem i donkey pro sourozence, ten kocar i nalozen se slusnym nakupem jede temer sam, ovladat ho klidne nalozen jednou rukou. fakt ho maji vymakany. Me se na nem libi i variabilita barev, na holku si muzes koupit holcici barvu strisky a korbicky, na kluka klucici a porad mas novy kocar. Spis jde o to,ze je fakt vymakany, cemuz odpovida i cena. Ale po tech vsech detech co mi prosly rukama tohle se da nazvat fakt "PAN" kocar. Hlavne korbicka je extra dlouha, sice vypada uzky, ale pohodlne se tam vejde dite j s fusakem fakt dlouho a pak ma druhy nastavec na ram sedacku sportovni, ktera je taky super😉. Ja bych ho vybrala zase

journals
14. bře 2020

Takový podobný typ kočárku mám (Fox). Vzhledově se mi nikdy nelíbil, vůbec jsem takový kočár nechtěla. Ale ani jsem se nechtěla tahat s velkou, těžkou krávou. Chtěla jsem lehký, dobře ovladatelný kočár s minimalistickým vzhledem. Všechno Bugaboo splňuje. Kočár miluju a líbám mu kolečka každý den 😀

leniczka23
14. bře 2020

Me se na nem libi vsechno, hlavne to ze nevyoada jako 90% kocaru ve meste..nicmene je opravdu videt, ze absolutne nevis o cem mluvis..To ze je korbicka nizko je za me jedna z nejlepsich veci protoze neustale vidis na sve dite..predstav si ma nastabitelnou rukojet takze i vysoci lide jsou uplne v cajku..Funkcnosti je to proste pan kocar ale nejak nemam naladu ti tady vysvetlovat vsechny vychytavky protoze je jich tolik oproti jinym. Jezdila jsem s hodne kocarama a mela na Bugaboo podobny nazor dokud jsem ho nevyzkousela.. Ty prachy bych dala klidne znova.
Ale je vtipny jak ty kocarky kritizujou vzdycky nejvic ty ktere ho nemaji a nikdy ho nezkusily..😁😁

lela82
14. bře 2020

mne se libi vzhledove a jezdi se s nim skvele...

dandaa
14. bře 2020

Vždy kritika přijde od někoho kdo ho nikdy neměl protože na něj nemá, klasika. Ať si každý kupuje dle toho co se mi líbí a na co má finance. Tento kočár je pecka a nemít kočár po prvním (taky bgb) tak jdu do něj.

95newmommy2020
14. bře 2020

Mě se líbil moc. Dostali jsme ho, ale malej je v něm brutálně nespokojený. Jsem rada, že jsme ho neplatili. Paradoxně je spokojenej v příšerným a laciným kočárku polské výroby.

mariegroth
14. bře 2020

Vzdyt tohle je normalni kocarek, ne? Nebo s cim dalsim to srovnavas? Mam UPPABaby a Mockingbird a oba vypdaji podobne tomuto.

keksikova1
14. bře 2020

Mě vrtá v hlavě jenom jedna vec- na co je to madlo nad dítětem?
Ať si každý jezdí s čím chce, věřím,že je super,jen to madlo mě už párkrát napadlo,to se musí sundávat pokaždé,abych vynadala dítě,nebo jak to je?
Mimochodem-ja bych ty designy tak nesoudila,co se líbí mě,nemusí se líbit tobě a naopak. Třeba jsem zkoušela kočár,co mi přijde vysloveně hnusný,ale ty vlastnosti super.

vladienka
14. bře 2020

@keksikova1 je to na nosenie korby a rozhodne ho tam nemusis mat ked nechces 😁 to nie je napevno

keksikova1
14. bře 2020

@vladienka aha,to jsem nevěděla 😊 dík 😊

calvac
14. bře 2020

Mamina napsala, ze nechce kritizovat, ze se jen pta, ze to nemame brat zle a nektere ji odpovi, ze kritizuje nebo do konce, ze na nej ani nema, a proto kritizuje?? To je sila. Nechapu. Nevim, jakym stylem by mamina musela napsat, aby nahodou neurazila. A to, ze se mi neco nelibi, znamena, ze na to nemam?

zirafka11
14. bře 2020

Já mám kočárek jiný, ale vzhledově podobný - ošklivá hranatá bedna. S tímhle jsem měla možnost jezdit, když jsme vozily s kamarádkou a upřímně jsem neviděla žádné pozitivum oproti mému kočáru. Měla jsem pocit, že můj uveze více, má větší korbičku, je vyšší (ale nechala jsem si udělat zvýšenou verzi, protože jsem odmítla mít dítě u kolen), projede horším terénem. Což ale neříkám, že to je špatný kočárek, jen je prostě městský a to pro mě není.

sonaxoxo
14. bře 2020

Me se tenhle styl kocaru vubec nelibi,proto jsem ho nekupovala.Ale zase musim rict,ze ma urcite o hodne lepsi vlastnosti nez ten muj.Ja mela ten klasickej,mela jsem obr korbu a dite tam spalo snad do dvou let..jako za me super.Jinak u nas tady pomalu kazdy jezdi v tehle novych.Jinak me vzdy potesilo,kdyz jsem sla po meste a lidi mi chvalili kocarek a kamosce,co mela tenhle typ kocarku,nic..😂😂😂 osobne nejsem na modernu ani v domacnosti..😂

leniczka23
15. bře 2020

@calvac Napsala, ale zaroven nezapomnela napsat ze by ji upadly zada coz je totalni kravina..a na vic nekdo kdo zalozi diskuzi jeste k tomu anonymni na tema co se vam jako na tom kocarku libi tak je to.trosku provokace..pokud to myslela tak strasne dobre bylo by dobre zamerit se na lepsi formulaci😉

leniczka23
15. bře 2020

@sonaxoxo je vidis a me zas chvali Bugaboo..kazdou chvilku nekdo a co sem byla sama prekvapena hlavne starsi pani😊 ale o tom to vubec neni samozrejme. Kupovala jsem si ho protoze se libil me a nazory ostatnich me absolutne nezajimaj.

leniczka23
15. bře 2020

@mariegroth normalni kocarek je v ČR tohle😁😁 V tomhle potkavam 70% deti.

astyna88
15. bře 2020

Ja mam treba bd lupo,jak tady nekdo psal, "to je ten za 8000". Ale ted teda uz stoji dvakrat tolik,my jeete vychytaly jeho zacatky v cr za nizsi ceny. A budu v nem vozit i treti...

Ad madlo - sice das vis,ale zase kopes do brzdy,kdyz je dole,jako treba u valca,ktere nechapu,proc se vsude taky chvali,kdyz je to takovej for kocar za stejne penize jako lupo. Uz jsem ho schovala do sklepa,chvala bohu....

Ad material - co casto vidam,tak docela podobne kocarky vrzou, hodne i vyssi roany s klasickym kovovym kosikem.

Me na tom taky nic nepresvedcilo a jelikoz jsme oba s muzem vysoci,tak jsme sli do klasiky. Ono to chce vyzkouset na ruznych terenech a take zalezi,kam.s tim budes jezdit,kde ziijes.....kazde zbozi ma sveho kupce.

mariegroth
15. bře 2020

@leniczka23 Aha, uz teda chapu, ze je to o te korbe 🙂 Vypada opravdu obrovsky a neskladny. Ale kazdy ma jiny vkus 🙂

puhelin
15. bře 2020

Mne se na nem nelibi ta mala korba. Jak velke miminko v zimnim fusaku se do neho vejde? Do korby naseho kocarku se dcera vesla v zime jeste v 11 mesicich.

leniczka23
15. bře 2020

@mariegroth Presne tak, kazdy podle sveho..proto asi ani nechapu zalozeni tehle diskuze..ale tak.asi to zakladatelce lezi nejak v zaludku..chtela jsem ti poprat hezky den..ale dobrou noc bude asi lepsi vid😊

mariegroth
15. bře 2020

@leniczka23 Preju hezky den i tobe :D

kejt29
15. bře 2020

Mam cameleona a vozi uz ctvrte dite. A to najezdime fakt hodne. Po technicke strance absolutne bez zavady. Ted se mi zacal trhat nakupni kos, ale tomu se nedivim, uz 4 roky mi taha nakupy o vaze 5-10kg 🤭 A plusy? Vaha, skladnost hluboke korby, neuveritelne lehka ovladatelnost, variabilita, spousta doplnku k dokoupeni. Napriklad original skejt pro starsi dite se sedatkem 👍🏻

vladienka
15. bře 2020

@astyna88 ja som pri prvej dcere mala baby design a teda.. proste sa to neda porovnat, jazdilo sa s nim celkom fajn ale ta korba je proste drevotrieska atd.. a pak sme mali Valco, ja si teda do brzdy nekopem a je to super kocik :D

astyna88
15. bře 2020

@vladienka

My jsme s muzem vybirali v ruznych obchodech,kde maji i teren,kde si vyzkousis,jak kocar jedi v bahne, na hline,kamenech,dlazbe...a protoze name radi prirodu,tak jsme volili tento. Drevotrisku to ma jen spodek a je to lepsi nez plast,ktery vytvari vlhkost v zime (meli jsme zimni dite). Ja mam rada vesele barvy a cerna mi pripada jak rakev pro dite...ale jak pisu,vidam s nimi holky jezdit, jen ja to poskakuje na kocicich hlavach, boulich na chodniku by me uz odradilo....a helikiz ja mam skoro 180 a manzel dva metry, nemuzeme mit kocarek skoro u zeme 😀😀😀

petradova
15. bře 2020

@dandaa Nerozumím řeči tvého kmene...Já třeba na něj mám,ale nekoupila bych si ho,bo se mi za prvé prostě absolutně nelíbí a za druhé mi ta cena příjde šílená.To,že mám nějaký peníz přeci neznamená,že je musím investovat do něčeho,co se mi sice nelíbí,ale je to “trendy,předražený a cool k tomu” .A navíc ať teda okolí “vidí”,že na to mam...Nechapu.
Kočárek mi přijde jak plastová přepravka se stříškou.Zdá se mi nepohodlný (pro dite),malý,jako by tvrdý.Ne,dík.Neříkam,že jsem své deti vozila v proutěnych kočárcích,(nic proti gustu),ale říkat,že se mi nelíbí,protože na něj nemám a závidím,je prostě strašně hloupý.

astyna88
15. bře 2020

@kejt29

Ten jsem chtela puvodne,ale tehdy v 2015 kolem zari mel vypadek,tak jsme vzali lupo 😀

astyna88
15. bře 2020

@leniczka23

Tak treba by si ho chtela taky koupit,ale partner je proti,tak hleda prakticke zkusenosti,proc investovat dost penez pro neco tak ... jineho

kejt29
15. bře 2020

@astyna88 ten muj ma tak odhadem 7 let. Mam ho od kamaradky. Mam vyzkouseny i Oyster, britax, ale bgb vede 😉

me_druhe_ja
15. bře 2020

Mě se ty hranatý korby taky nelíbí....Jak někdo psal, vypadá to jako přepravka. 😄 Ale vkus má každej jinej.🤷 Já celkově nemám ráda obrovský korby a spousta maminek shání korby pomalu metr dlouhý.😲 Moje korba má 73cm (měřeno na dně), dítě má ve 4 měsících 62cm a s fusakem se tam vleze úplně napohodu. 🙂 Za chvilku už zimní fusak nebude potřeba, že...A pochybuju, že v té korbě vydrží nějak extra dlouho, protože tak za tři měsíce už předpokládám, že bude chtít čumět ven. 🙂 Takže jsem ráda, že jsem nepodlehla šílenství ala obrovská korba a koupila dle svého pocitu. 🙂